Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Specimen Zero Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

Specimen Zero Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatınıza hakim olmanıza yardımcı olan bir korku oyunudur.


Specimen Zero 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Karakterlerin Kilidi Açık
  2. Reklamsız
Korku oyunlarının sevgilisi misiniz? Ve her zaman zorlukların üstesinden gelen bir kahraman olmayı hayal ettiniz mi? Peki bir noktada hayatta kalmak için savaşmanın hiçbir yolu olmayan garip bir yere gideceğinizi hiç düşündünüz mü? Specimen Zero, hayatınıza hakim olmanıza yardımcı olan bir oyundur.


Specimen Zero v1.1.1 MOD APK


Aynı türdeki diğer oyunlardan farklı olarak oyun, hayal gücünüzün ötesinde birçok korku ve korku özelliği ile size gerçekten farklı bir simülasyon deneyimi sunuyor. Specimen Zero Apk, oyuncuların seçtikleri karakterin hayatta kalma kaçışını deneyimlemelerine izin verecek. Sanal bir dünyada maceraya, zorlu ama aynı derecede çekici maceraya katılın. Bilinmeyen bir yere götürülme ve canavarlar tarafından hapsedilme gibi varsayımsal bir durumda, asıl göreviniz kaçmanın bir yolunu bulmak, hayatınızı korumak, hayatı sürdürmektir. Oyun sırasında ayrıca şeytandan güvenli bir yol bulmak için eşyaları toplar, bulmacaları çözersiniz.


Specimen Zero Para Hilesi


Ayrıca, her şeyi yapabileceğiniz, kendi yolunuzu yüksek güvenlikle belirleyebileceğiniz harika bir sanal gerçeklik oyununda birçok seçenekle hayatta kalmayı deneyimleyin. Bu nedenle, kendinizi özgürce ifade etmeniz, takılıp kaldığınızda zorlukların üstesinden gelmeniz ve bu oyunda bir şeye karar verirken birçok pratik ders öğrenmeniz için burası gerçekten ideal bir yerdir.


Specimen Zero apk hile


Specimen Zero, yardımınıza ihtiyaç duydukları bir karakterin hayatta kalması etrafında döner. Dışarıdan herhangi bir yardım veya destek almadan her şeyi kendi başınıza yapmak zorundasınız. Her şey son derece zor olmaya başlıyor, garip öğrenmeniz, odaları, zindanları, tehlikeli geçitleri keşfetmeniz ve belki de her an ölmeniz gerekiyor.


Specimen Zero APK indir


Bununla birlikte, sinirlendiğinde her zaman size zarar verebilecek vahşi canavarlardan kaçmak zorunda kaldığınızda, sayısız sert ve ironik durumla yüzleşmek için zamanında, makul kararlar ve gerçekten kalıcı ve sakindir. Oyuncular ayrıca zorlukları tamamlarken, önlerinde görünen bulmacaları çözerken, hayatın çabalarından önce ortaya çıktığını yavaş yavaş hissedebilirler. Oyun ayrıca oyunculara sınırsız çevrim içi oynarken birçok farklı mod ve canavarlardan macera kaçışı sağlar. Oynama sürecinde birlik olmak, birbirimize destek olmak gerekli olacaktır. Küçük bir hata tüm takımı öldürebilir, bu yüzden en uygun seçimleri yapmaya çalışın. Oyuncular, sizin için karar veren nihai eylemleri yaparken ve ihtiyacı olanları kurtarırken tüm takımın lideri olabilirler.


Specimen zero android oyun club


Bununla birlikte, şiddetli canavarlardan kaçmanıza yardımcı olacak birçok eşya toplamak için tüm bulmacaları çözmeniz gereken ana sebep de var. Bulmacadan elde edilen bilgiler artık bir çıkış yolu bulmanız için yeterince yararlı değil. Takiplerinin üstesinden gelmeye yardımcı olacak ekipman toplamak için birçok zorluğun üstesinden gelmeniz yardımcı olacaktır. Sessizce yürüme, gürültü yapmama vb., düşmanlar tarafından tespit edilmekten kaçınma becerileriyle birleştirildiniz. O zamana kadar istediğini yapmakta özgürsün.


Specimen Zero İndir


Specimen Zero, bu türe uyması için birkaç minimum gereksinim sunar; Oyuncular, kurulum sürecini ayakta durmadan kolaylaştırmak için uyumlu makine konfigürasyonlarına sahip olmak zorunda kalacaklar. Oyuncular Linux, Mac ve Windows işletim sistemleri ile seviyelere katılabilir. Ve daha yüksek konfigürasyonlu makineler, daha keskin, daha gerçekçi bir seviyede birbirini kovalayan şiddetli maçların tadını çıkarmaya hakkınız olacak. Ancak, ortalama bir konfigürasyona sahip bir bilgisayarla oyuncular bunu çok kolay deneyimledi.


Specimen Zero Hile indir


Oyun sadece çekici oynanışı için değil, aynı zamanda kaliteli grafikleri için de takdir edilmektedir. Bu size son derece göz alıcı 3D görüntüler verir, günlük yaşamdan manzaraya kadar her sahne, korku mümkün olduğunca ayrıntılı ve gerçekçi bir şekilde tanımlanır. Ayrıca oyun son derece yüksek kaliteli ses efektlerine de sahip; neredeyse oyun boyunca barbar, vahşi, korku dolu sesler. Oyuncuya ölümü ve yaşamı dar tutan bir hayatta kalma deneyimi gibi hissettirin.


Specimen Zero Son Sürüm apk


Specimen Zero – Multiplayer, dünya çapında birçok oyuncudan coşkulu destek alan bir hayatta kalma deneyimi oyunudur. Yeni ve anlaşılır bir oynanışla avdan uzak bir hayat yaşamayı sevenlere gerçekten çok yakışacak. Diğer birçok özel özelliğin yanı sıra şimdi indirin ve deneyimleyin!


Specimen Zero indirin (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Modern Combat Versus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar