Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1] 1 Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1] 2 Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1] 3 Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1] 4 Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1] 5 Archero Mega Hileli MOD APK [v5.1.1] 6

Archero Mega Hileli MOD APK [5.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Maceranız boyunca ortaya çıkan engellerin sayısı çok olacak.


Archero 5.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Tanrı modu
  3. Tek Atış Hilesi

NOT : Savaştan önce açın.

İlginç zorlukların üstesinden gelmek için her zaman bir macera oyunu arayan biri misiniz? O halde Archero adlı oyuna gelme tercihi kesinlikle tamamen doğru bir seçim olacaktır. Bu, ünlü yayıncı Habby tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyun, her zaman kendileri için tehlikeli maceralara sahip olan yay ve ok savaşçılarından esinlenmiştir. Oyunda heyecan verici bir maceraya başlamak için karakterinizi kontrol etmeniz ve ok ve yayla yolu tıkayan canavarları yenmeniz gerekecek. Ek olarak, oyun ayrıca maceranızı desteklemek için birçok çekici özelliğe sahiptir. En otantik deneyimi yaşamak için oyunu hızlıca indirin!


Archero v5.1.1 MOD APK


Archero oyununda yapacağınız ilk şey, bir karakter seçebilecek olmanızdır. Karakterler oyun tarafından size getirilecek ve tercihinize göre karakterinizi seçebileceksiniz. Ama aynı zamanda dikkatlice düşünmeniz gerekiyor çünkü bu oyunda yönettiğiniz karakter bu olacak. Ve bir karakter sahibi olduktan sonra, karakterinize ve tercihlerinize uygun ekipman, silah vb. Bulma gibi sonraki adımlara geçin. Ve ekipmana sahip olduktan ve her şeyi hazırladıktan sonra, gerçek savaşa başlayalım!


Archero 5.1.1 Can Hile Apk


Şimdi, bu zorlu maceraya başlama zamanınız geldi. Ama emin olun, mizaç, savaşçı alev bu yolculuğa başlayabilmek için her zaman içinizde yanacaktır. Ve bu yolu seçtikten sonra, kesinlikle ilerlemenizi her zaman engellemek isteyen kötü güçlerle yüzleşeceksiniz. Ve şimdi, savaşabilmek için bir yay arkadaşıyla savaş başlatan, yalnız bir okçu olacaksın. Artık, geri adım atmadan her zaman ilerlemeniz, kötü, kötü canavarları yenmek için savaşmanız gerektiğini bilmelisiniz. "Asla pes etme" yi her zaman hatırlayın çünkü kötü güçler asla pes etmeyecek! Her zaman durmak ve canınızı almak isteyecekler. Ve unutmayın, çok fazla kan kaybetmeyin, çünkü kaybettiğimizde, tek yol başa dönmektir. Bu yüzden her zaman tüm durumlarda dikkatli olun!


Archero Hile Apk


Ama emin olun savaşçılar, Archero'ya geldiğinizde kesinlikle daha fazla kayıp elde edeceksiniz! Bu canavarların yüzü çok korkutucu olmayacak çünkü oyunun size yardımcı olacak özellikleri olacak. Ve oyun yapımcılarının tanıtımı olarak, üstesinden gelmeniz gereken farklı ayrı seviyeler olduğunda bu tam olarak zorlu bir oyundur. 


Archero apk : oyun indir Club


Bu nedenle, bu oyun aynı zamanda canavarlarla savaşmanıza yardımcı olacak son derece özel bir özelliğe sahiptir. Yani sahneyi geçtikten sonra altın ve tecrübe kazanacaksınız. Deneyim istatistikleriniz seviye atlamak için yeterli olduğunda, gücünüzü artırmanın zamanı gelecektir. Aralarından seçim yapabilmeniz için size rastgele ve özel beceriler verilecektir. Bu seçimi yaptıktan sonra, sonraki aşamada bu beceriyi kullanabileceksiniz.


Archero SANDIK hilesi


Ayrıca oyun, çekiciliği artırmak için başka ilginç özelliklere de sahip. Oyunda çeşitlilik söz konusu olduğunda, Archero her zaman kendisiyle gurur duyar. Profesyonel ve yaratıcı grafik tasarımcılardan oluşan bir ekiple oyunun grafik veri ambarı her zaman zengindir. 


Archero apk karakter hilesi


Öncelikle bir macera oyunu yaratma hedefi ile oyunun çok iyi iş çıkardığı görülüyor. Oyuna eklenen birçok güzel, renkli dünya var. Ve şimdi büyük veri ambarıyla, oyuncular çok sayıda farklı haritayı son derece yüksek kalitede ziyaret edebilecek. Oyunun grafikleri, oyuncuların maceralarının en otantik deneyimini yaşayabilmeleri için Full HD'ye yükseltildi.


Archero Apk Para elmas hilesi


Ek olarak, oyun önünüzde oyuncularınıza meydan okumak için birçok engel düzenler. Maceranız boyunca ortaya çıkan engellerin sayısı çok olacak. Bununla birlikte, oyuncuların karşılaştığı çeşitli canavarlar da onları heyecanlandıracak. Küçük canavarlardan dev BOSS'lara kadar çeşitli şeytani formlar yaratıldı. Öyleyse, heyecan verici bir macera oyununu deneyimleyebilmek için Archero'yu hızlı bir şekilde kurmadan ne bekliyorsunuz!


Archero İndir (MOD, Hız / Yüksek Hasar / Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead Zed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Archero"

Remzi

2 yıl önce

APK çalışıyor ama kendi hesabıma bağlanmıyor. 0dan başlamak durumundasınız.

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar