Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [v1.1.4] 5

Ninja Star Shuriken Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda yer alan kişiler, Japonya'nın ninja tekniklerinin adanmış takipçileridir.


Ninja Star Shuriken 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilidi Açılmış Shuriken

Ninja Star Shuriken oyununda yer alan kişiler, Japonya'nın ninja tekniklerinin adanmış takipçileridir. Bu oyunda oyuncular, hasar vermek ve seviyelerde ilerlemek için Shuriken'i çeşitli hedeflere fırlatma yeteneğine sahip olacaklar. Oyuncular, amaç ve vizyonlarını geliştirmek için çok gizli teknikleri uygulama seçeneğine sahiptir. Bu oyuna bir şans veren herkes, onunla iyi vakit geçireceğinden emin.


Ninja Star Shuriken v1.1.4 MOD APK


Oyuncular, Ninja Star Shuriken oyununda bir Shuriken'i başarılı bir şekilde fırlatmaya çalışmadan önce rüzgarın hızını ve yönünü değerlendirmelidir. Bunları yaparsanız tüm zamanların en büyük ninjası olma şansınız daha yüksek olacaktır. Bir Ninja'nın Shuriken'i fırlatma yeteneğine sahip olması gerekmez, ancak bu silahları bilmeleri gerekir.


Ninja Star Shuriken Para Hilesi


Meyveler, balonlar, bardaklar, hayvanlar, paraşüt bombaları, sarkaç hareketli şekerler, şişeler ve çömlekler bu oyunda hedef olarak kullanılabilecek öğelerden bazıları. Tüm bu farklı yaklaşımlar, daha iyi olmanıza yardımcı olabilecek şeylerdir. Oyun gamsız bir şekilde oynanır, bu nedenle mankenler anormal bir şekilde davranmazlar. Ancak isteyenler, becerilerini geliştirmek amacıyla ideal bir ortamda bunu yapabilirler.


Ninja Star Shuriken Hile Apk


Bonus Bu oyun modu, mümkün olduğu kadar çok düşmanı öldürmeniz için size belirli bir süre verdi. Becerilerinizi geliştirmek için daha fazla insanı öldürün. O zaman elmas alacaksın. Birden fazla hedef kazanma şansınızı artırır. 


Ninja Star Shuriken Apk Dayı


Meydan okuma modunda puanınızı artırabilirsiniz. Bu moda geçtiğinizde, her şey adil bir oyundur. Her oyunun amacı, yüksek ve ileri seviyelere ulaşmaktır. İki oyunculu mod, aynı oyunda rekabet etmelerini sağlar. Bu oyun rekabete izin verir. Seviye boyunca tehlikeden kaçınmak için “Ateş”i nasıl kullanacağınızı planlayın.


Ninja Star Shuriken indir (MOD, Shuriken Hilesi)


Bir önceki android oyun Wing Fighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar