Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 1 Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 2 Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 3 Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 4 Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 5 Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 6

Ultimate Real Car Parking Para Hileli MOD APK [1.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunculara daha karmaşık zorluklarla yepyeni bir park etme deneyimi sunuyor. Oyunda öğrendiklerinizi pratiğe döktüğünüzde profesyonel bir sürücü olmanız mümkün.


Ultimate Real Car Parking 1.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Araba Hilesi. Tüm arabaların kilitler açık.
Ultimate Real Car Parking, sunduğu zorluklarla birlikte size harika duygular yaşatabilecek bir oyun olacak. Yetenekli bir yarışçıysanız, hız tutkunuysanız ve tutkunuzu tatmin edecek bir oyun arıyorsanız, bu mükemmel bir isim olacaktır. Bu oyuna gelirken, arabanızla üstesinden gelmeniz için hazır olan birçok heyecan verici yarış mücadelesine katılabileceksiniz.


Ultimate Real Car Parking v1.3.2 MOD APK


Ultimate Real Car Parking, şimdiye kadar oynadığınız diğer yarış oyunlarına benzemez, kimin önce bitirip kazanacağını görmek için diğer oyuncularla rekabet eder. Ama bu oyunda, sonuçta tam tersi çünkü asıl göreviniz, verilen gereksinimlere göre ve en kısa sürede arabayı park etmenin bir yolunu bulmak. Kulağa basit geliyor, ancak gerçekte, park etme sürecinde daha fazla zorlukla ve karmaşık koşullarla yüzleşmeniz gerekiyor.


Ultimate Real Car Parking Para Hilesi


Tuhaf durumlar size gerçekte olanlardan simüle edilmiş olarak verilir, böylece direksiyonun arkasındaki insanlar bu durumla başa çıkmak için seçenekleri uygular. Bu sizin için yeni bir zorluk olacak çünkü doğal olarak bir arabayı park etmek iyi bir tekniğin yanı sıra birçok beceriyi de gerektiriyor. Bu nedenle, gerçek hayatta uygulayabileceğiniz daha fazla sürüş bilgisi öğrenmeniz için bu aynı zamanda iyi bir fırsattır.


Ultimate Real Car Parking Araba Hilesi


Oyuncuların ilk kez oynarken çok fazla zorluk çekmemesi için üretici, kolayca anlamanız için birçok ayrıntılı talimat vermiştir. Arabayı çalıştırmanın en temel adımlarıyla, özellikle de emniyet kemeri takmayla başlayacaksınız. Daha sonra hareket halindeki arabayı kontrol etmek için gaz pedalını kullanmanız ve isteğe bağlı olarak o pedal üzerinde sadece birkaç işlemle hızı hızlı veya yavaş olarak değiştirmeniz gerekir. Arabayı durdurmak veya yavaşlamak isterseniz yanında bir fren pedalı da bulunmaktadır.


Ultimate Real Car Parking Apk Dayı


Aracın mevcut hızı, ekranın üst kısmında mavi bir kısım ile gösterilecektir; mavinin dolduğunu görürseniz, hız o kadar yüksek olur ve bunun tersi de geçerlidir. Sadece bu değil, aynı zamanda araçta ileri veya geri hareketlerini kullanmanız ve gerçekleştirmeniz için bir vites sistemi de var. Ayrıca, üç adımı temsil eden üç farklı sembole sahip bir vites kolu göreceksiniz: İleri için D, sabit durum için P ve son olarak geri için R.


Ultimate Real Car Parking Hile Apk


Bir araba yarışına katılırken diğer oyuncularla yarışmanın, bir arabayı kontrol edip doğru yere park etmekten çok daha kolay olacağı söylenebilir. Bu nedenle verilen görevler çok karmaşık olacaktır ancak her gün pratik yapmaya çalışırsanız yavaş yavaş kontrole alışacaksınız ve artık hiçbir şey sizin için zorlaştıramayacak. Ve genellikle park etme, paralel park etme, belirli bir yöne park etme veya belirli bir gerekli konuma park etme gibi birçok biçime bölünecektir.


Ultimate Real Car Parking Apk indir


Bu süreçte küçük hatalar yapmayacaksınız, bu nedenle tüm yollarınızı tam olarak hesaplamanız gerekiyor. Küçük bir çarpışma olsa bile, yine de paranız kesilir ve neden olduğunuz zarar tazmin edilir. Verilen tüm şartları yerine getirdiyseniz ve ekranda P harfi görünüyorsa bu görevi başarmışsınız demektir.


Ultimate Real Car Parking Apk Son Sürüm


Gerçek zamanlı olarak zorlu yarışlara katılmak ve verilen tüm zorlukların üstesinden gelmek harika bir duygu olacak, değil mi? Ardından, hız tutkusuyla sınırlarınızı bulmak için Ultimate Real Car Parking ile kendinize sorun. Oyun, çekici oyun modları, birçok farklı oyun seviyesi ve mükemmel bir deneyim olmayı vaat eden keskin bir grafik kalitesi getirecek.


Ultimate Real Car Parking indir (MOD, Araba / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bazooka Boy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar