Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [v1.6.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [v1.6.11] 1 Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [v1.6.11] 2 Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [v1.6.11] 3 Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [v1.6.11] 4 Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [v1.6.11] 5

Idle Lumberjack 3D Tohum Hileli MOD APK [1.6.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Geniş ormanı fethetme süreci size çok fazla odun getirecek ve bunlar ticaret ve kâr için kullanılacak.


Idle Lumberjack 3D 1.6.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız tohum hilesi

Idle Lumberjack 3D, oyuncuların nadir ahşap bulma arayışını tamamlamak için rol oynamasına izin verir. Geniş ormanı fethetme süreci size çok fazla odun getirecek ve bunlar ticaret ve kâr için kullanılacak. 


Idle Lumberjack 3D v1.6.11 MOD APK


En yüksek karı elde etmek için oyuncuların çok sayıda ormandan geçmeleri ve çok değerli ağaçları bulmaları gerekecek. Bu oyunda zengin olduktan sonra, çekiç ve odun kesme deneyiminiz yükseltilecek. Ağacın türü, oyuncuların Idle Lumberjack 3D'de görevler gerçekleştirmeleri için oluşturulan konumları ayırt edecektir. 


Idle Lumberjack 3D Para Hilesi


Her arazinin kendine özgü bir bitkisi vardır ve bu sizin göreviniz olacaktır. Yolculuk yapılır ve oyuncunun, elde edilen odun miktarının müşterinin gereksinimlerini karşılaması için ormanın yok edilmesini tamamlaması gerekir. Elde edilen odun miktarını sınırlamıyoruz. 


Idle Lumberjack 3D APK dayı


Çekicimiz ile çoğu ağacı deviririz. Ancak, görevler seviyeye bağlı olarak değişecektir. Oyuncuların, yolculuk başlamadan önce belirlediğimiz gereksinimlere dikkat etmesi gerekiyor. Sadece ağaçları devirmek ve odun toplamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular Idle Lumberjack 3D'de müşterilere satarak daha fazla para toplayabilirler. 


Idle Lumberjack 3D Apk Android Oyun Club


Talep üzerine topladığınız tüm odunlar müşterinin mutlu bir şekilde ayrılmasına yardımcı olacaktır. Orman büyüdükçe zengin olma yolculuğunuz daha uzun sürecek. Oyuncular belirtilen gereksinimleri karşılamalıdır. 


Idle Lumberjack 3D hile Apk


Bu yüzden çekici geliştiriyorsunuz, gerekli bazı yeni eşyalar satın alıyor ve bunu yapmak için yeni teknikler öğreniyorsunuz. Günlüğe kaydetme ve ticaret görevleri sorunsuz ilerleyecek ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.


Idle Lumberjack 3D Altın Hilesi


Idle Lumberjack 3D, oyuncular genişleyen ormanları keşfetmekte özgür olduklarında en iyi yolculuk haline gelir. Gerekli bitkileri bulacak ve onları toplamak ve ticaret yapmak için yeneceksin. Durakta sizi bekleyen bir sürü müşteri olacak. 


Idle Lumberjack 3D Apk indir


Zengin bir keresteci olma yolculuğu, çekicinize sahip olmanıza izin verildiğinde başlar. Daha fazla gelir elde ettikten sonra, her şeyi yükseltmeyi ve önünüzdeki yeni yolculuğa hazırlanmayı unutmayın.


Idle Lumberjack 3D indir (MOD, Tohum Hilesi)


Bir önceki android oyun Basketball Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar