Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80] 1 Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80] 2 Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80] 3 Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80] 4 Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80] 5 Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [v1.80] 6

Idle GYM Sports Para Hileli MOD APK [1.80] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her seviyede değişen çok çeşitli görüntülerle birlikte, oyunu her zaman daha yeni hale getirir ve oyuncunun mümkün olan en yüksek puanı elde etmesine ve dolayısıyla nihai hedeflerine ulaşmasına olanak tanır.


Idle GYM Sports 1.80 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi (harcamak için önce yeterli elmas gerekir)
  3. Harcadığınız zaman asla azalmaz

Idle GYM Sports, rahatlaması nedeniyle birçok oyuncunun aşina olduğu geleneksel bir boşta oyun olarak geliştirilmiştir. Başlangıçta, oyuncuların bu oyunları deneyimleyebilmesi için çok az operasyona ihtiyacı vardır. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyunculara oynamaya ilham veren heyecan verici yeni bir temaya sahip. Ayrıca parlak renkler ve güzel görüntüler, oyun için canlı bir spor alanı oluşturmuştur.


Idle GYM Sports v1.80 MOD APK


Yukarıda bahsedildiği gibi, boşta oyunlar, oyuncuya boşta bir oyun olarak yaklaşarak, oyuncunun eğlence deneyimini tam olarak en üst düzeye çıkarmasını sağlar. Idle GYM Sports – Fitness Workout Simulator Game, bu oyun türünün tüm özünü devralır ve tamamen yeni özelliklerle önemli iyileştirmelere sahiptir. Oyuncular için mükemmel bir eğlence oyunu oluşturmaya katkıda bulunun. Almak için sadece bir dokunuşla ve birkaç nazik dokunuşla, oyunda tamamen ustalaşabilir ve istediğiniz şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz. Şimdi oyuna katılalım.


Idle GYM Sports Para Hilesi


Oyunda, oyuncuların genel oyun deneyimlerini geliştirmek için yararlanabilecekleri başka mükemmel unsurlar da var. Her seviyede değişen çok çeşitli görüntülerle birlikte, oyunu her zaman daha yeni hale getirir ve oyuncunun mümkün olan en yüksek puanı elde etmesine ve dolayısıyla nihai hedeflerine ulaşmasına olanak tanır.


Idle GYM Sports Elmas Hilesi


Oyun, oyuncuya yeni bir sağlıklı tema getiriyor: bir dizi tanıdık fiziksel spor içeren bir spor teması. Oyuncuların günlük spor aktiviteleri ile zamanla kendi kendine bir spor kompleksi yavaş yavaş gelişecektir. Basit işlemlerle oluşturulan çeşitli spor alanınızı hızla geliştireceksiniz. Daha önce hiç olmadığı kadar harika bir spor alanı yaratmak için uyum sağlayan güzel tasarımları takip edin. Oyundaki görseller de detaylı ve renkli olarak geliştirilerek sağlıklı bir oyun ve canlı bir spor alanı oluşturulmuştur.


Idle GYM Sports Altın Hilesi


Spor alanı, her konuya ayrılmış ayrı alanlar ile belirlenmiş birçok farklı sporu içermektedir. Oyuncular, oyundaki birçok spor arasından seçim yapmaya başlayarak bir spordan diğerine yükseltmeyi ve gelişmeyi seçeceklerdir. Oyun, oyuncuların canlı bir spor alanında tam bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için çeşitli sporlar sunar. Oluşturulan birçok farklı seçenek olduğunda oyun deneyimini çeşitlendirebilirsiniz. Bu kadar çok sporda, oyununuzu kademeli olarak geliştirmek için tercihlerinize göre sırayla kendiniz seçebilirsiniz.


Idle GYM Sports Hile Apk


Oyunda gerçekleşen her spor için farklı tasarımlara sahip sporcular da sporun oyundaki görünümüne uygun olarak yapılır. Farklı fiziği ve şekilleri, farklı kıyafetleri ile farklı spor dallarından sporcular birbirinden kolaylıkla ayırt edilebilecektir. Çeşitli sporları ve sporcuları içeren bir spor alanının genel bakış açısını geliştirin. Tek bir spordaki sporcular da fazlalıktan kaçınmak için çeşitli olacak şekilde yaratılır ve daha fazla çeşitlilik, katılımcılar için daha fazla ilham kaynağı olur.


Idle GYM Sports Apk indir


Eğlenceli bir oyunun, oyun deneyimini optimize etmek ve oyunun temasını şekillendirmek için oyuncuya getirmek için gerçekçiliği tasvir eden ayrıntılara sahip olması gerekir. Oyun, oyunun kalitesini artırmak için daha pratik bir alan oluşturabilecek gerçekçi, canlı detaylar doğrultusunda geliştirilmiştir. Oyunda gerçekçi, canlı detaylarla oluşturulan renkli bir alan, oyuncular için mükemmel bir eğlence oyunu oluşturmuştur. Oyunun getirdiği harika özellikler eşliğinde, oyuna yüklemeden ve oyuna katılmadan getirdiği harika şeyleri deneyimlemek için ne bekliyorsunuz.


Idle GYM Sports indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Geometry Dash SubZero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar