Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0] 1 Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0] 2 Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0] 3 Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0] 4 Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0] 5 Mutiny Pirate Survival RPG Para Hileli MOD APK [v0.48.0] 6

Mutiny Pirate Survival RPG Para / VIP Hileli MOD APK [0.48.0] - Son sürümü android için ücretsiz indirin. Korsanlık nasıl bir duygu merak ediyorsanız tam size göre bir oyun.


Mutiny Pirate Survival RPG 0.48.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 • Ücretsiz işçiliği (yeterli malzemeye sahip olmasanız bile işçiliği mümkündür);
 • Sonsuz ürün dayanıklılığı;
 • Tek tek öğeleri paylaşabilirsiniz;
 • Yeterli altın olmasa bile mağazadan altın karşılığında ürün satın alabilirsiniz;
 • Tüm tarifler, satın alınmayanlar da dahil olmak üzere (karakterin seviyesinden bağımsız olarak) üretim için mevcuttur;
 • Bazı VIP fırsatları açıktır;
 • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

 1. Öğeleri bölmek sayılarını artırır;
 2. Küresel harita üzerinde yaya olarak anlık hareket (olaylar enerji israf etmeden görünmez);
 3. Ölümsüzlük;
 4. Yüksek hasar;
 5. Hızlı yürüme;
 6. Oyuncu dışında herkes hareketsiz duruyor.

Mutiny Pirate Survival v0.48.0 MOD APK


Son zamanlarda, RPG hayatta kalma oyunları oyuncular arasında çok popüler hale geliyor, bunlardan biri de Mutiny Pirate Survival RPG . Kıyamet sonrası zombi salgınları temalı bir oyun olan Last Day On Earth gibi popüler isimlerden esinlenen insanlar, hayatta kalmanın ve bir kez daha gelişmenin bir yolunu bulmalı. Mutiny: Pirate Survival RPG'ye geldiğimizde, geniş bir korsan dünyasına gireceğiz. Misyonumuz, hayatta kalmaya, gemimizi ve filomuzu geliştirmeye ve inşa etmeye, oyunun engin dünyasını keşfetmeye veya belki müttefik olmaya ve hatta diğer oyuncuları yenmeye çalışmaktır.


Mutiny Pirate Survival 0.48.0 Para Hile Apk


Pirate Survival RPG, hayatta kalmaya, meyve toplamaya, yiyecek bulmaya, üssünüzü ve teknenizi yeniden inşa etmeye çalışmalısınız. Üstelik oyuna denizciler de katıyor; Oyunun ilerlemesini hızlandırmak için herkes için işler düzenleyip, büyük bir kaptan rolünü oynayacaksınız. Ancak, bu güzel ama ölümcül adalarla uğraşmak bundan daha fazlasını gerektirir; bu adalar ilkeldir ve oyuncuyu her zaman tehdit eden vahşi hayvanlara sahiptir.


Mutiny Pirate Survival 0.48.0 Altın Hile Apk


Oyunda düşmanlarla karşılaşmak çok tahmin edilemez ve tehlikelidir ancak bu tehlike diğer çevrimiçi oyunculardan da gelebilir. Birlikte hayatta kalmak için onlarla arkadaş olmayı seçebilir veya kimin galip geldiğini kanıtlamak için savaşabilirsiniz. İsyan: Korsan Hayatta Kalma RPG, gerekli hayatta kalma oyunlarının gerginliğini yarattı. Oyun aynı zamanda engin okyanusu dolaşmanıza ve büyük hazineleri ve hatta hiç kimsenin ayak basmadığı çöl adalarını keşfetmenize olanak tanıyan bir açık dünya oyunudur.


Mutiny Pirate Survival Son Sürüm Apk


Korsan Hayatta Kalma RPG'si, cesaret ve güç yeterli değil. Mantıklı bir hayatta kalma stratejiniz olsaydı yardımcı olurdu. Bir kaptan olarak, kaynakları en makul şekilde kullanmak için hesaplamanız ve düzenlemeniz gerekir. Vahşi hayvanlardan ve düşmanlardan gelen saldırılara karşı koyabilmek için malzeme bulabilir ve kullanım amacına göre birçok farklı silah oluşturabilirsiniz. Ayrıca, düşmanın geri adım atmasını sağlayan ölümcül bir tuzak kurarsınız. Sadece bu da değil, makul olmayan bir şekilde kullanırsanız yiyecek rezervleriniz tükenebilir. Veya çok fazla kaynak tüketen ancak hiçbir şey getirmeyen macera gezileri. Bu, bu tehlikeli korsan dünyasında hayatta kalmak için mantıklı bir stratejiye ihtiyaç duymanız için kötü bir sonuca yol açabilir.


Mutiny Pirate Survival 0.48.0 Ölümsüzlük Hile Apk


Bir RPG hayatta kalma oyunu olarak, bu oyundaki tariflerin ve öğelerin sayısı etkileyici ve her öğe farklı bir amaca yönelik. Bazıları değerli öğelerdir ancak işlenmesi zordur ve kaynaklarınızın çoğunu alır. Sıradan bir tişörtden gerçek bir korsan kaptan ceketine, hatta lüks moda gömleklere kadar sadece aletler değil, aynı zamanda farklı rollere sahip giysiler de göz alıcı.


Mutiny Pirate Survival 0.48.0 VIP Hile Apk


Pirate Survival RPG oyunlardan biridir; Gelişmiş grafiklerle oyun, beyaz kum, gemi enkazları veya ayrıntılı karakterlerle son derece canlı, geniş bir korsan dünyasını yeniden yaratıyor. Keşfetmeniz için gerçek bir korsan dünyası yaratır. Ancak güzel bir grafik arka planı olan ancak oyun ortak bir konfigürasyon gerektirdiği için oyunun grafik optimizasyonu bu oyuna başarı getirdi; Bu oyunu çoğu telefon kullanıcısı ve hatta popüler bir akıllı telefona sahip olanlar için erişimi kolay bir oyun haline getiriyor.


Mutiny Pirate Survival 0.48.0 Hasar Hile MOD APK


Ses aynı zamanda Mutiny: Pirate Survival RPG'nin övgüye değer bir noktasıdır, çarpan dalgaların sesi, ağaçları keser veya kazma sesi, vb. Bunların tümü sizi her zamankinden daha gerçekçi hissettirdiğinde gerçek bir hayatta kalma RPG oyunu oluşturur. . Bu, aynı türdeki herhangi bir oyunun Mutiny: Pirate Survival RPG gibi yapamayacağı bir şey. RPG hayatta kalma oyunu türünün hayranıysanız, Mutiny: Pirate Survival RPG kaçırmamanız gereken bir isim olacak, birçok farklı platformda diğer oyunculardan çok olumlu yorumlar. Bunların hepsi bu oyunu korsanlardan ilham alan en başarılı RPG hayatta kalma oyunlarından birine getiriyor. Yelken açmadan ve maceranıza başlamadan ne bekliyorsunuz?


Mutiny Pirate Survival RPG indir (MOD, Üretim / MENÜ / VIP)


Bir önceki android oyun Nulls Brawl Stars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar