Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1] 1 Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1] 2 Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1] 3 Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1] 4 Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1] 5 Block Craft 3D Para Hileli MOD APK [v2.17.1] 6

Block Craft 3D Elmas Hileli MOD APK [2.17.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Blok ve inşa etme oyunlarını seviyosanız tam size göre bir oyun.


Block Craft 3D 2.17.1 APK AÇIKLAMASI


Minecraft, son iki yılda Oyun pazarını tamamen şekillendirdi. Bize Pixel grafiklerinin, insanlar artık oyun oynamayana kadar uzun süre yaşayabileceğini gösteriyor. Bu kadar çok ürün varken, çekiciliğini takip etmeye ve aynı zamanda büyük başarılar elde etmeye devam ettiğim doğru. Block Craft 3D, 2017 yılına yakın zamanda piyasaya sürüldü, ancak 100 milyondan fazla indirme kazandı. Bunlar arasında, bir milyondan fazla yorumcunun sonuçlarına göre 4.5 / 5 yıldız aldığı değerlendirildi. Sadece takipçi olmasına rağmen oyunun pazardaki etkisini görebiliyoruz.


Block Craft 3D v2.17.1 MOD APK


Yayıncı Fun Games For Free, oyun mağazası da oldukça küçük olduğu için pazardaki yeni bir tesistir. Ancak etkileri de oldukça önemlidir çünkü tüm oyunların kendilerine ait büyük bir topluluğu vardır. Bu yayıncı, tür bakımından farklı olan basit, ilginç ve eğlenceli oyunlar üretmenin bir yolunu arıyor. Çoğu zaman, önemli, minimalist oyunlara sahip, birçok yaşa uygun sıradan oyunlar gibi olacaklar. Henüz piyasaya sürülmesine rağmen, 2017'nin en iyi simülasyon oyunlarından biri olarak derecelendirildi. Oyun pazarı hakkında birazcık izlediyseniz, o sırada Minecraft simülasyon oyunları arasında şiddetli bir rekabet olduğunu hemen anlayabilirsiniz. . Bilgisayar oyunları ve Akıllı Telefon oyunları bile son derece yoğun bir yarışa sahiptir. “Block Craft 3D” hala harika bir topluluk, organizasyonda çeşitli oynanış ve istikrar yaratıyor. Geliştirme ekibi, oyuncularının kısa bir süre sonra ortaya çıkardığı küçük hataları düzeltmek için oyunu güncellemeye devam ediyor. Tüm bu çabalar takdir edilmektedir.


Block Craft 3D Para Hilesi


Oyuncuların çok fazla çalışmak zorunda kalmadan birçok farklı mimariyi kolayca tanıtabilecekleri eğlenceli bir dünya parmaklarınızın ucunda. Neredeyse her şey mevcut ve işiniz malzemeleri aramak ve bir araya getirmek. Dünyada var olan hemen hemen her şeyi bir ev, kale, maden ve hatta bir uzay gemisi ve Eyfel Kulesi olarak inşa edebilirsiniz! Oyuncular heyecan duydukları sürece inşa edilebilirler. Araştırma için çok fazla zaman harcamadan hepsini kolayca oluşturabileceğiniz tarifi bulabilirsiniz. Çeşitlendirme, oyuncunun bu dünyaya girerken kendi karakterini seçme hakkına da bağlıdır. Aynı türden oyunlar genellikle karakter tasarımında oldukça zayıf olacaktır. Ancak “Block Craft 3D” bu konuya çok odaklanıyor, böylece oyuncular bir rol yapma oyununa katılmış gibi hissedecekler. İşleri oyuncular için daha çekici, daha çekici hale getirdi. Tarzınızı gösterebilirsiniz; Göz alıcı renkler ve son derece iyi tasarlanmış gövde detayları ile görünümü ve hissi kişiselleştirebilirsiniz.


Block Craft 3D Elmas Hilesi


Oyundaki ana görev, oyuncuların her şeyi kendi başlarına inşa etmesi ve bir rüya şehri yaratması gerektiğidir. İlk şiir oyuna gelir ve evinizi, bir kaleyi veya bir madeni inşa eder. Oyunda ilerlemeniz gereken sonraki adımlar için birincil temeller bunlar. Oyuncular, malzemeleri ve tasarımları manuel olarak aramanız gerekecek mobilyalarla binalarını rahatça dekore edebilirler. Son olarak, evi en çok sunucuyu ziyaret edilecek yerlerden biri yapın.


Block Craft 3D hile nasıl indirilir?


Oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz son derece zengin bir evcil hayvan sistemi gösteriliyor. Bir köpek, birkaç kedi veya belki bir fil bulabilecek oyuncuyu seçin. Evcil hayvanınız olmak için istediğiniz tüm doğal hayvanlar oyunda olabilir. Hepsi nazik ve mutlu. “Block Craft 3D” dünyasında canavarlar veya agresif düşmanlar yoktur, sadece nazik hayvanlar vardır. 


Block Craft 3D hile apk


Oyunda ayrıca arkadaşlarınızı veya düşmanın şehrini hızlı bir şekilde ziyaret etmenizi sağlayan çok oyunculu bir mod var. İsterseniz bu insanlara inşaatlarını tamamlamaları için yardım edebilirsiniz. Son olarak, bu oyun modlara, başlatıcıya veya PE'ye ihtiyaç duymaz çünkü her şey doğrudan oyunda özelleştirilebilir. Kendisi özgürlüğe değer veren bir oyundur.


Block Craft 3D İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Önceki oyunumuz olan Soccer Manager 2021 Apk buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar