BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK 1 BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK 2 BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK 3 BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK 4 BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK 5 BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK 6

BombSquad v1.7.19 Hileli MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin. Destansı bir kaos ve patlama çılgınlığında arkadaşlarınızla birlikte oynayın.


BombSquad v1.7.19 AÇIKLAMASI


Android için Bombsquad. Bu oyunda amacınız, çeşitli görevleri tamamlarken rakiplerinizi paramparça etmektir.

Ancak ismine rağmen, başkalarına saldırmanın tek yolu bombalar değil. Oynarken onlarca farklı silah ve hücum yöntemi var. Tüm farklı yolları keşfedin ve nihayetinde diğerine karşı zafer kazanın.

Arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden çeşitli insanlarla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Nasıl oynamayı seçerseniz seçin, yine de% 100 deneyimden keyif alacaksınız. Her neyse, söylendiği gibi, Android için Bombsquad'i ücretsiz indirin ve epik bire bir maçlara katılın.

Oyunun kuralları

Temel olarak, rekabet etmek ve kimin daha iyi rekabet eden oyuncu olduğunu görmek için hiçbir engelli mini oyunlarda başkalarıyla yarışacaksınız. Bu mini oyunlar, diğer oyunculardan bir bayrak yakalamaktan futbol ve diğer eğlenceli spor aktivitelerine kadar çeşitlilik gösterebilir.


BombSquad 1.7.19 Pro Hileli APK


Etkisiz hale getirmek için elinizin altında silahlar var. Çok, çok farklı silahlar. Diğerini yok etmek için yarasaları, bombaları ve hatta mayınları kullanabilirsiniz. Oyun tam bir kaos ve yıkımdır. Arkadaşlarıyla rekabet içinde oynamayı sevenler için uygun bir oyun.

Kontroller
Oyun ayrıca oldukça iyi kontrol ediyor. Aksiyon dolu yarışmalar çeşitli farklı arayüzler aracılığıyla yapılabilir. Android mobil cihazınızda çeşitli uyumlu kontrol cihazları kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, bir kumandanız yoksa, yine de telefon ekranınızı kullanabilirsiniz!

Arayüz basit ve anlaşılması kolaydır. Bir kontrol cihazı olmasa bile, sorunsuz bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz. Rakibinizden dikkatinizi dağıtmak için ekranda çok fazla hareket olacağı düşünüldüğünde bu bir rahatlama.

Grafikler
Bombsquad iyi görünüyor. Tüm eylemi aynı anda görmek için her şey akıllıca yerleştirilmiş bir kamera açısı ile görüntülenir. Dahası, her şey aynı zamanda 3 boyutludur. Sanat tarzı, oyunun genel temasına uyması için daha çizgi film benzeri. Bu tarz daha eğlenceli ve kaotik bir oyun olarak, eğer tarz daha gerçekçi ve gerçekçi olsaydı, biraz fazla ciddi görünürdü.Bombsquad Mod APK hile nasıl indirilir?


Birkaç ek fayda için oyunun Mod APK sürümünü bile indirebilirsiniz. Bunlarla arkadaşlarınızın önüne geçebilir ve harika becerilerinizle onları hazırlıksız yakalayabilirsiniz. Kendilerine karşı ne kadar avantajınız olduğunu gördüklerinde, kesinlikle bu sürümü indirmeye katılmak isteyeceklerdir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar