Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3] 1 Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3] 2 Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3] 3 Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3] 4 Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3] 5 Dragon City Hileli MOD APK [v22.3.3] 6

Dragon City Hileli MOD APK [22.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Amacınız en güçlü ejderhaları yaratmak ve tüm ejderhalar için bir cennet inşa etmek.


Dragon City 22.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Tek vuruş hilesi

Giriş Bilgileri: Username: cheatbyte Password: cheatbyte.com

Not : Sıra size geldiğinde modu AÇIN ve düşman sırası geldiğinde tekrar kapatın. Aksi takdirde düşman da bir vuruş yapacaktır.

ÖNEMLİ : Ayarlar > Uygulamalar > Dragon City > izinler  bölümüne giderek depolama iznini manuel olarak verin.

Fantastik hikayelerde sıklıkla karşımıza çıkan en görkemli ve efsanevi yaratıklar olan ejderhalar ve birçok insan dünyaya getirdikleri yıkım için bu yaratıklardan korkar. Bununla birlikte, birçok oyun onları arkadaş canlısı bir yaratık yapar ve sonsuz maceralarda oyuncunun arkadaşı olur. Bu açıklamalara uyan bir oyun Dragon City, oyuncuların ejderha yetiştirme deneyiminin keyfini çıkarması için rahatlatıcı, eğlenceli ve sonsuz bir oyundur. Oyun aynı zamanda çok sayıda olağanüstü oyun ve geleneksel mini oyunlar uygulayarak oyunun içeriğini daha zengin ve heyecan verici hale getiriyor. Bu oyuna geldiklerinde, oyuncular çorak ve sınırsızca genişletilebilir bir dünyaya hoş geldiniz ve onlara en güçlü ejderhaları yetiştirme hissi verecekler.


Dragon City v22.3.3 MOD APK


Dragon City, birçok farklı unsurun mükemmel bir birleşimidir, oynanışını geniş kılar ve oyunculara eğlenmeleri için çok sayıda içerik sunar. Oyuncunun oyundaki birincil amacı basittir, yani en güçlü ejderhaları yaratmak ve tüm ejderhalar için bir cennet inşa etmek. Aynı şekilde oyun, dost canlısı görseller, grafikler ve olağanüstü efektler kullanarak her bir ejderhayı oyuncuların zevk alması için farklı ve benzersiz kılıyor. Oyun ayrıca, oyuncuların onları en sevdikleri ejderhalarla eğlendirebilecekleri PvP, kampanyalar ve dünya keşfi gibi birçok heyecan verici aktiviteye de sahip olacak. Oyuncular, her şeyi otomatik hale getiren ve bir ejderha yetiştirmek için zaman kazandıran birçok çekici boşta özellik ile desteklenecek.


Dragon City Para Hilesi


Her ejderha, üç gelişim ve evrim aşamasından geçmek zorundadır ve oyuncu daha hızlı büyümeleri için onlara yiyecek sağlayabilir. Ejderhaların evrimi hakkında bu kadar büyüleyici olan şey, yavaş yavaş şekil değiştirecekleri ve gelecekteki gücü artırmak için birçok yeni işlevin kilidini açacakları. Pek çok ejderhanın, belirli yerlere yerleştirildiğinde tüm ejderha şehrini daha da müreffeh yapan güçlendirmeleri bile vardır. Ancak oyuncu ejderhaların savaşmasını istiyorsa, olgunlaşmaları ve özellikleriyle en görkemli güzelliği sergiledikleri son aşamaya gelmeleri gerekir. Sadece bu değil, ejderhaların oyuncu ile diğer aktivitelere katılabileceği son evrimsel duruma ulaşmak.


Dragon City Elmas Hilesi


Oyunda, oyuncuların toplayabileceği sayısız ejderha ve farklı varyasyonlar, hatta oyuncunun kilometre taşını işaretlemek için bir kitap koleksiyonu olacak. Oyuncular mağaza aracılığıyla yeni ejderhalar toplayabilir veya kilidini açabilir ve görevlerden alabilir ve oyun, oyuncunun yeni bir varyasyon oluşturması için bir özellik sunar. Kuluçka Ejderhaları, yeni ejderhalar elde etmenin mükemmel bir yoludur ve oyuncunun tercihine bağlı olarak yalnızca farklı veya aynı ejderha türü olan iki yetişkin ejderha arasında yapılabilir. Başarılı kuluçkadan sonra, bebek ejderha, ana ejderhanın farklı özelliklerini getirerek oyuncunun ejderha adasını daha zengin ve çeşitli hale getirecek.


Dragon City apk hile 2022


Ejderhalar için bir şehir inşa etmek, oyuncuların gerekli ejderhaların tesislerini tasarlayıp inşa edebileceği Dragon City'nin en önemli özelliğidir. Ayrıca, oyun şehri dev uçan adalar üzerine inşa edecek ve oyuncular daha fazla ejderhayı barındırmak veya daha fazla tesis inşa etmek için şehri sonsuza kadar genişletebilir. Bununla birlikte, oyuncuların her ejderhanın farklı özelliklere sahip olduğu ve ancak doğru ortamda yetiştirildiğinde büyüyebileceği birçok farklı yaşam alanı inşa etmesi gerekir. Oyun, özellikleriyle oyuncuları her zaman şaşırtacak ve oyunculara ejderhalar için muhteşem bir şehir inşa etmek için birçok çekici seçenek sunacak.


Dragon City Apk hile


Oyunun dövüş mekanizması esnek ve ilgi çekici, oyuncuların ejderhanın gücünün tadını çıkarması ve hayran olması için sıra tabanlı ve gerçek zamanlı stratejinin mükemmelliğini uyguluyor. Ayrıca, her ejderhanın kendine has özellikleri ve unsurları vardır ve oyun, oyuncuların her savaşta ejderhaların gücünü etkili bir şekilde teşvik etmesi için ayrıntılı bir temel sisteme sahip olacaktır. Oyun, oyuncuların en şiddetli savaşlarda ejderhalara eşlik edebilecekleri birçok oyun modu ve özel aktivite sunacak. Modların ödülleri cömert ve nadirdir ve oyuncular onlardan yeterli parça toplayarak yeni ejderhaların kilidini açabilir.


dragon city apk hile 11.5. 2


Dragon City, oyuncuların bu oyunda arkadaşlarının şehirlerini ziyaret edebilmeleri için dev şehirlerde ejderha yetiştirme meraklıları için samimi ve sağlam bir topluluktur. Harika olan şey, oyuncuların arkadaşlarını, ejderhaların dostluk savaşlarında güçlerini ortaya çıkarabilecekleri olağanüstü çevrimiçi etkinliklere katılmaya davet edebilmeleridir. Oyun, oyuncuların arkadaşlarının şehirlerinde şaka yapma, yiyecek çalma ve daha fazlasını rahatlamak ve arkadaşlığı geliştirmek gibi oyunlar oynamasına bile izin verir.


Dragon City Altın Hilesi


Dragon City'deki en mükemmel eğlence, ejderha yetiştirmek ve onların tüm evrimine tanık olmaktır ve çok az oyun bunun gibi en iyi hissi verebilir. Oyuncular yumurtadan çıkabilir, ejderhaların kilidini açabilir ve onlara büyük savaşlarda eşlik edebilir ve hatta ejderhaların sonsuza kadar uyum içinde rahatça yaşadığı gelişen bir şehir inşa edebilir.


Dragon City İndir (MOD, Tek Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun Summon Quest APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar