Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK

Puan: 0.00 (Oylar: 0)
Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK 1 Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK 2 Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK 3 Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK 4 Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK 5 Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK 6

Tüneller, mağaralar, tarlalar ve yoğun trafikte hızlanırken düşmemeye çalışacaksınız.

Faily Brakes 2 AÇIKLAMASI

Spunge Games, Faily Tumbler ve Faily Breaks gibi Faily serileriyle kendine bir yeni bir alan yarattı; ikincisi, son dört yılda Play Store'da 10 milyondan fazla yüklemeyi topladı ve bu da azımsanacak bir şey değil . Açıkçası, mobil oyuncular bu sıradan arcade serisinin tadını çıkarıyor ve bu nedenle geliştirici, Play Store'da ilk oyun için daha büyük olan Faily Brakes 2'yi yayınladı.

Faily Brakes 2 v4.17 MOD APK

Faily Brakes 2 Mod Apk İndir Android Mod. Phil Faily'i hayata geçirdiğiniz oyunun ikinci serisinde gaz pedalı takılıyor ve hiç durmadan hızlıca ilerliyorsunuz. Tüneller, mağaralar, tarlalar ve yoğun trafikte hızlanırken düşmemeye çalışacaksınız. Bu oyunda aracınız da çarpması durumunda hasar görecektir. Bir kaza durumunda arabanın kapısı açılabilir ve kaput patlayabilir. Bu yüzden görevinizi tamamlarken yolda ilerlerken düşmemeye çalışacaksınız. Veya istediğiniz gibi sürün ve istediğinizi çoğaltın. Oyun içi ödüllerden kazandığınız para ile aracınızı değiştirebilir veya aracınızı yükseltebilir, dayanıklılığını ve hızını artırabilirsiniz.

Faily Brakes 2'de yeni araçlar satın almak veya aracı yükseltmek için paraya ihtiyacınız var. Bu sebeple oyunu para hileli apk olarak indirmenizi öneriyorum. Oyunun başında sınırsız para hilesi yaparsanız paranız biter ve paranız bitmeden markette istediğiniz aracı harcayıp satın alabilirsiniz.

Orijinal Faily Breaks gibi, aracınızı toplamadan ne kadar ilerleyebileceğinizi görmek için otoyolda yarışmak sizin göreviniz olacak. Faily Brakes 2 serinin ilk başlığı inanılmaz derecede popüler olduğu için, eminim devam oyunu da aynı derecede başarılı olacak. Sonuçta, Faily Brakes 2, tonlarca dönüş, tünel, mağara ve tarlaları beraberinde getiren yeniden tasarlanmış bir Faily Dünyası sunuyor ve ilk başlıktan daha geniş bir ortamı garanti ediyor. İmha edilebilir araçlar da bunların içindedir ve böylece oyunun engellerinden herhangi birine çarptığınızda arabanızın parçalanıp parçalandığını izleyebilirsiniz, arabanızın performansını yükselterek ve zamana karşı oynamayı tercih edenler için bir hayalet yarış modu vardır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar