Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2]

Puan: 3.67 (Oylar: 6)
Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 1 Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 2 Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 3 Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 4 Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 5 Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 6 Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [v0.8.2] 7

Grand Criminal Online Mega Hileli MOD APK [0.8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. GTA alternatifi oyunlara bir yenisi daha eklendi. Kesinlikle denenmesi gereken bir oyundur.


Grand Criminal Online 0.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Sonsuz cephane hilesi
  2. Ölümsüzlük hilesi
  3. Sonsuz zırh hilesi
  4. Sonsuz enerji hilesi
Grand Theft Auto, dünya çapında oyun topluluğu arasında iyi bilinen bir oyundur. Şimdiye kadar büyümeye ve oyuncuların birçok farklı büyüleyici savaşlara katılmaya devam ediyor. Rockstar'dan orijinal olarak piyasaya sürülen oyunların yanı sıra, diğer birçok oyun daha küçük geliştiriciler tarafından yapılmıştır. Henüz Türkiye için Google Play Store'de yayınlanmamıştır. GTA'nın popülaritesinden başarı elde etmek amacıyla bu tür oyunlar doğdu. Bununla birlikte, birçok insanın oyunlarına ilgi duymasını da sağlar. Çünkü bir takip oyunu olmasına rağmen Grand Criminal Online bazı yeni şeyler yaptı.


Grand Criminal Online v0.8.2 MOD APK


"Grand Criminal Online", oyuncuların kendi savaşlarına özgürce katılabilmeleri için oyuncuları açık dünyaya yönlendiriyor. Bu, ne yaparsanız yapın, sonraki şeylerin sonucunuz olduğu anlamına gelir. Dolayısıyla bu oyunun diğer oyunlar gibi zorlayıcı bir görevi yoktur. Oyuncular bu dünyada dolaşıp birkaç şey yapabilirler. Görevi takip etmeyi kabul edip etmemek çok önemli değil. Ancak oyunun sunduklarını takip ederseniz, kendiniz için en iyi etkiyi elde edersiniz. Ek olarak, alt görevler size oyunda harcadığınız çabaya değer, iyi eşyalar getiriyor. Sonunda, her şeye karar vermek hala sizin kararınızda. Nazik bir vatandaş olacak, ofis işleri yapacak ve kendinizi hayata adayacak mısınız? Ya da para kazanmak için kötü şeyler yapan kötü bir adam yani gangster olacaksın. 


Grand Criminal Online Para Hilesi


Diğer açık dünya oyunlarına kıyasla, Grand Criminal Online mermi hile apk daha dikkatli bir görünüme sahip. Dikkat ederseniz, her şey diğer kalitesiz oyunlar gibi bulanık, çirkin, ayrıntılı olarak çizilir. Bu, değerli bir başarıya ulaşmak için özenle yatırım yapılan bir üründür. Karakterler, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kostümle çok çeşitli. Oyuna girerken, oyuncular istediklerini özgürce yapabilir ve herhangi birine dönüşebilirler. Arabalar ayrıca oyuncular için özel bir vurgu. Oyunda süper spor arabaların ne kadar güzel olduğunu görebiliyorsunuz. Abartılı değil, ancak bu arabalar şu anda orta seviye yarış oyunlarıyla neredeyse tamamen aynı seviyede.


Grand Criminal Online Ölümsüzlük Hile Apk


Çevrimiçi ve açık dünya işlevleriyle Grand Criminal Online. Bu, onu giderek daha çok gerçek bir dünya gibi yapar. Oyuncular, arkadaşlarını oyuna giriş yapmaya ve birlikte görevler yapmaya davet edebilir. Bu tür bir görevle, ödülleri kazanmak daha kolay olacak ve oyuncular oyundan daha kolay zevk alacaktır. Birkaç kişinin kombinasyonu, benzersiz durumların yanı sıra beklenmedik etkiler de getirir. Ana görevlerden ve yan görevlerden aldığınız para, ihtiyaçlar, kostümler ve hatta lüks arabalar gibi şeyler satın almak için kullanılacaktır. Amaca bağlı olarak, paranızı akıllıca kullanmayı hedeflersiniz.


Grand Criminal Online Enerji Hile Apk


Bir RPG olarak, oyuncular vasat bir başlangıç ​​noktasına sahip olacaklar. Daha sonra para kazanmak için çok çalışmaya veya bir çeteye katılmaya çalışacaksınız. Varlıklarınızı ev satın almak, gayrimenkul yatırımı yapmak ve kendinizi büyütmek için kullanın. Sonunda, sadece başaracaksın. Çevrenizdeki insanlar da bu amaç için çabalıyor. Yani "Grand Criminal Online", gerçek hayatın tüm farklı bölümlerini simüle eden bir toplum yaratır. İstenmeyen olaylar da sürekli olarak meydana gelir ve oyunculara bu oyunun heyecanını hissettirir.


Grand Criminal Online Zırh Hile Apk


Bu oyuna savaş silahları da eklendi. Güçlü rakiplerle karşılaşırsanız kesinlikle direnmelisiniz. Biriktirdiğiniz para, gelecek için yeterince cephaneliği donatmak için kullanılmalıdır. Küçük düellolarda yanınıza alınacak bıçaklar. Daha büyük savaşlarda, bu oyunda makineli tüfek, alev silahı gibi büyük hasara sahip silahları kullanmalısınız, hatta belki de kendi tanklarına sahip olmalısınız.


Grand Criminal Online İndir (MOD, Sınırsız Mermi / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Tempest Pirate Action RPG Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar