Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [v0.602.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [v0.602.1] 1 Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [v0.602.1] 2 Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [v0.602.1] 3 Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [v0.602.1] 4 Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [v0.602.1] 5

Summon Quest Hasar Hileli MOD APK [0.602.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun daha güçlü karakterlere sahip olmaya ve güçlü bir ordu kurmaya odaklanmasına gerek olmadığı bir rol yapma aksiyon oyunudur.


Summon Quest 0.602.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar Hilesi
  2. Ölümsüzlük Hilesi
Eğlenceli aksiyon oyununu keşfetmek için Summon Quest'i görmezden gelmek mümkün değil . Bu, Rougelite unsurlarını mükemmel bir şekilde içeren bir RPG aksiyon oyunudur. Bu oyun, çeşitli oyunlarla heyecan verici savaş aşamalarına sahiptir; oyuncular burada görünen en üst seviyelerin tadını çıkarabilirler - harika karakterler ve dramatik savaşlar içeren iyi bir hikaye. Burada, oyuncuların zevk almasını sağlayan birçok çekici görevle rol yapma oyunu var.


Summon Quest v0.602.1 MOD APK


Rol yapma aksiyon oyunlarından biri olan Boot Games tarafından sağlanan Summon Quest, birinci sınıf seviyeler sunuyor. Bu nedenle içeriği ve oynanışı, oyun sırasında oyunculara sonsuz özellikler, eğlence ve eğlence getiriyor. Hepsinden iyisi, oyuncular karakteri kontrol etmek ve sürekli birinci sınıf savaşın tadını çıkarmak için joystick'i kullanabilir. 


Summon Quest Elmas Hilesi


Oyuncunun oyuna devam etmek ve oyundaki düşmanlarla savaşmak için ekrana birkaç dokunuş yapması yeterlidir. Oyunla ilgili temel sorun, rol oynamanın çağırma seviyesine bağlı olmasıdır - bu oyun karakterler için daha güçlü beceriler yaratmaya odaklanır. Yine de, Rougelite'ın özünü devralmak, oyunculara arzu edilen içeriği getirmeyi vaat ediyor.


Summon Quest Hasar Hilesi


Bu, oyuncunun daha güçlü karakterlere sahip olmaya ve güçlü bir ordu kurmaya odaklanmasına gerek olmadığı bir rol yapma aksiyon oyunudur. Oyuncular Summon Quest oynadığında, yapmanız gereken ilk şey karakterinizin dış görünümünü özelleştirmek. Bununla kalmayıp, oyuncular oyunu bir RPG oyun stili ile deneyimleyebilirler. Diğer aksiyon rol yapma oyunlarından farklı olarak, oyuncuların savaşı, tüm düşmanları yok etmek için güçlerini kullanan oyuncular tarafından gerçekleştirilir. Başyapıtlarla dolu Roguelite unsurlarıyla birleştirilmiş bir aksiyon RPG oyunu olarak düşünüldüğünde, sizin için benzersiz seviyeler getiriyor.


Summon Quest Ölümsüzlük Hilesi


Oyuncular düşmanla etkileşimli savaş yapacaklar. İşlemler, karakterinizi kontrol etmek için bu joystickleri kullanmanız gerektiği kadar basittir. Bunun da ötesinde, Summon Quest, oyuncuların araması için saldırı modelleri sunar. Burada, nihai dövüşü gerçekleştirmek ve Boss'u yenmek için gücünüzü kullanacak ve ekibinize katılması için onu işe alacaksınız. 


Summon Quest Para Hilesi


Oyundaki düşmanlar da ortağınız olabilir ve düşmanla birlikte savaşmanıza yardımcı olabilir. Genel olarak, sağlanan rastgele aşama sistemi nedeniyle savaş aşamaları her zaman sürekli olarak değiştirilir. Ayrıca düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için çevrenize dikkat edin ve onunla savaşmak için tek tıklamayla tuzağı etkinleştirin.


Summon Quest Hile Apk


Summon Quest, çekirdeği Rougelite'den devraldı ve oyuncuların birçok farklı aşamayı deneyimlemelerine izin verdi. Düşmanın daha fazla beceri uygulayabileceği çeşitli meydan okuma modları ile. Bu nedenle, her savaşta çok konsantre olmanız gerekir. Oyunun beceri seti, kafa karıştırmadan her zaman zengindir; Oyuncular bunu farklı aşamalarda deneyimleyebilir. Asıl amaç, farklı düşmanlarla savaşmanıza ve savaşmanıza yardımcı olabilecek runes becerisini çoğaltmak için Patronu yok etmektir. Ayrıca, mücevherleri almak ve savaş gücünü artırmak için İdolleri etkinleştirin. Savaşları kazanmak için nitelik sayacını iyi kullanın. Aldığınız puanlar, daha fazla becerinin kilidini açmanıza yardımcı olabilir.


Summon Quest hile nasıl indirilir?


Kısacası, böylesine aksiyon dolu bir oyunla, deneyimlemeniz için fazla mükemmel ve değerli. Göz alıcı grafik öğeleriyle eksiksiz bir düzene sahipler ve oyunculara oyunda harika bir deneyim sunuyorlar. RPG aksiyonu ile birleştiğinde oyuncular süper çekici savaşın tadını çıkarabilirler.


Summon Quest İndir (MOD, Yüksek Hasar / Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Spacelanders APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar