Modern Commando 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0.30]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Modern Commando 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0.30] 1 Modern Commando 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0.30] 2 Modern Commando 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0.30] 3 Modern Commando 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0.30] 4

Modern Commando 3D Mega Hileli MOD APK [1.0.30] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları gizemli suikastları çözmek için savaş üslerine götürür.


Modern Commando 3D 1.0.30 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu / God Mode
  2. Aptal Düşmanlar
  3. Reklamsız
NOT : Google Play sürümünü yükleyin. Orijinal sürümü kaldırın ve modu yükleyin

Modern Commando 3D'ye geldiğinizde, oyuncuların sınırsız olarak birçok farklı kayda değer suikastla karşılaşacağı anlamına da geliyor. Oyuncular, son derece heyecan verici birçok görevi keşfedebilmek için birinci sınıf bir nişancıya dönüşecekler. Mümkün olan en seçkin komandolarla yüzleşmeyi bırakmayacaksınız. Kalbin serbest kalmasını en üst düzeye çıkarmak ve askeri üsleri yeniden kazanmak için ne pahasına olursa olsun yapalım. Oyuncular, düşmana karşı savaşmak için bizim tarafımızdan en muhteşem askeri teçhizatla donatılacak.


Modern Commando 3D v1.0.30 MOD APK


Modern Commando 3D, en son yayınlanan sürümle size birçok heyecan verici özellik getiriyor. Çok oyunculu moda girerseniz ideal olan toplam 20 seviyenin görünümünden bahsetmiyorum bile. İşte sadece sizin için birçok zorluk. 


Modern Commando 3D Para Hilesi


Ayrıca oyuncular, askeri üssü korumak için zombilere karşı savaşla yüzleşme fırsatına da sahipler. Orada durmakla kalmayıp, üsle ilgili daha fazla görev önerildi. Gizemleri ortaya çıkarmak için benzersiz 3D savaş ortamına kendinizi kaptırabilir misiniz?


Modern Commando 3D Silah Hilesi


Bu oyun birinci şahıs nişancı oyunu olarak bilinir. En gelişmiş askeri teçhizat oyuncuları destekleyecektir. Bu sayede düşman itibarınızı duyduğunda dehşete düşmüş olmalılar. Bu, gücünüzü ve bilgeliğinizi ulusun hayatta kalmasına adamanızın temeli olacaktır. Omuzlarınıza yüklenen görev, tehlikede olan ulustur. Yüzlerce bilinmeyen suikast birbiri ardına gerçekleşti.


Modern Commando 3D Hile Apk


Kendi sadık bir ordunu kurma hakkına sahipsin. Suikastlar etrafında dönmek son derece gizemli görevlerdir. Önce rehinelerin hayatlarını koymak zorunda kalacaksın. Her iki durumda da, onları en güvenli şekilde serbest bırakalım. Ayrıca, askeri üsleriniz tamamen işgal edilmiş olduğu için de şanssız. Bu nedenle, rehinelerin serbest bırakılmasıyla birlikte üsleri de kurtarmanız gerekiyor.


Modern Commando 3D Apk indir


Keşfedilmeyi bekleyen gizemli suikastlarla kendinizi modern bir komando oyununa bırakın. Askeri teçhizatın yardımıyla saldırılar ve savunmalarla ulusun varlığını kurtarın. Delta IGI kuvvetleri, bu hiç bitmeyen komando savaşında size yardım ederek kurtarıcınız olur. Düşmanlarınızı korkutmak için en modern keskin nişancı tüfeklerinden destek alın. Yeni başlatılan tek oyunculu modda 20'den fazla seviyeyi keşfedin.


Modern Commando 3D indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Speed Racing - Secret Racer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar