Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4] 1 Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4] 2 Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4] 3 Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4] 4 Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4] 5 Catapult King Elmas Hileli MOD APK [v2.0.46.4] 6

Catapult King Elmas Hileli MOD APK [2.0.46.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tek yapmanız gereken tüm düşmanlarınızı belirli sayıda atışla vurmak.


Catapult King 2.0.46.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi

Kurulumu: APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın ve oyuna girin.

Bir mancınığı simüle eden ve tüm hedefleri öldürerek seviyeyi tamamlamanızı gerektiren bir oyun. Catapult King oyununda birçok faktör sizi zor durumda bırakıyor ve bunlara alışmak için zamana ihtiyacınız olacak. Oyunun etkileyici zorluğuna rağmen, oyuncular yeni güçlendirmelerde ustalaşmak için hala biraz yardım buluyor. Aynı zamanda güncellemedeki yeni unsur da oyuncuların dikkat etmesi gereken bir konu. 


Catapult King v2.0.46.4 MOD APK


Angry Bird'e benzer bir oynanış ile oyuncuların zorlu hedeflerle birçok seviyeyi aşması gerekecek. Mevcut sürümde mevcut mücadeleyi verimli bir şekilde deneyimlemenize ve bitirmenize yardımcı olmak için iki yeni sihirli güç eklendi. Oyuncuların, çekimlerinde kullanmayı denemek ve hayranlık uyandıran efektleri izlemek için kaynaklara ihtiyaç duyacaklarından şüphe yok. Ancak yeni güç her zaman benzersiz aşamalarla geldiğinde her şey orada durmaz.


Catapult King Para Hilesi


Oyuncular, Catapult King'in en son sürümüne yeni güncellenen yeni ve daha zorlu seviyelerle karşılaşacaklar. Spesifik olarak, oyuncular 40'tan fazla yeni seviyeden geçmek için zaman harcayacak, tamamen zorlu olacaklarından ve sizi belirli sayıda atışta seviyeyi tamamlamaya zorlayacaklarından emin olacaklar. Böylece, birinci şahıs bakış açısıyla birleştiğinde, oyuncunun oynanışı, herhangi bir oyuncunun net bir strateji ile dikkatli olması gereken bir seviye olacaktır.


Catapult King Elmas Hilesi


Catapult King'i başlattığınızda, daha önce Angry Bird oynadıysanız, oyuncular kesinlikle tanıdık gelecek çünkü tek yapmanız gereken tüm düşmanlarınızı belirli sayıda atışla vurmak. Ancak bu öğe biraz farklı ve daha zorlayıcı olacak çünkü olaya birinci şahıs bakış açısıyla bakacaksınız. Yani düşmanı alt etmek için doğru pozisyonda kayaları vurmak için hesaplama yapmanız gerekecek. Bazen bazı seviyeler geçmeyi imkansız hale getirir çünkü önünüzdeki her şeyi vuramazsınız.


Catapult King Apk Hile


Dört farklı çekim olan çekim sayısında bir sınırınız olacak. Mancınık açısını ve atış mesafesini değiştirebilirsiniz. Bu nedenle, ideal olarak şut atmak için hesaplama yapmak bir zorunluluktur ve şutunuzun doğru olduğundan emin olmak zaman alacağından, zamanla hemen çekim yapamayacaksınız. Seviyeyi tamamladıktan sonra, bazı kaynaklar alacaksınız ve yukarıda belirtildiği gibi bazı yeni güçlendirmeler satın almanıza yardımcı olacaklar.


Catapult King Apk indir


Catapult King'de oyuncular atışlarını geliştiren çeşitli büyüler satın alabilecekler. Ancak belirli miktarda kaynak tüketirler, bu nedenle savaşa bağlı olarak güçlendirmeler satın almayı düşünmek ve daha fazla kaynak tasarrufu yapmanıza yardımcı olmak gerekir. Hepsi bölümü doğru bir şekilde tamamlayabilmeniz için yapılmıştır ve elbette güçlerin benzersiz bir özelliği ve etkisi vardır.


Catapult King Son Sürüm


Bu oyunun oynanışının tamamen sadece oyuncuların göz önünde bulundurması gereken bakış açısı ve kontrol faktörlerinden kaynaklanmadığı söylenebilir. Yeni seviyeleri güncellemeden önce, bu oyunda da etkileyici sayıda seviye var ve yavaş yavaş kaçırdığınız atışların nedenini öğreneceksiniz. Belki de hedef çok incedir; arazi oldukça düşük ve diğer birçok neden. Yani gerçekten, bu, fethetmeyi sevenler için uygun bir oyundur.


Catapult King indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Construction Simulator PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar