CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 1 CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 2 CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 3 CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 4 CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 5

CrashMetal Mega Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular yarış arabasını sol, sağ, gaz ve fren butonları ile üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler.


CrashMetal 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Yakıt Hilesi
  3. Araba Hilesi. Kilitler Açık
CrashMetal, oyuncuların kendileri için doğru olan oyun modunu seçebilecekleri bir açık dünya hibrit yarış oyunudur. Güzel grafiklerle şehirde neler olup bittiğini keşfetmekte veya diğer rakiplerle ateşli yarışlara katılmakta özgür olacaklar. Aynı zamanda etkileyici görünüme ve çeşitli renk efektlerine sahip araçlar bulacak ve bunları dilediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz.


CrashMetal v2.0 MOD APK


Oyuncular, CrashMetal'de tamamen göz alıcı ve modern tasarımlı bir dünyayı deneyimleyecekler. Etkileyici aracınızla geçebileceğiniz birçok yolu olan uçsuz bucaksız şehri göreceksiniz. Aynı zamanda, yolun her iki tarafında, size olağanüstü bir yarış deneyimi yaşatan ve gözlerini ondan almalarını zorlaştıran tam aydınlatma efektlerine sahip binalar var. Yani, hızı seven bir oyuncuysanız, bu mükemmel bir seçimdir.


CrashMetal Para Hilesi


Oyuncular yarış arabasını sol, sağ, gaz ve fren butonları ile üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler, böylece hızı kontrol edebilecekler ve düşünebilecekleri performanslara sahip olacaklar. Aynı zamanda oyuncular oyunu deneyimledikçe etkileyici binaların yanı sıra oyuncuların dikkat etmesi gereken iki unsur olacak. İlk unsur, oyuncunun ekranın sol tarafında bakacağı şehir haritası ve yarışırken karşınıza çıkan yön okudur.


CrashMetal Araba Hilesi


CrashMetal'de oyuncular yarışa odaklanmış iki oyun bulacaklar, ancak deneyim farklı olacak. Spesifik olarak, oyuncuların keşfedeceği ilk oyun, açık bir dünyada yarışmaktır. Bu yarış tamamen ücretsizdir, ne istersen yapabilirsin. Bu, gözlerinizin önünde kocaman bir dünya olduğunda ve sınırlarını veya sahip olduğu güzellik gibi birçok şeyi merak ettiğinizde çok mantıklı geliyor. Yani bu birçok insanın seveceği bir özellik.


CrashMetal Yakıt Hilesi


Serbestçe yarışmanın yanı sıra, bu oyunu ana ekrana geçmeden diğer rakiplerle de deneyimleyebilirsiniz. Maça katılmak harita üzerindeyken tamamen basit, bazı renkli noktalar olacak. Bu alanlara gitmeniz ve tamamen hafif bir daire görmeniz gerekecek. Yani bu ışığa gidiyorsunuz ve oyuna girme komutunu göreceksiniz. Tek yapmanız gereken Başlat'a basmak ve oyun ekranı hemen değişecek.


CrashMetal Hile Apk


Bir noktada toplanmış diğer rakipleri göreceksiniz ve geri sayım başlıyor. Başlamak için bir sinyal geldiğinde, arabanızı dümdüz ileri sürecek ve kalan rakipleri alt etmeye çalışacaksınız. Ayrıca, ne zaman döneceğinizi size bildiren ve hangilerinin haritayla uyumlu olacağını gösteren yön oklarını da göreceksiniz. Oradan, belirli yarışlarda kazanan oyuncu olmanın bir yolunu bulacaksınız.


CrashMetal Apk indir


CrashMetal'de para kazandıktan sonra oyunda satın alabileceğiniz birçok şeyi bulabilirsiniz. İlk unsur, heyecan verici aydınlatma efektlerine sahip etkileyici görünüme sahip otomobillerdir. İkinci faktör ise aracın herhangi bir pozisyonunda beğendiğiniz bazı unsurları çizebilmeniz ve oyun ayrıca yeni çizimler ekleyebileceğiniz yerleri seçmenize de izin verecek. Ayrıca oyunu kazanmak için kesinlikle arabanızın performansını arttırmayı da göz ardı edemeyeceksiniz.


CrashMetal indir (MOD, Sınırsız Araba / Benzin / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Knights Fight Medieval Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar