Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74] 1 Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74] 2 Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74] 3 Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74] 4 Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74] 5 Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [v1.1.74] 6

Hidden Hotel Miami Mystery Para Hileli MOD APK [1.1.74] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir dizi sır ve gizemi çözmek için terk edilmiş bir otele gelen bir dedektif rolünü oynayacaksınız.


Hidden Hotel Miami Mystery 1.1.74 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Gizli nesne oyunları, sürekli olarak tüm zamanların en başarılı ve büyüleyici oyunlarından biridir. Sadece bağımlılık yaratan bir oyun ve inanılmaz bir hikaye sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çarpıcı grafiklerle tasarlanmıştır. Ancak, ne kadar iyi yapıldığını görmek için birini denediniz mi? Hidden Hotel Miami Mystery'yi hiç denediniz veya duydunuz mu? Haftalardır en üst listede yer alıyor ve en iyi bulunan nesne bulmaca oyunlarından biri olduğu söyleniyor! Gizli nesne oyunlarından bahsederken, insanlar genellikle "Homescapes" veya "Gardenscapes" ı düşünür, ancak kesinlikle şaşırtıcı bir oyun adı olan Hidden Hotel: Miami Mystery eksiktir. Oyun 2019'da WhaleApp LTD tarafından yayınlandı ve o zamandan beri sıcak bir şekilde karşılandı. Mahvolmuş bir oteli yenilemek için becerilerinizi kullanarak, onu şehrin en güzel yerine çevirin ve pek çok şaşırtıcı özelliğin kilidini açın. Bu oyunun neye sahip olduğunu bilmek sizi heyecanlandırıyor mu?


Hidden Hotel Miami Mystery v1.1.74 MOD APK


Hidden Hotel Miami Mystery'de oyuncular büyükbabanın eski otelini miras alır ve işleri artık tam bir karmaşa olduğu için onu düzeltmektir. Gizemleri, zorlu görevleri ve çok daha fazlasını keşfetmeniz ve keşfetmeniz için yepyeni bir macera sizi bekliyor.Oyun, size zorlu oynanışla birlikte Bulmaca ve Macera türlerinin bir karışımını sunar. Hidden Hotel, hiç şüphesiz sonsuz saatler süren eğlence için dikkatinizi çekecektir. Oyuncular hem çarpıcı mobilyalarla çalışan bir ev tasarımcısı hem de otelin gizemlerini çözen bir dedektif olabilirler. Otelin çevresi kirli olduğu için turistler ve diğer müşteriler ziyaret etmeye cesaret edemiyor. Göreviniz gerçeği bulmak ve bu otele ışığı getirmek, böylece yeniden açılabilir. Bir dedektif olarak oyuncular, gizli nesneleri arama görevleriyle kendilerini bilinmeyen yerlerde bulabilirler. Ve bir ev tasarımcısı olarak, oyunculara temizlik, restorasyon ve dekorasyon gibi görevleri yaparken oynayacakları uzun bir güzel dekorasyon listesi verilecek. Görünüşe göre yapacak çok iş var ama merak etmeyin, Hidden Hotel'in bu kadar bağımlılık yapmasının nedeni bu!


Hidden Hotel Miami Mystery Para Hilesi


Hiçbir oyuncu karmaşık bir oyun deneyimi yaşamak istemez çünkü bir oyunda tek yapmak istedikleri rahatlamak ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarmaktır. Hidden Hotel Miami Mystery, her yaştaki herhangi bir oyuncunun zevk alabileceği basit hikayesi ve oynanışı ile anlaşılması kolaydır. Oyuncular oyuna ilk girdiklerinde, adımlarla açık bir eğitimle tanışacaklar. Daha önce Gardenscapes veya Homescapes oynadıysanız, bu oyun için bir öğretici gerekli değildir. Oyuncular oyunu izometrik bir bakış açısıyla deneyimleyecek ve seçim yapmasına yardımcı olmak için karakteri kontrol edecek.


Hidden Hotel Hileleri


Hidden Hotel'in basit dokunmatik kontrolleri vardır ve oyun oynarken oyuncuların onu toplamak için ekrana dokunmaları yeterlidir. Görevler ve zorluklar çok çeşitli, bu gizemli ve büyüleyici yerde yaşarken asla sıkılmayacaksınız. Bir maceraya çıkarken oyuncular çok sayıda sevimli ve iyi tasarlanmış karakterle karşılaşacaklar. Şüphesiz, tüm mücadelelerinizde size yardımcı olacak, yararlı bilgiler sağlayacak ve eğlenceli sohbetler yapacaklar. Bu karakterler gerçek oyuncular olmasa da, etkileşimde bulunmak için her zaman eğlenceli ve canlıdırlar. Oyunda bu otel, düzeltilmesi gereken çok sayıda odası olan devasa bir yer. Ek olarak, oyuncular oteli dekore etmek için gittikçe daha fazla mobilyanın kilidini açabilir. Hepsi renkli ve güzel tasarlanmış.


Hidden Hotel Apk indir


Hidden Hotel: Miami Mystery diğer bulmaca oyunlarından farklı çünkü Sherlock Holmes'da kendinizi bir dedektif gibi hissettirecek! Her sahne birbiriyle zıttır ve oynadıkça zorluk da artar. Oyun, gözlem duygunuzu harekete geçirecek ve sizi nihai hedefe götürecektir. Kapıyı açarak, perdeleri çekerek, kutuları açarak ve çok daha fazlasını yaparak gizli nesneleri bulun. Onları ne kadar hızlı bulursanız, o kadar çok kazanırsınız. Sadece otelinizi dekore etmek ve tamir etmek istiyorsanız, bazı yıldızları kazanmanın tek yolu bulmacaları temizlemek. Düşündüğünüz kadar kolay değil ama bu kadar çabuk pes etmeyin, tüm ödüllü ödüller sizi bekliyor. Bazen nesneleri bulmak oldukça zordur. Eğlenceli bir oyun, hiç de zor olmadığı anlamına gelmez. Küçük şeyleri aramak her zaman daha zordur, her yerde olabilirler. Gözlerini dört aç ve ödüller gelsin.


Hidden Hotel Miami Mystery Hile Apk


Kilidini açman için çok çeşitli odalar var ve bu aynı zamanda oynaman için çok sayıda sahne ve seviye olduğu anlamına geliyor. Dahası, öğeleri bulmak size otelin bazı bölümlerini yenileme veya yükseltme şansı verir. Hepsini tamamlamanın yolunu bulun ve nihayet oteliniz güzelliğiyle yeniden müşteri çekecek. Oyuncular beklemedikleri bir yerde sıkışıp kalabileceklerinden, ayrıntıları bulmalarına yardımcı olmak için arama araçlarını kullanabilirler. Güçlendiriciler, nesneleri daha hızlı bulmak ve ilerlemeyi hızlandırmak için yararlı bir özelliktir. Örneğin, bir fener gizli nesneleri vurgulayabilir, bir saat size fazladan zaman verebilir veya bir anahtar konumdaki öğeleri açar ve bir radar bir saniyeliğine tüm öğeleri gösterir. Bir eşya bulamazsanız uygun bir güçlendirici kullanmayı unutmayın!


Hidden Hotel Miami Mystery hile nasıl indirilir?


Yukarıda bahsettiğim gibi Hidden Hotel: Miami Mystery diğer oyunlara benzemiyor. Geliştirici, oyuncuların kelime arama, siluet, ters sözcükler, örümcek ağı ve madeni paralar gibi eğlenmesi için pek çok arama modu ekledi. Oyuncular, bu özellikleri yayınlayarak oyunun tadını daha da fazla çıkarabilirler! Harika bir oyun büyüleyici özelliklere sahip olmalıdır! Neyse ki, Hidden Hotel: Miami Mystery Mod APK , oyunculara sınırsız para, yıldız ve enerjiyi sınırsız olarak keşfetmeleri için verdi. İstediğiniz herhangi bir öğeyi satın almak veya kilidini açmak için paranızı, yıldızlarınızı ve enerjinizi kullanmaktan çekinmeyin!


Hidden Hotel Miami Mystery Enerji Hilesi


Bu oyunun tasarımcı ekibi, oyuna dinamik ve çarpıcı bir görünüm tasarlama ve verme konusunda harika bir iş çıkardı. Kare hızı düzgün, renkler uyumlu, her ayrıntı dikkatlice çizilmiş.Oyunun müzikleri ve ses efektleri özenle üretiliyor. Hidden Hotel'in müziklerini ve efektlerini dinlemek benim için her zaman bir zevktir.Hidden Hotel: Miami Mystery gibi pek çok oyun olsa da bu oyunun sıra dışı özellikleriyle öne çıktığı rahatlıkla görülebiliyor. Oyun her yaşa uygun olduğu için arkadaşlarınızla, ailenizle ya da belki kendi başınıza keyifle oynayabilirsiniz. Yolculuğunuza başlamaya hazır mısınız? Daha şaşırtıcı içerikler keşfetmek için bu popüler ara ve bul oyununa katılın!


Hidden Hotel Miami Mystery indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rise Up APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar