Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 1 Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 2 Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 3 Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 4 Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 5 Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 6

Aramızdaki Şeytan Mega Hileli MOD APK [1.13.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Devil Amongst Us olan ve Among Us oyuncularının yabancılık çekmeyeceği harika bir oyundur.


Aramızdaki Şeytan 1.13.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

[Oyuncu Seçenekleri]
Öldürme Bekleme Süresi Yok (HS Modunda Çalışmıyor)
Uzun Öldürme
Uzun Rapor
Sınırsız Acil Durum Toplantıları -Toplantı Bekleme
Süresi Yok -Görüş Artırma (Lobide Etkinleştir)
-Max Lights
– Tüm Görevleri Tamamla

[Hareket Seçenek]
-Speed
Klip Yok

[Hesap Seçenekleri]
- Görünümlerin Kilidini Aç - Şapkaların Kilidini 

Çevrimiçi iletişim unsurlarını kullanan oyunlar, oyuncuların kendilerini veya kişiliklerini korkmadan açıkça ifade etmeleri için genellikle fırsatlardır. Böyle bir oyun, oyuncunun yalan söyleme becerilerini veya hayatta kalanlar arasında saklanan iblisleri keşfetme yeteneğini gösterdiği Aramızdaki Şeytan oyunudur. Ayrıca, oyuncuları dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarıyla buluşturacağından, oyuncuların sesli veya yazılı olarak iletişim becerilerini geliştirmeleri için de iyi bir fırsat.


Aramızdaki Şeytan v1.13.0 MOD APK


Aramızdaki Şeytan, esas olarak oyuncuların iletişim becerilerini geliştirmesini isteyen bir oyundur, bu nedenle oynanışı her yaş için basit ve arkadaşçadır, hatta birçok yeni oyun modu içerir. Farklı oyun modlarına bağlı olarak içerikleri değişiklik gösterecek ve oyuncuların maçı kazanmak için hızlı bir şekilde adapte olmaları gerekiyor. Ayrıca oyuncular, insanlarla iletişim kurmak için yerleşik sesli sohbet işlevini kullanabilir, böylece bir dedektif ve saklambaç oyunu için daha keyifli bir deneyim yaşayabilirler.


Aramızdaki Şeytan APK hile


Oyun doğası gereği basittir, bu nedenle kontrol mekanizması ve etkileşimi mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Oyun modlarına bağlı olarak, oyuncunun etkileşimi, nesneleri bulma, kapıların kilidini açma, mini oyunlar, testler vb. gibi birçok farklı değişikliğe sahip olacaktır. Bu nedenle, her şey kullanıcı dostu bir tasarımdır ve aynı zamanda oyunculara en iyisini verir. çevredeki sayısız şeyle etkileşime girerken rahat hissetmek. Ayrıca, bulmacalar veya mini oyunlar oyunculara farklı tarzlarda gelir ve her haritanın kendine özgü bulmacaları vardır, bu da oyunu zenginleştiren ve oyunculara çeşitli sürprizler sunar.


Aramızdaki Şeytan Sosyal kesinti oyunu APK


Ana oyun modunda, kurallar basittir ancak oyuncunun hayatta kalanlar arasında saklanan gerçek iblisleri bulmak için iyi bir dedektif yeteneğine sahip olmasını gerektirir. Bununla birlikte, oyuncunun haritadaki anomaliyi izlemek için özel araçlar kullanarak bile her bir kişinin etkinliğini izlemesi gerektiğinden, iblisi bulmak karmaşıktır. Tabii ki, oyuncu onları fark ettiğinde, bir toplantı açmak, kuralları tartışmaya başlamak ve en şüpheliyi oylamak mümkündür. Ancak bir maçı kazanmak, toplantıdaki herkesin kararına bağlı olacak ve oyuncu yanlış hayatta kalana oy verirse başarısızlığa yol açacaktır.


Aramızdaki Şeytan apk indir


Aramızdaki Şeytan'ın grafikleri basit ama renkli ve eğlenceli, bu da oyunu her yaştan kullanıcı dostu ve daha büyük oyuncu pazarına erişim sağlıyor. Bunun da ötesinde, her karakterin renk şeması farklıdır, bu da oyuncuların takım arkadaşlarını birbirinden ayırt etmelerini kolaylaştırır. Ayrıca, karakter veya çevre ve tüm bulmacalar veya diğer görsel unsurlar, oyunculara bu oyundaki en şirin ve en canlı keşifleri vermek için etkileyici bir şekilde inşa edilmiştir.


Aramızdaki Şeytan Son Sürüm apk


Aramızdaki Şeytan, oyuncuların insanlarla daha sorunsuz ve daha esnek bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan etkileyici bir oyundur. İnsanların etkileşime girmesine ve işbirliği yapmasına yardımcı olmak için sesli sohbet veya ifadeler gibi birçok etkileyici iletişim işleviyle bile entegre olacaktır. Ayrıca klasik oyun modları, oyunu her zamankinden daha zengin hale getirecek, hatta oyunculara arkadaşlarıyla çeşitli ifadeler ve anlar yaşatacak. Üstelik oyundaki yaratıcılığı ve içeriği sayesinde oyuncular oyunda her zaman yeni bir şeyler bulacaklar. Ayrıca, dünya çapındaki herkesi eğlendirmek için yeni özellikler ve oyun modları ile sürekli olarak güncellenecektir.


Aramızdaki Şeytan İndir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Survivor Adventure Survival Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar