Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23] 1 Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23] 2 Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23] 3 Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23] 4 Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23] 5 Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [v0.1.23] 6

Epic Rush - Idle Tower Defense Para Hileli MOD APK [0.1.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Esnek bir oyun oluşturma özelleştirme sisteminden en iyi şekilde yararlanmak için mantığınızı ve strateji düşüncenizi kullanın.


Epic Rush 0.1.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcadıkça artar.

Epic Rush - Idle Tower Defense'ın hikayesi, onu ilk aşamalarında bu kadar çekici kılan şeydir. Antik savaştan sonra canavarlar yok edildi ve dünya barışa girdi. Ancak canavarlar yeniden dirildikçe bu dönem çok uzun sürmedi. Şimdi canavarlara karşı savaşa katılmak için kahramanları toplamanız gerekiyor.


Epic Rush v0.1.23 MOD APK


Epic Rush - Idle Tower Defense oyununda bir kez daha stratejinizle dünyayı kurtaracaksınız. Oyuncuların bu oyunda deneyimleyecekleri şey budur. Her şey oldukça kolay anlaşılır ve ilginç değil mi?  Savaşlar doğrudan telefonun dikey ekranında gerçekleşir. Savaşa katılmak için oyuncuların kart sistemi aracılığıyla kahraman birimleri toplaması gerekiyor.


Epic Rush Para Hilesi


Her kart bir kahraman birimine karşılık gelir. Ancak oyuncular, birimlerini yükseltmek için iki aynı kartı birleştirebilir. Birimleri savaş alanına topladıktan sonra sıra düzeni ayarlamaktır. Uygun yere yerleştirmek için her birimin özelliklerini dikkate almaları gerekir. Savunma birimleri önce gitmeli, hasar veren birimler ise arkada olmalıdır.


Epic Rush Altın Hilesi


Başka bir stratejiniz var mı? Aslında EPIC Rush, her kahraman birimi için belirli bir konum belirtmez. Stratejik bakış açınıza göre karar vermek size kalmıştır. Stratejik oluşumu tamamladıktan sonra savaş, kare savaş alanında gerçekleşecek. Birimler, hedefe çeşitli şekillerde otomatik olarak saldıracaktır.


Epic Rush Elmas Hilesi


Savaş, yalnızca tüm canavarları yendiklerinde veya tüm HP'lerini kaybettiklerinde sona erer. Kazanırsanız, yeni bir seviyeye erişebileceksiniz.


Epic Rush Apk Hile


Sınıftan bağımsız olarak, her kahraman birimi temel nitelik istatistiklerine sahip olacaktır. Bunlar HP, Saldırı, Saldırı Hızı, Hasar Türü, Menzil, Hareket Hızı ve Savunma'dır. Bu istatistikler, kahramanın avantajını gösterecektir. Örneğin, İnsanlar ve Orklar genellikle yüksek Saldırılara sahiptir.


Epic Rush Apk indir


İnsan sınıfında, büyücüler "büyü" hasarına sahip olacak ve okçular ve savaşçılar "fiziksel" hasara sahip olacak. Karakter sistemi de yaygından nadire doğru sıralanır. Nadir birimlerin kilidini açın ve takımınızı geliştirmek için onları yükseltin.


Epic Rush Apk Son Sürüm


Epic Rush, sihirbaz sihirli bir Kristali miras olarak bıraktı ve tonlarca düşman onu almak istiyor. Bu kristalin savunucusu olarak hareket etmeli, savaşlara hazırlanmalı ve çeşitli rakipleri püskürtmek için savaş alanına gitmelisiniz. Oyun, klasik bir tıklama oyununda olduğu gibi minimalist görsel tasarıma ve rahat kontrollere sahiptir.


Epic Rush indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stone Age Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar