Historical Landings Full Hileli MOD APK [v2.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Historical Landings Full Hileli MOD APK [v2.0.4] 1 Historical Landings Full Hileli MOD APK [v2.0.4] 2 Historical Landings Full Hileli MOD APK [v2.0.4] 3 Historical Landings Full Hileli MOD APK [v2.0.4] 4

Historical Landings Full Hileli MOD APK [2.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçuşu mümkün kılan “RORTOS uçuş motoru” sayesinde canlandırıcı bir deneyim.


Historical Landings 2.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full -  Tam Sürüm

Historical Landings, bir simülatör ve yepyeni bir yolculuğun başlangıcı sizi bekliyor. "RORTOS uçuş motoru" sayesinde heyecan verici bir uçma fırsatı, aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarken İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma tarihi uçakların komutasını alırken eğlenme şansına sahip olacaksınız.


Historical Landings v2.0.4 MOD APK


"Temel Kampanya" size hemen harekete geçme ve size kalkış, uçuş ve inişin temellerini hemen öğretme fırsatı verir. Historical Landings oyununun çeşitli görevlerini tamamlayarak ve yenilerinin kilidini açarak oyunun tarihsel ortamını daha eksiksiz deneyimleyebileceksiniz.


Historical Landings Para Hilesi


Uçuş brifingine çok dikkat edin ve belirtilen hedeflere ulaşmak için her türlü çabayı gösterin. Uçuşlarla ilgili sorunların ortaya çıkabileceği belirli bir dönem olmadığını unutmayın.


Historical Landings Hile Apk


Satın alınabilen ve mevcut on iki görevi içeren Keşif Kampanyası: uçak pistlerine inişler, uçak gemilerine inişler, acil inişler, arızalar, hasar ve beklenmedik sorunlar, eskort misyonları, keşif ve kurtarma.


Historical Landings Apk indir


Satın alınabilecek on iki görev içeren Keşif Seferi. Karşı savaş istasyonları tarafından vurulmamak için diğer uçakları nasıl takip edeceğinizi öğrenmek önemlidir. Bombardımanın hangi hedeflere yönlendirileceğini bulun ve karar verin.


Historical Landings indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun They Are Coming APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar