Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1] 1 Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1] 2 Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1] 3 Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1] 4 Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1] 5 Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [v5.10.1] 6

Tiles Hop EDM Rush Para Hileli MOD APK [5.10.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tıklama oyunu severlere altın hileli harika bir oyun daha.


Tiles Hop EDM Rush 5.10.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Tiles Hop, şu anda gençler için çok garip değil çünkü neredeyse en az bir kez deniyorlar. Nihai eğlence, canlı ses ve efektler, güzel görüntüler sayesinde, Piano Tiles'ın oyuncunun sempatisini kazanmaması için hiçbir kusur yok. Diğer oyun türlerini seven insanlar bile bu oyunu bir kez denemek istiyor ve çoğu Piano Tiles'a "bağımlı". Piano Tiles'ın başarısı, AMANOTES'e daha benzer başlıklar geliştirmesi için ilham verdi. Piano Tiles gölgesi çok büyük olduğu için, aşağıdaki ürünün içlerinde farklılıklar olması gerekir, son derece önemlidir ve gereklidir. Ve Tiles Hop: EDM Rush! AMANOTES tarafından yayınlandı.


Tiles Hop EDM Rush v5.10.1 MOD APK


Yaklaşık bir yıl önce, Tiles Hop: EDM Rush! Çok ilgi gördü ve olumlu eleştiriler aldı. Bu tür beklentilere ulaşıldığında, yayıncının evcil hayvanına yatırım yaptığı ve onu rafine ettiği gösterilir. Bu başarılar, Tiles Hop: EDM Rush'ın konumunu kanıtladı! Eğlence dünyasında doğru bir adım, prodüksiyon kariyerlerinde ilerlemelerine yardımcı oldu. Tiles Hop: EDM Rush! 'Da göreviniz, topu en uzun mesafeye gidebilmesi için hareket ettirmektir. 3 ana hareket yönü vardır; Topu stel ile pozisyona sürüklemek için ekrana tıklamanız yeterlidir, ister önce, ister sağa veya sola. Oynama sürecinde birçok zorlukla karşılaşacak, uyanık olacak ve kendiniz için en iyi yönü seçeceksiniz. Ne kadar uzağa ulaşırsanız, zorluk o kadar zor olur; Ne kadar çok sorunla karşılaşırsanız, o kadar yetenekli olursunuz. Parlak renkli karelerin gidebileceğini ve diğerlerinin kaybedebileceğini unutmayın. Her periyotta mavi bir top görünecek, topa ustaca hareket edecek ve onu yiyecektir. Birikmiş puanlarınızı artırmanıza yardımcı olur.


Tiles Hop EDM Rush Para Hilesi


Her oyunun kendi parçası vardır, başladığınızda daha iyi bir deneyim için en sevdiğiniz şarkıları seçebilirsiniz. Beceri çok bilgili ise, zorluğuna karşılık gelen yüksek seviyeli müziği de deneyebilirsiniz. Karelerin koşma hızı, elinizin hızını gerektirecek şekilde artacaktır. Ayrıca kimin daha iyi olduğunu görmek için arkadaşlarınızla da rekabet edebilirsiniz. 


Tiles Hop EDM Rush hile nasıl indirilir?


Oyun, yeteneklerinizi gösterme ihtiyacını uyandıran güncellenmiş sıralamalara sahiptir.  Yukarıda belirtildiği gibi, Tiles Hop: EDM Rush! Katı ve titiz 3D grafiklere sahiptir. Güzel ve tatmin edici bir oyun deneyimi sunan keskin, ayrıntılı görüntülerle pürüzsüz, güzel efekt. EDM türü seslerini ayarlama yeteneğinin yanı sıra, Tiles Hop: EDM Rush'ı deneyimleyin! Oyuncuları ikna edecek. Her müzik, her adım insanı dolu ve heyecanlı hissettirir. 


Tiles Hop EDM Rush Hile Apk


Arayüzün anlaşılması kolay, oynaması kolay, basit ama güzel, sezgisel ve hassas. Süre ve etki bilgileri, durumu iyice kavramanıza yardımcı olmak için oyun sürecinde açıkça tanımlanır. Bir EDM bağımlısıysanız, yüksek talep görüyorsunuz, Tiles Hop: EDM Rush! Bu iyi bir seçim olur. Bunu deneyimlememeniz için hiçbir neden yok. Tiles Hop: EDM Rush ile anın tadını çıkarın! tamam


Tiles Hop EDM Rush indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki oyunumuz Bid Wars - Storage Auctions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar