Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 1 Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 2 Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 3 Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 4 Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 5 Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 6

Blocky Highway Traffic Racing Para Hileli MOD APK [1.2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Trafikte yarışmak, trenlerden kaçınmak, araba toplamak ve en önemlisi eğlenmekle ilgilidir.


Blocky Highway 1.2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Blocky Highway, 3D yarış türünün büyüleyici yeni bir esintisi gibidir. Tamamen sıkılmadan saatlerce oynayabilirsiniz. Oyun, araba yarışları ve tren gibi engellerden kaçınma ile ilgilidir. Arabaları toplamak ve maksimum eğlenceyi yaşamak için para toplar, ödül kutuları açarsınız. Maksimum puan almak için maksimum hızda sürmeye çalışın ve yarışta birinciliği kazanın. Yol boyunca çeşitli araçları kontrol ediyor ve farklı yarış tarzlarını deneyimliyorsunuz. Oyun, Blocky Roads'un yapımcısı Dogbyte Games tarafından yaratıldı. Sonsuz trafik yarışçısı olmaya çalışıyorsun ve yarışlarda maksimum eğlenceyi yaşıyorsun.


Blocky Highway v1.2.4 MOD APK


Blocky Highway, cep telefonlarında oynanan bir yarış oyunudur. Senin görevin güçlü bir yarışçı olmak, rakiplerin arasından hız veya kuvvetle süzülmek. Heyecanı, neşeyi ve eğlenceli eğlenceyi yaşamak için hızı kullanırsınız. Oyun, birçok zorlukla 4 farklı dünyaya getiriyor. Taksi, Tank, Ufo, Polis Arabası, Uzay Mekiği… gibi 50'den fazla farklı araç ve 10'dan fazla farklı araba koleksiyonunu (kamyon, yarış arabaları, askeri araçlar, araçlar) deneyimleyebilirsiniz. uzaylıların inşası veya uçan daireleri). 


Blocky Highway Para Hilesi


Oyuncunun görevi oldukça basittir. Sadece arabayı kontrol etmeye odaklanmanız, engellerden kaçınmanız ve mümkün olan en kısa sürede bitirmeniz gerekiyor. En sevdiğiniz arabayı seçiyorsunuz ve sokakta yer alıyorsunuz ve tüm engellerden kaçınmanız gerekiyor. Ayrıca, oyuncuların yol boyunca altın para toplamaları ve daha fazla puan kazanmaları gerekiyor.


Blocky Highway Araba Hilesi


Blocky Highway, banliyö yolları, çöller, buz ve kar gibi birçok çekici sahne sunuyor… Her sahnede 1 yönlü, 2 yönlü (oldukça zor) gibi seçenekler var. Özellikle Serbest Sürüş modunu deneyebilir, özgürce ve keyifli sürüş hissini yaşayabilirsiniz. Herhangi bir aracı kaçırmadan devirebilirsiniz. Araç sistemi son derece çeşitlidir ve araç sayısı 50'den fazladır. 11 farklı araç temasının kilidini açıp yaratıyorsunuz ve kamyonlar, itfaiye araçları, taksiler ile eğlencenin tadını çıkarıyorsunuz… Oyunda ayrıca gemiler ve uçaklar var. Ne kadar uzağa ve hızlı koşarsan, oyuncu o kadar çok ödül alır. “Ölüm geçişlerine” veya demiryolu geçişlerine özellikle dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Tehlikeli bölgelerden geçerken dikkatli olmazsanız, hızla kaybedersiniz. Bazen, hediye kutuları rastgele görünür, sadece açmanız ve ödülleri almanız gerekir. Aslında oyun küçük ama oynanış çok eğlenceli.


Blocky Highway Hile Apk


Blocky Highway, trafik konusu hakkında birçok ilginç şey getiriyor. Favori bir arabayı kontrol etmeye çalışmalı, otoyoldaki hareketli trafik sistemine doğrudan katılmalı ve kazanan olmalısınız. Oyun, oyunculara çeşitli modern araçlar kullanma, pistte para toplama ve birçok ilginç ödül ve başarı kazanma fırsatı verir. Otoyolda yüksek hızlı sürüş simülasyonunda oldukça başarılı bir oyun. Birçok hareketli araçla, trafik kontrol ışıklarıyla etkileşime giriyor ve güvenli bir şekilde puan kazanmak için hızlı bir şekilde yönlendirmeniz gerekiyor. Farklı yarış dünyalarında (çöl, su, karlı yol,… gibi) seyahat ediyorsunuz ve her yerin kendine has özellikleri var. Oyun ayrıca birçok farklı araç türü sunuyor ve Tank, Ufo, Monster gibi son derece ilginç birçok aracı deneyimleyebilirsiniz… Oyun ayrıca küresel bağlantı sağlar. Skor tablolarında rekabet edebilirsiniz. Oyun, her eğlenceli yarışta her oyuncu için gerçekten harika bir yarış deneyimi getiriyor.


Blocky Highway Apk indir


One Ride modunu seçerseniz, yalnızca tek yönlü bir caddede sürersiniz ve kayıtsızca yarışabilirsiniz. Two Ride modunu seçerseniz, zorluk artacaktır. Two Ride modu 2 yönlü bir caddedir ve yoğunluk ve yüksek trafik hızı nedeniyle araçlar arasındaki mesafeyi doğru bir şekilde tahmin etmeniz gerekir. Özgürlüğü seviyorsanız, Serbest Sürüş'ü seçebilirsiniz. Serbest Sürüş modu size konfor ve eğlence sunar. Çünkü istediğiniz kadar hızlı sürebilir, farklı araçlarla rahatça çarpışabilirsiniz. Belirli bir miktar altın para karşılandığında yeni araçların kilidi rastgele açılacaktır. Altınları yolda toplayarak, görevleri tamamlayarak veya “gerçek para” ile satın alarak kazanabilirsiniz.


Blocky Highway indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mini GOLF Tour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar