X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67] 1 X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67] 2 X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67] 3 X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67] 4 X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67] 5 X Survive Para Hileli MOD APK [v1.67] 6

X Survive Para Hileli MOD APK [1.67] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ya bir gün hiç kimsenin olmadığı ve oradaki tüm ekipmanların ileri teknoloji olduğu tamamen garip bir dünyaya götürülürseniz?


X Survive 1.67 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Kripto Para
  3. Açlık Yok
  4. Susuzluk Yok
Ya bir gün hiç kimsenin olmadığı ve oradaki tüm ekipmanların ileri teknoloji olduğu tamamen garip bir dünyaya götürülürseniz? X Survive'da oyuncular bir gezegende kaybolacaklar ve burada oyuncular kendilerini donatıp koruyarak hayatta kalmanın ve kendilerini korumanın bir yolunu bulacaklar.


X Survive v1.67 MOD APK


X Survive dünyasında, gezegeniniz tamamen insanlardan yoksun, sadece canavarlar. Mutasyona uğramış, çok tuhaf ve kocamanlar. Seni gördüklerinde - gezegenlerinde garip bir yaratık, sana saldıracaklar. Oyuncular hem kaçmalı hem de onları vurup öldürmelidir. Canavarı yendikten sonra faydalı eşyalar alacaksınız. Kolayca hareket etmek ve canavarları vurmak için yetenekli el yazısını kullanın!


X Survive Para Hilesi


Birçok öğeyi stokladıktan sonra üssünüzü oluşturun. Burası gezegendeki en güvenli yeriniz olacak. Bu, onlarca yıl sonra yeni gezegenin hayaliyle inşa edilmiş bir dünya. Şeffaf evler, sofistike keşif sistemleri vb. gibi son derece gelişmiş teknolojilerin olduğu görülebilir.


X Survive Hile Apk


Bozulmamış bir gezegen olduğu için burada birçok mineral var. Git onları bul ve topla. Mineraller açısından zengin olmak, hızlı bir şekilde bir temel oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Genellikle keskin 3D grafikler kullanan oyunlar, görüntüleri indirmek için internet erişimine ihtiyaç duyan oyunlar olacaktır. 


X Survive Apk indir


Ancak bu oyunda, oyuncuların yalnızca bir kez yüklemesi ve ardından oynaması gerekiyor. Başka bir deyişle, bu çevrimdışı bir oyundur ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.


X Survive Açlık Hilesi


Oyuncu etkileşimi veya yardımı olmadan bağımsız olarak savaşmak, gizemli bir maceraya girmek gibi yepyeni bir deneyim getirecek. Bu gezegeni fethedin ve üssünüzü inşa edin!


X Survive indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Psebay Gravity Moto Trials APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar