Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418] 1 Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418] 2 Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418] 3 Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418] 4 Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418] 5 Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [v1.10.23.3418] 6

Stormbound Kingdom Wars Mana Hileli MOD APK [1.10.23.3418] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Taktiksel oyun, kart toplama ve güzel görselleri birleştirir!


Stormbound Kingdom Wars 1.10.23.3418 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mana Hilesi. Yüksek Mana Dönüşü

Geniş Stormbound Kingdom Wars krallığında yer alan dört farklı krallık arasındaki çatışmaya katılın. Eşi benzeri olmayan ve güçlü kartlardan oluşan bir deste oluşturun ve ardından gerçek zamanlı olarak gerçekleşen dövüşlerde diğer oyuncularla yüzleşin. Koleksiyonluk kart oyunlarının en sevdiğiniz unsurları, tamamen yeni bir oyun deneyimi yaratmak için masa oyunlarının stratejik derinliği ile birleştirilir. Elinizden oyun tahtasına kartları oynadıktan sonra, birliklerinizin diğer oyuncunun üssünde ilerlediğini gözlemleyebilirsiniz.


Stormbound Kingdom Wars v1.10.23.3418 MOD APK


Güçlü kartlardan oluşan bir deste oluşturun ve yöntemlerinizi kullanarak diğer oyuncularla rekabet edin. Stormbound Kingdom Wars oyununda, toplanabilir kart oyunları hakkında en çok sevdiğiniz unsurların yanı sıra masa oyunlarının taktiklerini ve stratejisini içerir. Elinizden tahtaya kağıt oynamaya başladığınızda birlikleriniz canlanacak. Komutlarınız yerine gelir gelmez, hedeflerine ulaşma yolunda oldukları için kuvvetleriniz için geri dönüş yoktur. Başarı için ileri ve yukarı!


Stormbound Kingdom Wars Para Hilesi


Eşi benzeri olmayan konumsal oyun sayesinde, oyuncular beklenmedik ve heyecan verici savaş kombinasyonlarına yol açabilecek çok çeşitli yenilikçi stratejik eylemlere erişebilir. Oyuna dahil olan güzel 2D ve 3D çizimler sayesinde kendinizi Strombound dünyasına tamamen kaptırabileceksiniz ve kartlarınızı tahtada oynadığınızda canlanacaklar. Ön cephenizi düşmana doğru sürün ve ardından içeriden saldırmak için güçlerinizi üslerine gizlice sokarak rakibinizi yok edin.


Stormbound Kingdom Wars Mana Hilesi


Çağlar önce, güçlü bir Fırtına imparatorluğu paramparça etti, toprakları parçaladı ve dünyaya sihir getirdi. Yıkımdan rüzgarlarda sürüklenen kaya adaları yükseldi ve küllerden yeni krallıklar doğdu. Heyecan verici Oyuncuya karşı Oyuncu savaşına katılın ve dinamik bir topluluğun değerli bir üyesi olun. 


Stormbound Kingdom Wars Hile Apk


Skor tablolarında tırmanarak ve yol boyunca harika ödüller kazanarak rakiplerinize hükmetmek için yeni stratejilerin kilidini açabilirsiniz. Dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşta üstünlüğünüzü kurarak Stormbound lider tablosunun zirvesine yükselebilirsiniz.


Stormbound Kingdom Wars Apk indir


Oynanış, en zeki oyunculara avantaj sağlayan stratejiye odaklandı Dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı savaşlar. Düzinelerce farklı güçlü kart toplayabilir ve seviye atlayabilirsiniz! Çarpıcı 2D ve 3D görüntüler sayesinde kendinizi Stormbound evrenine tamamen dalmış hissedeceksiniz. Her biri kendi avantajları ve oyun stilleri olan dört farklı krallık vardır.


Stormbound Kingdom Wars indir (MOD, Mana Hilesi)


Bir önceki android oyun Universal Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar