Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5]

Puan: 4.40 (Oylar: 5)
Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5] 1 Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5] 2 Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5] 3 Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5] 4 Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5] 5 Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [v5.0.5] 6

Grim Soul Dark Fantasy Survival Bol Hileli MOD APK [5.0.5] - Android için son sürüm ücretsiz indir! Krallar, seçkin generaller, savaşlar insanların kalplerini ya da kimsenin unutamayacağı silahlara sahipti.


Grim Soul Dark Fantasy Survival MOD APK AÇIKLAMASI


Mod Özellikleri:

 1. Ücretsiz işçilik ve bina (kaynaklara sahip olmadan inşa edebilirsiniz);
 2. Öğeleri bölmek sayılarını artırır;
 3. VIP abonelik özelliklerinden bazılarının kilidi açıldı;
 4. Tek tek öğeleri paylaşabilirsiniz;
 5. Kapalı tarifleri kullanarak iş yapabilirsiniz;
 6. Makinelerin hızlı çalışması (öğeler bir saniyede hazırlanır)
 7. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
 8. Harita etrafında hızlı hareket (olaylar enerji harcamadan görünmez);
 9. Herhangi bir konuma inşa edebilirsiniz (konuma girmeden önce açın);
 10. Ölümsüzlük;
 11. Yüksek hasar;
 12. Hızlı yürüme;
 13. Çeteler hareketsiz durmaktadır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 5.0.5 Para Hile Apk


Orta Çağ döneminin Avrupa'daki en değişken dönem olduğu söylenebilir. Küçük kıta boyunca tekrarlanan bölgesel savaşlar patlak verdi. Ve bu ilhamla, gerçek ve tarihsel varsayımlar da dahil olmak üzere sayısız eser ortaya çıktı. İçeriği daha çekici hale getirmek için hikayeler bir dizi faktörle eklenmiştir. Ve deneyimi bir oyuna taşımak gerçekten kolay değil. Çünkü yüzyıllar öncesinin tüm detaylarının nasıl simüle edileceği hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ama hayranları memnun etmek için hiçbir şey imkansız değil. Grim Soul: Dark Fantasy Survival adlı büyüleyici bir oyun yayınladı birçok açıdan takdir edilmektedir. Büyüleyici bir hikaye ve oyun boyunca, biraz korku odaklı macera sahneleri olan macera oyununu sevenler, bu oyunu görmezden gelmek zor olabilir. 


Grim Soul Apk Oyun İndir Club


İlk olarak, ayrıntıların çoğu güzel ve titiz yapıldığında grafiklerin çoğu oyuncuyu tatmin edeceği doğrulanabilir. Her karakterin yüz ifadeleri ayrıntılıdır. Yüzün şekli (rengi, saç şekli ve sakal) da oyuncu tarafından seçilecektir. Ayrıca oyun sırasında kendi silahlarınızı da oluşturmanız gerekiyor. Karakterlerin hareketleri, iletişim halindeyken veya oyunculuk yaparken bile oyuncuyu hayran bırakacaktır. Her şey bir filme benzediğinde, her koşu ya da dövüş oyuncuyu heyecanlandıracak gibidir. Bu zorlu pazarda tüm 3D grafik oyunları derecelendirilmemiştir. Ancak Grim Soul için, özellikle simülasyon oyunu serisini sevenler için oyunu popüler hale getirmek için bir ön şart.


Grim Soul APK Para Hilesi


Gördüğümüz şeyler, çok çeşitli olduklarında ve oyuncunun isteklerini veya çıkarlarının çoğunu karşıladığında da takdir edilir. Silahlar, eşyalar veya her ev son derece iyi dekore edilmiştir. Ortaçağ filmlerini takip edenler kesinlikle bu şeyleri fark edeceklerdir. Oyun biraz da korku rengi taşıdığı için oyunda baskın renk tonu oldukça koyu. Özellikle geceleri bazı insanları görmeyi biraz zorlaştırsa da derinlik getirir. Oyuncunun belirli bir karakteri kontrol etmek yerine harekete geçtiğini hissetmesini sağlar. Ve gerçekten de o dünyaya kapılmak çok kolay olurdu. Gece gökyüzünde belirsizlik hissi veya bir görevi tamamlamış olmanın sevinci, eksiksiz ve net bir şekilde aktarılacaktır.


Grim Soul Dark Fantasy Survival 5.0.5 Split Hile Apk


Oyun, aynı zamanda oyuncuların çok fazla yeni özellik varken zevk almasını sağlayacak bir şeydir - bu da oyunculara yapacak daha fazla görev verecektir. Her görevde açık talimatlar olacak, böylece oyuncu görevi tamamlama sürecinde kafası karışmış veya yersiz hissetmeyecek. Ve onları tamamlamak için, biriktirdiğiniz malzemelerden veya paradan kaleler inşa etmeniz gerekecek. Kendinize küçük bir krallık oluşturun, başarıları korumak için güçlendirilmiş kaleler oluşturun. Savaşmak için silahları seçin - hem yakın hem de uzun menzilli silahlar olduğunda çok çeşitli, farklı türde görevler gerçekleştirmek veya farklı düşmanlarla yüzleşmek gerektiğinde çok kullanışlıdır. 


Grim Soul Dark Fantasy Survival 5.0.5 Craft Hile Apk


Yeni toprakları fethetme ve keşfetme konusunda bir arkadaş olarak kendi savaş atınızı arayın. Ve belirli bir gruba veya organizasyona katılmanız gerektiğini unutmayın çünkü çok fazla güçlü düşmanla karşılaşırsanız hayatta kalma şansınızı artıracaktır. Tabii ki, hepsini tek başına yapamazsın, ancak müttefiklerinin yardımına ihtiyacın var.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Chepniturk'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Oyunda herhangi bir sorun görünmüyor. Sizle alakalı bir sorun olma ihtimali yüksek

"Grim soul"

Chepniturk

2 yıl önce

Üstad dün girdiğim oyuna bugün giremiyorum. Connection failed diyor. İnternetimde var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar