Stone Age Survival Hileli MOD APK [v1.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stone Age Survival Hileli MOD APK [v1.41] 1 Stone Age Survival Hileli MOD APK [v1.41] 2 Stone Age Survival Hileli MOD APK [v1.41] 3 Stone Age Survival Hileli MOD APK [v1.41] 4 Stone Age Survival Hileli MOD APK [v1.41] 5

Stone Age Survival Hileli MOD APK [1.41] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Taş Devri'nin gerçeklerinde hayatta kalma konulu büyüleyici tıklama oyunu.


Stone Age Survival 1.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
  2. Reklam izlemeden ücretsiz yükseltme alabilirsiniz (ek yüklerle çalışmaz).

Stone Age Survival – Cute, oyuncuların kendileri için bir yerleşim yeri inşa etmek isteyen insanlardan oluşan küçük bir birliğe liderlik edecekleri eğlenceli bir tıklama oyunudur. Görünüşe göre uygun bir yer bulmayı başardılar. Yakınlarda bir su kaynağı, uygun bir bölge, mineraller ve diğer her şey var.


Stone Age Survival v1.41 MOD APK


Bu da sonunda müteakip refaha yol açacaktır. Şimdi altyapının hızla büyümesi ve sakinlerin sayısının artması için bir dizi temel eylem ve görevi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Katılımcılar bu eğlencede tam olarak ne yapacaklar. Koğuşlarının yaşamlarını iyileştirmek için belirli fikirlerin başarılı bir şekilde uygulanması için önlerinde pek çok fırsat var.


Stone Age Survival Para Hilesi


Bir savaşı kazanmak kolay değil. Strateji oyunları sisteminde, savaş alanı her zaman beklenmedik bir şekilde değişir, belki şu anda avantajlı bir konumdasınız, belki bir komuta hatası yüzünden savaşı kaybetmenize neden olacak! Bu nedenle, nihai savaş zaferini elde etmek için savaş alanının inisiyatifini kazanmak için genel duruma, birliklerin daha akıllıca konuşlandırılmasına genel bir bakış atmamız gerekiyor!


Stone Age Survival Apk Hile


Stone Age Survival Apk, oyuncuların oyunu kazanmak için kafa yormasını gerektirir ve çoğu strateji oyunu oldukça serttir ve giriş engeli yüksektir. Oyun, çadırda planlamanın heyecanını yaşamanın harika bir yoludur.


Stone Age Survival Apk indir


Sizi hayatta kalanlardan birinin rolünü oynayacağınız Taş Devri'nin gerçeklerine götürecek, Taş Devri'nin sert gerçekleriyle başa çıkacak ve birçok zorluğun üstesinden geleceksiniz. Bu eğlenceli simülatörde farklı hayatta kalma stratejileri arasından seçim yapabilir , pratikte uygulayabilir ve ne kadar etkili olduğunu değerlendirebilirsiniz.


Stone Age Survival Altın Hilesi


Oyunda ilerledikçe, kahramanınız madencilik ve yemek, çeşitli eşyaların işlenmesi ve inşaat dahil olmak üzere çok çeşitli becerilerde ustalaşacak.


Stone Age Survival Apk Son Sürüm


Çeşitli hayatta kalma stratejilerini deneyebilir, yeni alanlar keşfedebilir ve yardımcı araçlar oluşturabilir, ayrıca kahramanınızın becerilerini yükseltebilirsiniz. Bu oyun, basit ve bağımlılık yapan bir oyun, klasik bir tıklama oyunu gibi rahat kontroller, Taş Devri'nin gerçeklerinin heyecan verici bir atmosferi, hayatta kalmak için çeşitli stratejileri deneme, kaynakları çıkarma, öğeler oluşturma ve üssü donatma yeteneği ile sizi memnun edecek.


Stone Age Survival indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Kontra - Multiplayer FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar