Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 1 Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 2 Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 3 Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 4 Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 5 Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 6

Rogue Land Mega Hileli MOD APK [0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular okçu, kılıç ustaları, şövalyeler, büyücüler veya bunun gibi kahraman olabilirler.


Rogue Land 0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
Rogue Land'de bir süper kahraman olun ve canavar ordularıyla savaşın . Bu güzel bir aksiyon-macera oyunu. Dünya, eski canavarlar tarafından yok edilmenin eşiğinde. Cesur bir süper kahraman olarak daha fazla takım arkadaşı bulun ve onlarla savaşmak için yolculuğunuza başlayın. Her kahraman farklı güçler taşıyacak. Her savaş için doğru kahramanları seçin.


Rogue Land v0.9 MOD APK


Rogue Land'in oynanışı basittir. Haritadaki sıraya göre turları seçmeniz gerekiyor. Canavarları bulmak için kahramanını hareket ettir. Eski ejderhalar, şövalyeler, taş canavarlar, fare bossları veya satirler gibi oldukça zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız… Rakibinize yaklaştığınızda, karakteriniz otomatik olarak saldırıya geçecektir. Sadece hareket etmeniz, muhakeme becerilerini kullanmanız, kazanmanız ve kendiniz için çok fazla ganimet toplamanız gerekiyor.


Rogue Land Para Hilesi


Oyundaki kahramanlar da farklı şekil ve becerilerle çeşitli şekillerde tasarlanmıştır. Savaşınız sırasında onları işe almanız yardımcı olacaktır. Okçular, kılıç ustaları, şövalyeler, büyücüler veya bunun gibi bir şey olabilirler. Bu şövalyeleri buna göre farklı savaşlar için kullanmayı seçin. Ayrıca, savaşı daha hızlı bitirmek için Health Boost, Headshot ve First Aid gibi özel becerileri de kullanabilirsiniz. Bu beceriler zorlayıcıdır ancak kilidinin açılması ve altın paralarla yükseltilmesi gerekir. Onları etkili bir şekilde kullanın.


Rogue Land Altın Hilesi


RPG oyunları oldukça popülerdir. Ancak, genellikle basit içerik ve oynanışla, çekici olmayan 2D grafiklerle birlikte tasarlanırlar. Ancak, Rogue Land, içinde parlak bir nokta. 3D grafikler, oyuncuların gerçek bir savaşa dalmış gibi hissetmelerini sağlar. Alevli, buzlu veya ormanlık arazilerden geçen harita benzer canavarlara benzeyecek. Örneğin, yanan topraklardan geçmek ateş ejderhası boss ile, ormandan geçmek orman tanrısı patronu ile karşılaşacak,… Bu yaratıklar gerçekçi mitolojik becerilerle tasarlandı. Bunları kullanırken, karakterin becerilerine de dikkat edilir, Health Boost, Headshot ve First Aid gibi harika etkiler yaratacak olağanüstü beceriler.


Rogue Land Elmas Hilesi


Rogue Land'de macera ve yan görev olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunuyor. Macera modu ile şövalyeleri götürebildiğiniz kadar uzağa götürüyorsunuz. Küçük kapıları aşmanız, çok fazla altın, mücevher ve eşya toplamanız ve ardından daha güçlü olmak için karakterinizi yükseltmeniz gerekiyor. Daha da güçlü silahlar satın almak için altın ve değerli taşlar kullanın. Ardından savaşa girin ve kötü patronları alt edin.


Rogue Land Hile Apk


Ancak, oynama süreciniz bazen o kadar düzgün olmuyor. Birçok kez başarısız olmanıza neden olacak karmaşık kapılar vardır. Bu, yan görevlere geçmek için maceranızı duraklatmanız gerektiği zamandır. Yan görevler gerçekleştirerek sayısız altın, mücevher ve yükseltme eşyası kazanacaksınız. 


Rogue Land Apk indir


Bu mod, ekstra bir gelir kaynağı kazanmanıza yardımcı olur, bu yüzden bundan en iyi şekilde yararlanın. Şimdi, silahlarınızı maksimum seviyeye yükseltmeyi ve özel becerilerin kilidini açmayı unutmayın; yolculuğunuza devam etmenin en kolay yolu budur.


Rogue Land indir (MOD, Tanrı Modu / One Hit)


Bir önceki android oyun Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar