Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2] 1 Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2] 2 Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2] 3 Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2] 4 Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2] 5 Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [v1.9.2] 6

Twist Hit Kristal Hileli MOD APK [1.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ağaç dikmek ve tüm ormanı kurtarmak için halkaları doldurun. Kaç ağaç yetiştirebilirsin?


Twist Hit 1.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Kristal hilesi
  3. Tüm Görünümlerin Kilidi açıldı.
  4. Reklamsız Kilit Açma.
Ağaçların çekirdeklerinde çoğu zaman birçok yaş halkası olduğu iyi bilinmektedir. Bu turların her biri, bu ağacın dünyada zaten var olduğu bir yılı temsil eder. Binlerce yıldır yaşamış ve bu dünyayı insanlığın bir dizi tarihi olayına canlı bir tanık olarak gören ağaçlar var. Öyleyse bir ağacı kurtarmak ve çekirdekte kaç tane halka olduğunu saymak ister misiniz? Yetenekli bir bilim insanı değil, sıradan bir insansanız bu son derece zordur. Ama Twist Hit her şey çok karmaşık görünüyor. Çünkü oyuncular, ağacın çekirdeğindeki halkaların onu kurtarmanın anahtarı olduğu oyunda yer almak zorunda kalacaklar ve ayrıca eski bir ağacı koruyabiliyorsanız ekrandan da geçebilirsiniz.


Twist Hit v1.9.2 MOD APK


Twist Hit Oyununun oynanışı aslında pek çok oyun geliştiricisi tarafından oluşturulan ve kullanılan popüler bir arcade tasarımıdır. Oyuncular, bunun gibi aynı oynanışa sahip ilgili oyunları bulmak kolay olduğunda bunu oldukça tanıdık bulabilirler. Ancak SayGames'in getirdiği özel şey, oyuncuların bunun gibi bir atari oyunu hakkındaki kendi görüşlerini değiştirmelerini sağlayabilir. Zaman öldürmek için kullanılan anlamsız bir oyun değil, yok edilen bir ormanı kurtarmak için oyuncular ve ağaçlar arasındaki ilişkiyi kuruyor. Bir oyuncu bir seviyeyi her tamamladığında, oyuncu neden "Twist Hit!" çok zorlayıcı. 


Twist Hit nasıl indirilir?


Bir ağaç büyüyüp tüm şeklini tamamlayarak oyuncuların hayranlık uyandırır. Doğanın güzelliği SayGames'in bakış açısından güzel bir harikadır. Tam 3B formatı kullanırken heyecan verici grafiklerle, ancak Origami sanatı gibi yapılmış köşeler var, Bu oyundaki her şey ilginç, keşfetmeye değer. Oyunun rengi, ağaçlarını süslemek için doğada asla görünmeyen diziler kullandığı zamanki ile muhtemelen aynı değildir. Ancak bu, sihirle karıştırılan daha olumlu, eğlenceli bir etkiye neden oldu.


Twist Hit 1.9.2 Kristal Hile


Oyuncu, Ağaç dikmek için büyük halkaları kullanacak bir "boya makinesini" kontrol ettiğinde bu oldukça basittir. Önünüzde çıplak bir ağaç olacak, orada hayat yok. Ve oyuncu, ağacın halkalarını doldurmak için makinesini kullanmak zorundadır, tüm bu halkaları boyadığınızda, ağaç canlı, taze ve sağlıklı olacaktır.


Twist Hit Skin Hilesi


Ancak oyundaki zorluk, iki karıştırıcı unsura atıfta bulunduğunda basit değildir. İlk olarak, bu güdük oldukça hızlı bir hızla tek yönde eşit bir şekilde dönecektir. Ekrana dokunduğunuzda, makine bir dizi boya atacak ve etrafını dolduracaktır. Ama ağaçla dönen bir engel var ve engele bir kez çarptığınızda bu bir kayıp. Farklı açı ve hızlardaki engeller ve dönen kütükler oyuncunun dikkatini dağıtacaktır. Her oyun ekranında, hedefteki ağaç sayısını tamamlamadığınız halde ölürseniz, sürekli kurtarılacak 3-5 ağaç olacak, yine de kaybetme olarak sayılacaktır.Oyuncu belirli sayıda seviyeyi tamamladığında, alacaktır. yeni ağaçlar. Lütfen en güzel ağaçların hepsine tanık olmak ve bu ormanı kurtarmak için oyunu sürdürmeye devam edin.


Twist Hit indirin (MOD, Sınırsız Kristal Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Payback 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar