Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41] 1 Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41] 2 Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41] 3 Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41] 4 Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41] 5 Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [v0.41] 6

Zombie Survivor Mega Hileli MOD APK [0.41] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Araba yapıldıktan sonra satılan çok çeşitli otomobil parçaları arasından seçim yapabilirsiniz.


Zombie Survivor 0.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar Hilesi
  2. Aptal Düşmanlar (Tanrı Modu)
  3. Anında Kazanma Hilesi
  4. Yüksek Mıknatıs Çekimi
  5. Reklamsız

Zombie Survivor oynarsanız, bir virüsün insanlığı yok ettiği bir dünyada olduğunuzu hissedeceksiniz. Amacınız, korkunç zombilerin saldırısından sağ çıkmak ve dünyayı tamamen ele geçirmeden önce onları ortadan kaldırmaktır. Oyunculara baştan çıkarıcı ve zorlayıcı zorluklar ve görevlerin yanı sıra bir dizi karakter ve bir dizi zombi sunulur.


Zombie Survivor v0.41 MOD APK


Zombiler de dahil olmak üzere canavar ordularına karşı savunmanızı planlayın. Zombie Survivor oyununda feci bir olay Dünya'nın yaşamının çoğunu yok ettikten sonra hayatınız için savaşın. Tek amacınız, ne pahasına olursa olsun düşmanı kalenizden uzak tutmaktır. 


Zombie Survivor Para Hilesi


Mümkün olduğu kadar çok kullanılabilir varlığı toplamaya çalışın. Ne kadar çok paranız olursa, o kadar çok yükseltme satın alabilir ve o kadar güçlü olursunuz. Birinci sınıf araçlara ve özelliklere erişim kazanın. Silahlar, askerler, taretler ve bombalar, rakiplerinizi yenmenize yardımcı olacak. 


Zombie Survivor Altın Hilesi


Zorluklar karşısında sebatınızı ve kurnazlığınızı sınayacak bu büyüleyici oyuna katılın. İhtiyacın olan her şeyi getirdin mi? İkimizi de memnun edemezsin, o yüzden birini seç.


Zombie Survivor Hasar Hilesi


Oyun, birkaç savaş bölgesinden oluşan yerel bir kampanya boyunca tüm korkunç zombileri süpürmeyi ve ortadan kaldırmayı içerir. Her bölge görsel olarak çekici ekranlar, çok çeşitli zombiler ve giderek daha zor zorluklar sunar. 


Zombie Survivor Apk Hile


Önceki diyarlardan hızla geçmek mümkünse, ancak sonraki diyarlardan hızla geçmek çok daha zorsa, o zaman oyuncuların başarılı olmak için son derece yetenekli olmaları gerekir. Oyuncu, bir görevi tamamladıktan sonra çeşitli ilgi çekici duygular yaşayacak ve kampanya boyunca ilerleyecektir. 


Zombie Survivor Apk indir


Bir görevi veya seviyeyi tamamlarsanız, oyun sizi bir bonus ve ilerlemeniz gereken öğelerle ödüllendirir. Her karakterin sınırlı bir sağlık kaynağı vardır; bittiğinde oyun biter ve önceki ekrandan yeniden başlamanız gerekir. Karakterinizin seviyesi yükseldiğinde, sağlıkları yükseltilir ve artar.


Zombie Survivor indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Driving 3D - Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar