Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9] 1 Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9] 2 Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9] 3 Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9] 4 Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9] 5 Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [v1.6.9] 6

Assassin Hero Stealth Hunter Para Hileli MOD APK [1.6.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir suikastçı olarak yeteneklerinizi sergileyin.


Assassin Hero Stealth Hunter 1.6.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. Madeni Para / Elmas Hilesi Gereksinimini Atla (Sandıkları Aç, Madeni Para Satın Al, Enerji Satın Al, Canlandır vb.)
  3. Kilidi Açılmış Savaş Bileti
  4. Reklamsız
  5. Varsayılan olarak etkindir, menüde gösterilmez

Ölümcül uzaylı canavarlara karşı savaşan bir ninja suikastçısı rolünü üstlendiğiniz video oyunları oynamaktan zevk alıyor musunuz? Bir suikastçı olarak yetenekleriniz, bir okçu şeklinde oynanan hızlı tempolu aksiyon-macera oyunu Assassin Hero Stealth Hunter'da test edilecek. 


Assassin Hero Stealth Hunter v1.6.9 MOD APK


Assassin Hero Stealth Hunter oyununda düşmanlarınızı teker teker yok etmeye başlamadan önce, öldürme konusunda olabildiğince bilgili olmanız ve yönteminizi geliştirmek için çalışmanız gerekir. İşiniz, dünya çapında yozlaşmış yetkilileri ve patronları ortadan kaldırmaktır. Diğerleri başarısız olduğunda bir suikastçı mı olacaksın? Tüm işaretleri vurursanız insanlar sizi hatırlayacaktır.


Assassin Hero Stealth Hunter Para Hilesi


Bazı korkunç görevleri yerine getirmek için tehlikeli bir görevi kabul ederek bir katil olarak yeteneklerinizi test edin. Size düşman olan canavarlarla dolu alemlerde yolculuk ederken hayatta kalmanıza yardımcı olacak yeni yetenekler öğrenmeniz gerekecek ve bunu yapma şansınız olacak. 


Assassin Hero Stealth Hunter Elmas Hilesi


Ancak, bu becerilerin tam potansiyeliyle kullanılması için kişinin gerçek bir inanç savaşçısı olması gerekir. Yay ve oklarınız varsa düşmanlarınıza gizlice yaklaşabilir ve siper arkasına saklanırken onlara saldırabilirsiniz.


Assassin Hero Stealth Hunter Hile Apk


Avınıza sessizce yaklaşabilir ve saklanırken onları ortadan kaldırabilir veya onlarla kafa kafaya yüzleşebilir ve birer birer bitirebilirsiniz. Bu vur-kaç okçuluk oyununda ateş edebilir ve koşabilirsiniz, ancak attığınız her atış arasında beklemeniz gerekir. 


Assassin Hero Stealth Hunter Enerji Hilesi


İlk bakışta basit gibi görünse de, bu başka bir şey değil. Seni öldürmeye çalışan bir sürü canavar ve korkunç adam olsa da inandığın şey için savaşmaya devam et. En dikkatli şekilde sakladığınız sırlardan hangisini sonunda ifşa edebileceksiniz? 


Assassin Hero Stealth Hunter Apk indir


Sen sadece bir büyücü değil, aynı zamanda bir casus, okçu, aktif bir ajan ve kendini beğenmiş bir aksiyon kahramanısın. Bunların hepsi sahip olduğunuz becerilerdir.


Assassin Hero Stealth Hunter indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Crafting Idle Clicker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar