Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795] 1 Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795] 2 Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795] 3 Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795] 4 Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795] 5 Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [v0.7795] 6

Fine Ski Jumping Para Hileli MOD APK [0.7795] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Fizik tabanlı ve eğlenceli bir kayakla atlama oyunudur.


Fine Ski Jumping 0.7795 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Fine Ski Jumping, buz ve kardan yapılmış kaydıraklar geliştirir; soğuk havalarda oyuncular profesyonel bir sporcunun rolünü üstlenecek ve zorluklarını gerçekleştirecek. Oyun başlamadan önce temel beceriler sistem tarafından size yönlendirilecektir. 


Fine Ski Jumping v0.7795 MOD APK


Ancak, bunun hız gerektirmeyen bir uzun atlama oyunu olduğunu lütfen unutmayın. Hazırlık turunda kostüm ve ekipmanlarda gerekli değişiklikleri yapın. En iyi eğlenceyi yaşamanız için özelliklerinizi geliştirmeye devam edeceğiz.


Fine Ski Jumping Para Hilesi


Uygun bir yüz bulmanıza ve turnuvaya kaydolmanıza yardımcı olmak için Fine Ski Jumping ünlülerinin bir listesi sağlanacaktır. Birçok listede yarışan sporcular geniş bir hayran kitlesine sahip olacaklar. Becerilerinizi öğrenin ve sınavınızda iyi performans gösterin. Gözlük, koruyucu ekipman ve kaykay gibi gerekli ekipmanlar envanterde kategoriler halinde düzenlenecektir. Bazı öğeler, sahip olmak için para ödemenizi, dükkandan satın almak için yeterli para toplamanızı gerektirir!


Fine Ski Jumping Hile Apk


Oyuncular, Fine Ski Jumping'den başlamak için sinyali beklemek, sonuçları beklemek veya başkalarının performanslarını izlemek zorunda kalacaklar. Karda dengeye alışmanız gerekecek. Başlamak için, ekrandaki sanal daire üzerinde parmağınızı tıklayın, ardından karakteri kontrol etmek için kullanın. İşleme iki kez tıkladığınızda, karakter bir atlama gerçekleştirecektir. Kendinizi havaya atmanız gereken zaman civarında, tekerlekler inişi yumuşatmak için hareket etmeye başlar.


Fine Ski Jumping Apk indir


Fine Ski Jumping tarafından geliştirilen tepelerin ve yamaçların hepsinin kendi yükseklikleri vardır. 31 kayak tepesi sayısı ile oyuncular farklı yüksekliklerde atlama deneyimi yaşayacaklar. Onları fethetmek için oyunun temposuna alışmanız gerekiyor. İnişler zor kararlardır ve bazen puanınızın düşmesine neden olacak sorunlar ortaya çıkar. Mükemmel performans ve etkileyici bir iniş için koşul, kontrol tekerleğinin doğru kullanımıdır.


Fine Ski Jumping Apk Son Sürüm


Fine Ski Jumping ve kayma ve atlama noktaları bulma ve ardından iniş gibi etkileyici kar aktiviteleri kısa süre sonra oyunculara eşlik etmeye devam edecek. Karakterler, ekipman ve katılım yerleri seçilirken farklı gereksinimler kabul edilecektir. Birçok lig şampiyonluk peşinde; onları fethet. Zıplamak için ideal yükseklikleri deneyimleyin ve performansınızı dört gözle bekliyoruz!


Fine Ski Jumping indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Assassin Shadow Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar