Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9] 1 Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9] 2 Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9] 3 Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9] 4 Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9] 5 Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [v1.1.9] 6

Dollar hero Grand Vegas Police Mega Hileli MOD APK [1.1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu bir şehir kahramanı rolünü oynar, suç önleme maceralarına katılır ve şehirdeki en büyük kahraman olmak için verilen görevleri tamamlar.


Dollar hero Grand Vegas Police 1.1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mana Hilesi.
  2. Beceri Hilesi
Dollar hero Grand Vegas Police size harika bir deneyim sunuyor. Oyuncuların savaş sırasında çeşitli silahlar kullanmasına izin verilir. Fantastik bir gövde ile elinizde bir lazer ışını, ağır cisimleri destekleyebilir, havada uçabilirsiniz; suçluları kovalamak çok daha kolay olacak. Zorlukları tamamlamanın ve suçluları yakalamanın yanı sıra, oyuncuların kıyafet ve ayakkabı satın almalarına da izin verilir. Ayrıca berberlik, şoförlük, itfaiyecilik gibi bazı basit işlerden de para kazanabilirsiniz…


Dollar hero Grand Vegas Police v1.1.9 MOD APK


Dollar hero Grand Vegas Police Mega'ya gelirken, oyuncuların ilk görüşte heyecan veren güzel, benzersiz grafiklerle gözlerini kamaştırması gerekecek. Karakterler net, gerçekçi ve son derece güzel bir şekilde tanımlanıyor. Yüksek binalar veya nehir ve akarsu görüntüleri ile çevredeki manzara da çok şiirseldir. HD görüntüler son derece kalitelidir ve oyuncuların en derin ve en belirgin oyun bağlamını elde etmelerine yardımcı olur.


Dollar hero Grand Vegas Police Para Hilesi


Oyunculara silahlar, kılıçlar, el bombaları ve diğer birçok güçlü silah ve patlayıcı gibi çeşitli silahlar verilir. Dolar kahramanı, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silah dükkanları yaratır. Ayrıca oyun, savaş süreci için çeşitli araçlar da sunuyor. Yarış arabaları, ordu arabaları gibi 50'den fazla farklı araba ile… ve ayrıca havaalanında savaş uçakları, helikopterler satın alabilirsiniz. Bu araçların tümü, suçun önlenmesi sürecine hizmet etmeyi amaçlamaktadır.


Dollar hero Grand Vegas Police Mana Hilesi


Dolar kahramanının getirdiği 20'den fazla zorlu görevi deneyimleyeceksiniz. Oyuncular kendileri için alışveriş yapmalı, savaşmak için kendilerini silahlar ve zırhlarla donatmalıdır. Mağazada birçok şeyin satın alınması da size verilen bir görevdir. Ama senin için en önemli görev yine de bu şehirdeki suçluları kovalamak.


Dollar hero Grand Vegas Police Beceri Hilesi


Oyuncular görevleri yerine getirmenin yanı sıra para kazanmak için aktivitelere de katılırlar. Görevleri tamamladıktan veya kötü insanları öldürdükten sonra para kazanabilirsiniz. Ya da şansınızı deneyebilir ve ATM'leri hackleyebilirsiniz. Sadece bu değil, silah satın almak için daha fazla para kazanmak için başka işler de yapabilirsiniz. İşi erken bitirirseniz veya müşteriyi memnun ederseniz, ayrıca küçük bir miktar ekstra para alırsınız.


Dollar hero Grand Vegas Police Hile Apk


Şehrin gizli köşelerinde gizlenen fütüristik mekanik robotlar. Bu robot, görevleri en hızlı ve en kolay şekilde tamamlamanıza yardımcı olduğu için işinize yarayacaktır. Dolar kahramanı, güçlü ve yardımsever robotlar getiriyor. Oyuncular şehri, dağları ve ormanları keşfedebilir ve gerçekten çok uygun olan bu robotları sıkıcı olmadan bulabilirler.


Dollar hero Grand Vegas Police Apk indir


Dollar kahramanın sağladığı doğal güçle, herkesin sizden korktuğu bir kahraman olmak için yeteneklerinizi birleştirmeniz gerekiyor. Modern silahlarla suç çetesini alt edebilirsiniz. Oyun, özellikle aksiyon tutkunları ve kahramanlar için inanılmaz deneyimler sunuyor.


Dollar hero Grand Vegas Police indir (MOD, Beceri / Mana Hilesi)


Bir önceki android oyun FIFA Mobile 22 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar