Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 1 Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 2 Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 3 Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 4 Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 5 Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [v2.8.0] 6

Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Mega Hileli MOD APK [2.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Chicken Shoot'a benzer oynanışa sahip bir oyun olacak, ancak özellikleri ve grafikleri daha da iyileştirildi.


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı 2.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Geliştirme Kartı
2008'den bu yana, çevrimiçi oyunların dönemi hala sınırlı ve şimdiki kadar popüler değil, Chicken Invaders gibi çevrimdışı oyun başlıkları birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılanan bir nokta haline geldi. Chicken Invaders, eğlenceli bir tarzla mükemmelleşti ve birçok durum oyuncuları şaşırttı. Bu nedenle sıkılmadan saatlerce oyuncuları kendine çekebilir. 10 yılı aşkın geliştirme sürecinin ardından Chicken Invaders, Galaxy Invaders Alien Shooter adıyla yeni bir seviyeye yükseldi. Bu sürüm, içerik ve grafikler açısından tamamen geliştirilmiş, bu nedenle size heyecan verici bir deneyim sunmayı vaat ediyor.


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı v2.8.0 MOD APK


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı, insan nüfusunun çok kalabalıklaştığı ve hayatlarını uzaya doğru geliştirmeleri gerektiği zaman çok uzak bir gelecekte bir bağlam inşa ediyor. Bu yolculuk sırasında, galakside su ve ışık ile yaşamın büyümesi için nitelikli mükemmel bir gezegen buldular. 


Galaxy Invaders apk indir


Bununla birlikte, gelişme, bir uzaylı gücü ortaya çıkmadan ve gezegeni ele geçirmeden çok uzun sürmedi. Orduları hala varsa, insanların bir gün burada hayatta kalamayacaklarını iddia ediyorlar. Yüzlerce yıldır aradığımız dünyayı terk etmek ya da uzaylılarla sonuna kadar savaşmak olmak üzere iki seçenek sunuluyor.


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Para Hilesi


Uzay gemisi filosunun komutanı size güvendi ve yaratıkları püskürtme sorumluluğunu size emanet etti. Emri aldınız ve görevinizi yerine getirmek, insanların büyümeye devam etmesi için hayatı korumak için yolculuğunuza başlamanız gerekiyor. Bu yolculuk sırasında düşmanlarınızı vurmak için savaş geminizi kontrol edeceksiniz.


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Elmas Hilesi


Chicken Invaders oynamış olanlar için, belki de Galaxy Invaders Alien Shooter'ın oynanışı yeni bir şey gibi görünmüyor. Geminin silah sistemi otomatik olarak mermi atarken, geminin hareket yönünü kontrol etmek için ekrana dokunmanız yeterli. Galaxy Invaders: Alien Shooter'ın her aşaması iki dalga halinde gerçekleşir. İlk asker grubu askerlerdi, küçük olmalarına rağmen sayıları çok fazlaydı.


Galaxy Invaders hile Apk


Bu askerlerle yaptığınız savaş sırasında, olağanüstü bir etkiye sahip birçok mermi türünü toplama fırsatınız var. Savaş geminiz baskın hale gelecek ve önemli bir hasar niteliğine sahip olacak. Ancak, ilk kısım sadece önyüklemedir. Küçük düşmanları yendikten sonra patron ortaya çıkacak. Bossun özellikleri önemli savunmaları, yüksek HP'si ve çok mermi atmasıdır. Bu nedenle, yalnızca güçlü bir savaş gemisine değil, aynı zamanda patronlardan ateşlenen mermilerden kaçınmak için esnek kontrole sahip olmanız gerekir. Yanlışlıkla bir kurşun isabet ederse, baştan oynamanız gerekir.


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı Apk indir


Galaxy Invaders: Alien Shooter eğlenceli bir oyundur. Sadece oynanış çekici ve basit değil, aynı zamanda bu oyun aynı zamanda güzel bir grafik arka planına sahip. Her yeni mermi topladığınızda, savaş geminiz çok güzel görünen kıvılcımlar veya şimşekler ateşleyecek. Mekan bağlamının yanı sıra sanatsal özelliklerle de tasarlanmıştır. Kozmik toz bulutlarının, gizemli gezegenlerin ve yıldızlardan yayılan parlak ışınların bulunduğu galaksinin uçsuz bucaksız alanına dalacaksınız.


Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Craftsman Building Craft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar