Shatter Remastered Full MOD APK [v1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shatter Remastered Full MOD APK [v1.3] 1 Shatter Remastered Full MOD APK [v1.3] 2 Shatter Remastered Full MOD APK [v1.3] 3 Shatter Remastered Full MOD APK [v1.3] 4 Shatter Remastered Full MOD APK [v1.3] 5

Shatter Remastered Full MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Akıllı telefonunuz için eğlenceli bir gündelik atari oyunu. Bu oyun projesinde oyuncular, heyecan verici saldırılara katılmaları gereken çok sayıda dünyada bir yolculuğa çıkabilir.


Shatter Remastered 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun artık ücretli bir Netflix aboneliği gerektirmiyor.

Shatter Remastered klasik bir tuğla kırma oyunudur. Oyun, pürüzsüz animasyon ve güzel müziğin yanı sıra, tuğla kırma oyunları arasında öne çıkmasını sağlayan benzersiz oyun ve işlevlere sahiptir. Oyunda, oyuncu bir kaykay kontrol eder ve ekrandaki tuğlaları kırmak için bir topu sektirmek için kullanır.


Shatter Remastered v1.3 MOD APK


Shatter Remastered oyununda oyuncular kaykayı hareket ettirerek topun yönünü ve hızını kontrol edebilir ve aynı zamanda tıklayarak veya fareyi basılı tutarak daha fazla tuğla yıkmak ve daha yüksek puanlar almak için enerji bombalarını serbest bırakabilirler. Oyunda sıradan tuğlalar, metal tuğlalar ve cam tuğlalar gibi birçok farklı tuğla türü vardır ve bunların her biri vurmaya ve puanlamaya karşı farklı dirence sahiptir.


Shatter Remastered Para Hilesi


Oyuncular ayrıca zıplayan topların sayısını artırmak, top hızını artırmak ve daha fazlası gibi düşen nesneleri toplayarak yeteneklerini geliştirebilirler. Oyunun farklı seviyelerinde dönen dartlar, hareketli duvarlar ve dev robotlar gibi çeşitli engeller ve düşmanlar var. Bu engeller ve düşmanlar, oyunculara ekstra zorluklar ve eğlence getirecek.


Shatter Remastered Elmas Hilesi


"Shatter" enfes grafiklere ve müziğe, ayrıca benzersiz oynanışa ve işlevlere sahip olup, oyuncuların heyecan ve mutluluğun tadını çıkarmasını sağlar. İster arkanoid oyunları seven eski bir oyuncu olun, ister arkanoid oyunu ilk kez deneyen bir acemi olun, "Shatter"da eğlenceyi bulacaksınız.


Shatter Remastered Apk Hile


Her oyuncuyu sıkıcı hayatından uzaklaştırabilen, son derece bağımlılık yapan bir arkanoid oyunu ve proje aynı zamanda yeni unutulmaz duygular yaşatacak. Burada, farklı dünyalarda benzersiz atmosferleriyle hayran bırakabilecek çok sayıda oyun seviyesinin üstesinden gelmeniz gerekecek.


Shatter Remastered Apk indir


Oyun mekaniği basittir ve kesinlikle herkes tarafından bilinir, bu da özü hızlı bir şekilde kavramanıza ve zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenmenize yardımcı olur. Ancak oyun, orijinal eklemeleriyle hala şaşırtmaya hazır. Ayrıca güçlü patronlarla tanışmanız gerekecek. Acele edin ve Shatter Remastered'ı indirin ve yüksek kaliteli grafiklerin ve iyi fiziğin keyfini çıkarın.


Shatter Remastered Full Apk indir


Shatter Remastered, web sitemizden tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve Netflix aboneliğine ihtiyaç duymadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arkanoid, görsel tasarımı, hoş oynanışı, çok sayıda oyun seviyesi ve daha fazlasıyla etkileyecek. Seviyelerin karmaşıklığı artacak ve savaşlar skor tablosuna rekorlar girmenize izin verecek.


Shatter Remastered Apk Son Sürüm


Ana görev, mümkün olduğu kadar uzun süre bozulmadan ve zarar görmeden kalmaktır. Bu, oyun puanları almanızı sağlayacaktır. Boss savaşları herkesin alıştığı kadar kolay değil, bu yüzden iyi hazırlanmalısınız. Acele edin ve Shatter Remastered'a girin ve liderler arasında en üst sıralarda yer alın.


Shatter Remastered indir (MOD, Full / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Earth Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar