PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0] 1 PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0] 2 PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0] 3 PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0] 4 PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0] 5 PC Creator Para Hileli MOD APK [v6.0.0] 6

PC Creator Para Hileli MOD APK [6.0.0] - Android için en son sürümü ücretsiz olarak indirin. Mağaza sahibi oyuncu gelen birçok siparişle uğraşmak zorunda kalacak.


PC Creator 6.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Çok para kazanmak için herhangi bir oda yükseltmesi satın alın
  3. Ücretsiz alışveriş

Geçmişte, insanların çalışma şekli doğrudan ya da kağıtlar ve mektuplar aracılığıyla çalışmaktı. Ama şimdi bu artık doğru değil çünkü bu şeyler insani gelişme hızına ayak uydurmak için çok eski. Modern teknolojinin gelişmesiyle birlikte, insanların çalışma şekli, yeni araçlar getirmek için çok değişti. Şu anda var olan işlerin çoğu için vazgeçilmez araçlardan biri, işe hizmet edecek bir bilgisayardır. Bir oda büyüklüğündeki bir bilgisayardan, yalnızca basit hesaplamalar yapmak mümkündü.


PC Creator v6.0.0 MOD APK


Şimdi milyonlarca hesaplama ile aynı anda birçok amaca hizmet edecek şekilde çok daha küçük ve daha güçlü hale geliyor. Peki bir bilgisayarın nasıl yaratıldığını hiç merak ettiniz mi? Birçok farklı bileşen bir araya gelerek eksiksiz bir bilgisayar oluşturabilir. Dolayısıyla, böyle akıllı bir cihazın nasıl doğduğunu merak ediyorsanız, PC Creator - PC Building Simulator oyunu  bu soruyu cevaplayacaktır. Sadece PC hakkında hiçbir şey bilmeyenler değil, PC severler de bu oyuna bayılacak.


PC Creator 6.0.0 Para Hile Apk


Bu oyun simülasyon türüne aittir ve oyunun başlığını okurken, oyuncu neyi simüle ettiğini, yani bir PC oluşturma sürecini tahmin etmiş olmalıdır. Oyuncular oyuna geldiğinde, bilgisayarınızı yaratma hissini yaşayacaksınız. Bu oyun, bir bilgisayarın çalışması için gerekli olan tüm süreci ve bileşenleri simüle edecektir. Bir oyuncunun çalışması için ihtiyaç duyduğu ilk şey, bilgisayarın beyni ve tüm bilgileri işleyen yer olan Chip'tir.


PC Creator 6.0.0 Alışveriş Hile Apk


Daha sonra, Çipin çalışması için, oyuncunun Çipi Ana Bilgisayara eklemek için aynı yonga setine sahip Ana'ya sahip olması gerekir. Çip bilgisayarın beyni ise, o zaman Main tüm sistemin iskeletidir, çünkü burası her şeyin bağlı olduğu yerdir. Ayrıca görüntülerin sergilenmesi için vazgeçilmez olan VGA - Video Grafik Kartıdır. Tüm sistemin çalışır durumda kalmasını sağlayan şey, PSU - Güç Kaynağı Ünitesi, tüm sistemin çalışması için enerji sağlayacak olan şeydir. Oyuncuların seçmesi ve kullanması için RAM, HDD, SSD gibi başka şeyler de var. Tüm bunlara sahip olduğunuzda, oyuncu ihtiyacınız olanı yaratabilir.


PC Creator APK Son Sürüm indir


Bir simülasyon oyunu olmasına rağmen, oyuncuların hala çok para kazanmak için görevler yapması gerekiyor. Oyuncu, bir mağazanın patronu rolünü oynayacak ve oyuncuyu talep etmek için birçok müşteri gelecektir. Oyuncular istedikleri PC konfigürasyonlarını oluşturmakta özgür olacaklar, ancak bunlar müşterinin ve sistemin geri kalanının gereksinimlerine uygun olmalıdır. Müşterilerin iş ve istedikleri yapılandırma hakkında özel gereksinimleri olacak, bu yüzden bunu yapmak için temel alalım. Örneğin, bir müşteri 20 Gb RAM istiyor; oyuncunun para almak için bu gerekliliğe uyması gerekir. Müşteri, oyuncunun verdiği ekipmandan memnun değilse, oyuncu para almayacaktır. Oyunda oyuncu, her ikisi de oyunculara çok para kazandıran yükseltme ve işçilik olmak üzere iki gereksinimle karşılaşır.


Pc Creator PRO apk hile


Bir aygıt yalnızca donanımı varsa çalışamaz, bu nedenle hepsini kontrol etmek için bir işletim sistemine ihtiyacınız vardır. Oyuncuların cihaz için seçebilecekleri üç ana işletim sistemi Windows, OS ve Linux'tur. Her birinin oyuncuların kullanabileceği farklı özellikleri ve eylem modları vardır. Oyuncu, müşterinin isteğine bağlı olarak buna uygun bir seçim yapabilir. Müşterinin herhangi bir özel gereksinimi yoksa oyuncular istediklerini özgürce seçebilirler.


Pc Creator APK -- PARA hilesi


Cihazları temiz tutmak ve korumak için sistemin tüm bileşenleri tek bir kutuya yerleştirilecektir. Kullanım sırasında çok fazla kir olacaktır, bu nedenle bileşenleri korumak için durumlar bir zorunluluktur. Oyuncuların kullanması için birçok farklı durum vardır ve farklı görünümleri olacaktır. Ekipmanı korumak için kullanımın yanı sıra, oyuncunun bilgisayarını dekore etmek için de kullanılan şey budur, bu yüzden dikkatli seçin.


PC Creator İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun StbEmu Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar