FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003]

Puan: 4.60 (Oylar: 20)
FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 1 FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 2 FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 3 FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 4 FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 5 FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 6 FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [v3.3.118003] 7

FIFA 16 Futbol Para Hileli MOD APK [3.3.118003] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. FIFA ve maç tutkunlarına harika bir futbol oyunu daha.


FIFA 16 Futbol 3.3.118003 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Oyundaki gerçek para modlarının kilidi açıldı. (yönetici modu dahil)
  2. Ultimate Team bölümü çalışmıyor çünkü EA GAMES oyunu desteklemeyi bıraktı. Sunucular kapalı.
Fifa 16 Premium Kit Nasıl Alınır ? 

  1. Oyunun ana menüsünde PLAY sekmesini açın ve sağ taraftaki BAŞLANGIÇ BAŞLAT yazısı ile büyük kareye tıklayın.
  2. Ardından, ekranın alt kısmında Mevcut satın alımları kontrol et seçeneğine tıklayın.
  3. Premium sürüm etkinleştirildi
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Belki de PES veya FIFA gibi ünlü oyunlar, futbol severler ve kralın sporuyla ilgili video oyunları için çok garip değil. PES oğul olduğu için, ben Konami'liyim ve EA'dan her bahsetdiğinizde aklınıza gelecek isim FIFA olacak ve her ikisi de yıllar içinde kıyasıya rekabet yarattı ve her ikisi de kendi oyunlarını çıkardığında 2016 bir istisna değildi. koz kartları PES 2016 ve FIFA 2016 ve belki de FIFA 2016 ve daha spesifik olarak telefon versiyonu: FIFA 16 Futbol çok beğenildi, peki FIFA 16 Soccer da dahil olmak üzere FIFA'nın çoğu versiyonunu her zaman Konami'deki rakipten daha fazla takdir eden nedir? Peki FIFA neden futbolseverlerin sevgisini her zaman bu kadar çok kazanıyor? Ve bu örnekle, FIFA 16 Futbol, ​​Bu sorulara gerçekten tatmin edici cevaplar alacaksınız.


FIFA 16 Futbol v3.3.118003 MOD APK


Her şeyden önce, grafikler açısından, bu muhtemelen oyuncu sayısını doğrudan etkileyen bir ön koşuldur – “FIFA 16 Futbol”un satıldığı söylenebilir. Tişörtün renginden her bir çim yaprağının etkisine kadar oyundaki her detayın mükemmele yaklaştığı, tüm EA'ların son derece ayrıntılı olduğu, oyuncunun şekli de gerçek hayattaki oyunculara benzeyecek şekilde geliştirilmiş. 


FIFA 16 Futbol Para Hilesi


Oyun, kolayca oynayabilmeniz için diğer tutamaç türlerine de bağlanabilir. Ayrıca, oyunda gol attıktan sonra seçebileceğiniz birçok kutlama var. Buna ek olarak, telif hakkı sorunu da birçok oyuncunun endişelenmesine neden oldu ve “FIFA 16 Futbol”, oyunun büyük turnuvaların ve spor markalarının neredeyse tüm haklarına sahip olduğu bir zamanda her şeyi çözdü, bu da gerçek hayatta her bir çift ayakkabının olacağı anlamına geliyor. ayrıca oyuncuların seçimlerini serbest bırakmaları için son derece tamamen güncellenebilir.


FIFA 16 Futbol Hile apk


Pek çok avantajı olmasına rağmen, bunun yanında birkaç avantajla karşılaşmak da bu versiyonun kaçınılmaz olduğu bir şey. İlk sorun, oyuncunun bu faktörü zaten varsayılan olduğunda ayarlayamadığı ve geri döndürülemez faktörün radarın ekranda gösterilmemesiyle aynı olduğu perspektiften geliyor. Bir diğer olumsuz faktör, özellikle taktiksel uygulamada oyuncu, oyuncularının topu nerede geçirebileceklerini bilmek zor olacak. Rüyada, özellikle oynamak için favori takımınızı seçmediğiniz durumda da çok zordur. 


FIFA 16 Futbol Premium Apk


Ancak oldukça kötü bir kadroyla başlamanız gerekiyor ve sevdiğiniz yıldızlarla iyi bir takıma sahip olmak istiyorsanız sadece nakit paketler satın alabilirsiniz. Oyun oynamak için internet gerektiğinde oyun stili seçimi açısından da oldukça sınırlıdır. Ve belirtildiği gibi, tam olarak oyun harika bir grafik stiline sahip olduğundan, aynı zamanda büyük bir kapasiteye sahip ve hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde piyasaya sürülmesine rağmen, bu sürüm oynamak için oldukça seçici.


FIFA 16 Futbol apk indir


Özetle, futbol türünde 2016'nın en iyi oyunu olduğu söylenebilir. Dolayısıyla makine tipini seçmek zor olsa da ya da rüya takımına kavuşmak çok zaman alsa da “FIFA 16 Soccer” hala çok sayıda oyuncuyu, özellikle de isteyenlerin ilgisini çekiyor. Ek olarak, oyun arayüzü, oyuncuların isimlerini ekranın iki köşesinde görüntülerken oldukça nettir ve oyun, oyuncuların sahip olması için nispeten eksiksiz bilgiler verir. Oyuncuların daha makul bir harekete sahip olmalarına yardımcı olan kontrol sistemi ile birlikte transfer pazarında makul kararlar verebilir ve oyunun aşırı hassasiyeti, oyuncuları her zaman gerçekçi olmaya zorlar.


FIFA 16 mobile APK


Bu versiyonda karakterlerin de daha gerçekçi olduğu değerlendiriliyor, bahsedilebilecek ikinci avantaj ise oynamanın son derece kolay olması çünkü özellikle ekranda, özellikle ekrandaki düğmelerden ziyade oyuncuların kolayca oynayabilmesi için dikkatli bir şekilde talimat verilecek. kullanılır ve her düğmenin işlevlerini ayırt eder. Şut, pas veya çapraz butonlar farklı renklere göre ayrıldığından, ancak sap ile oynamayı tercih ederseniz,


FIFA 16 Futbol İndir (MOD, Para Hilesi / Premium)


Bir önceki android oyun Totally Reliable Delivery Service APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 20 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar