Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24] 1 Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24] 2 Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24] 3 Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24] 4 Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24] 5 Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [v1.13.24] 6

Space Pioneer Elmas Hileli MOD APK [1.13.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı kültürlere sahip birçok gezegeni keşfedebilirsiniz.


Space Pioneer 1.13.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Reklamsız
Bu çağda insanlığın en önemli gizemi, evrendeki yaşamın var olup olmadığıdır. Bilim adamları hala bu uçsuz bucaksız evrende var olan canlı organizmalarla iletişim halinde olmak için çabalıyorlar ama sonuç alamıyorlar. Ama yakın gelecekte insanlığın bu evrende yalnız olmadığını kanıtlayacaklarına kesinlikle inanıyorum. Ancak, bu yolculuk uzun bir yolculuktur ve çok çaba harcamak için azimli. Teorik çalışmanın insan anlayışının başarabileceğinin çok ötesine geçtiği yer. Star Wars serisi, Marvel çizgi romanları, şarkılar ve hatta oyun piyasası farklı gerçek eserler değil. Vivid Games SA, 2018 yazında çıkmış olan Space Pioneer oyunuyla bu temayı başarıyla kullanan oyun şirketlerinden biri.


Space Pioneer v1.13.24 MOD APK


Uzak galaksiler arasında hiç tanımadığımız canlılar var. İnsan hayal gücünü aşan uygarlıkla, bu yaratıklar son derece büyük bir toplum inşa ettiler. Bir de suçlular var. Oyuncular ödül avcılarıdır, onları suçlamalarda bulun ve yakalayın, sonra daha iyi olun. Oyun, RPG mekaniğine sahip yukarıdan aşağıya atıcılarla neredeyse aynı kontrollere sahip olacak. Ekranın sol tarafında yer alan joystick ile harita üzerinde özgürce hareket eden karakterinizi kontrol etmenize izin verilecek ve sağ tarafta ise temel saldırı gibi oyuna uyacak şekilde uyarlanmış özelliklere sahip saldırı komutları yer alıyor. , el bombası, zamanlama patlaması vb. Dev patronlarla savaşmak ve en zorlu oyunun üstesinden gelmek için en mantıklı stratejiyi oluşturmaya çalışın çevrimdışı.


Space Pioneer Para Hilesi


Oyuna ilk baktığımda aradaki farka şaşırdım. Bu motif oyunları genellikle tasarımcılar tarafından son derece karanlık ve anlaşılması zor olacak şekilde yapılır. Evrenin dışındaki mesafelerin hiç de hoş olmadığını savunuyorlar. Önceki oyunların renkleri siyah ve siyah beyazdır. Ancak Space Pioneer, gerçek bir aksiyon oyunu olmasına rağmen inanılmaz derecede parlak. Ana karakterler turuncu ağırlıklı olarak tasarlanmıştır, uzay canavarları da kırmızı veya beyazı tercih eder. Çizgiler her açıdan değil, diğer oyunlar kadar sert değil, yumuşaklık göstermek için yuvarlatılmıştır. Tam 3D grafikler, oyuncuya çevredeki manzaranın yanı sıra karakterlerin daha kapsamlı bir görünümünü vermenin bir parçasıdır. Sonuç olarak, özellikleri daha doğru bir şekilde kontrol edilir.


Space Pioneer Elmas Hilesi


İyi grafikler, eğlenceli hikayeler ve oynaması kolay oyun, oyunun oyuncu için ana cazibe merkezleridir. Çoğu oyuncu bunu deneyimlediğinde tatmin olacak. Yetişkinler, Space Pioneer MOD oyununda önceden yüklenmiş zorlukları bulacak ve genç oyuncular, hayal güçlerini tamamlayacak yeni şeyler için şımartılacak.  Evren gizemli bir yer ve hala insanların cevabını bulamadığı birçok şeyi içinde barındırıyor. uzaylılar var mı Arkadaş canlısı mı yoksa saldırgan mı? Ben de bu konudaki gerçeği bilmiyorum çünkü ben bir bilim adamı değilim.


Space Pioneer hile apk


Space Pioneer'da Guardian of the Galaxy'deki Star Lord gibi uzayda nişancı olacaksınız ya da Star Wars ya da Star Trek gibi filmlerle ilişki kurabilirsiniz. Görevin, bonuslar karşılığında uzaydaki canavarların inini yok etmek. Hiçbir şey seni korkutamaz, en vahşi canavarlar bile. Elindeki tüm silahları indir ve evrendeki en iyi silahlı adamın kim olduğunu göster! Space Pioneer, çok fazla oyuncu becerisi gerektirmeyen, anlaşılması kolay, oynaması kolay bir nişancı oyunudur. Küçümseme, sadece bir saniye dikkatin dağıldığında, canavarlarla çevrili olacak ve çıkış yolu olmayacak. Yukarıdan aşağıya görünüm, etrafındaki tüm alanı görmeyi kolaylaştırır. Oynarken aklınızda bulundurmanız gereken bir şey mühimmat miktarıdır, mermileri değiştirirken canavarlarla mesafeyi koruyun, onlarla başa çıkmak için Vur ve Çalıştır taktiklerini kullanın.


Space Pioneer hile nasıl yapılır


Görevi tamamladıktan sonra, ana gezegene dönmek için uzay gemisine binebilirsiniz. İki tür altın ve değerli taş vardır. Altın, yaşadığınız gezegende bir üs inşa etmeniz için ekipman satın almanıza ve silahlarınızı ve değerli taşlarınızı yükseltmenize izin verir. Nadir öğeleri bulmak için varilleri yağmalamayı unutmayın. Hareket eden karakteri kontrol etmek için sol parmağınızı, ateş etme, el bombası fırlatma veya üssü inşa etme gibi eylemleri gerçekleştirmek için sağ parmağınızı kullanmanız gerekiyor. Lazer silahları, alev makineleri, tüfekler, toplar vb. gibi çok çeşitli silahların kilidini açabilirsiniz. Para kazanmak ve eşyaları yağmalamak, yeni silahların kilidini açmanın yollarıdır. Her silahın bir pasif bir de aktif becerisi var, silahın gücünü en üst düzeye çıkarmak için onu öğrenmeniz gerekiyor. Üzerine bomba yerleştirdiğinizde canavarın ini yok edilecek.


Space Pioneer Son Sürüm apk


Oynarken bazı reklamlar görünecektir. Pırlanta ve mücevher almak için gönüllü olarak reklamları izleyebilirsiniz. Birkaç video izleyin, böylece çok sayıda mücevheriniz olur. Ayrıca, öldürüldüğünde karakterin canlanmasına yardımcı olmak için tanıtım videoları izleyebilirsiniz, ancak bu yalnızca günde bir kez olur.


Space Pioneer apk indir


Space Pioneer'ın güzel 3D grafikleri var, ancak oyun, siz ve canavar arasındaki savaşa odaklanmak için gereksiz ayrıntıları ortadan kaldırıyor. Evren pek çok farklı renkte tasarlanmış, çok güzel olmasa da, zorlayıcı bir oyun için bunun yeterli olduğunu düşünüyorum. Farklı kültürlere sahip birçok gezegeni keşfedebilirsiniz. Oyunun sesi de çok etkileyici ve oyunla iyi etkileşime giriyor.Evreni seviyorsanız veya Star Wars hayranıysanız Space Pioneer bir kez denemeniz gereken bir oyundur. İlk oyundan hemen sonra oyunun boş zamanınızı alacağına inanıyorum!


Space Pioneer indirin (MOD, Sınırsız Elmas / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Catchers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar