Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75] 1 Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75] 2 Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75] 3 Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75] 4 Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75] 5 Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [v2.6.75] 6

Little Big Snake Elmas Hileli MOD APK [2.6.75] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Büyük bir haritada küçük bir yılanı kontrol edeceksiniz


Little Big Snake 2.6.75 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. ViP Etkinleştirildi
Belki bir süredir basit oynanışa sahip, ancak oyunun rekabetçi doğası nedeniyle çekiciliğe sahip olan slither oyununa fazla aşinasınız. Artık LittleBIGsnake Studio'dan aynı derecede ilginç bir "io oyunu" olan Little Big Snake'i deneyimleyebilirsiniz . Oyun sizi gerçek zamanlı bir maçta dünyanın dört bir yanından yüzlerce oyuncuyla bir arenaya götürür. En büyük yılan olmak için görevleri tamamlamak, becerileri yükseltmek ve diğer oyuncuları yok etmek için rakiplerin üstesinden gelmeye çalışmalısınız. Denemeye değer bir oyun olarak derecelendirilmiştir çünkü size eğlence dolu anlar ve büyük rahatlama getirecektir.


Little Big Snake v2.6.75 MOD APK


Little Big Snake'de büyük bir haritada küçük bir yılanı kontrol edeceksiniz. Oyun kuralları çok basit, birçok yılanın olduğu bir ülkede mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak için her şeyi yapmanız gerekiyor. Yapmanız gereken tek şey, diğer yılanlardan gelen saldırılardan kaçınırken parlak noktalar ve böcekler yemek için yılanınızın kaymasını kontrol etmektir. Haritada rastgele veya henüz öldürülmüş yılanlardan hafif noktalar bulunabilir, yılanınız ne kadar çok yerse boyutu o kadar büyük olur.


Little Big Snake Para Hilesi


İlk kez oynayan oyuncular için kontroller çok basit. Yılanınız otomatik olarak hareket edecek, gezinmek için joystick'e dokunmanız veya hızlandırmak için yıldırım simgesine dokunmanız yeterlidir. Aklınızda bulundurmanız gereken bir şey, yılanınız başka bir yılanın kafasına çarptığında hemen kaybedeceğinizdir. Yılanın boyutu yeterince büyük ve yeterince uzun olduğunda, böcek aramak yerine diğer yılanları avlamalısınız. Başka bir yılanı yakalamak için, rakibi içeri kilitlemek ve kendisini öldürmesini beklemek için bir daire içinde hareket etmek gibi kafasını size sokmak için ne gerekiyorsa yapmanız yeterlidir. Çok çekici geliyor, değil mi?


Little Big Snake elmas hilesi Apk


Oyun, kilidini açmanız için yüzlerce farklı yılandan oluşan büyük bir koleksiyon sunuyor. Oyundaki her yılan, nadirliklerine göre sınıflandırılmış görünüm, renk ve cilt açısından benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Bunlar şunları içerir: ortak, nadir, destansı ve efsanevi, efsanevi en nadir ve en pahalı olanıdır. Her seviyeden sonra yakutlarla satın alarak veya yeterli deri parçası toplayarak yeni kaplamaların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, şansınız varsa, bir sandık açarak veya mini oyunlar oynayarak bir efsane bile elde edebilirsiniz. Başlık, şirin, özel, tabelalar,… gibi seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz bayraklar takarak yılanınızın maçta daha çok öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.


Little Big Snake APK İndir


Little Big Snake'in 2 ana oyun modu vardır: tekli ve çok oyunculu. Tek modda, botla oynayacaksınız, bu, çok oyunculu denemeden önce pratik yapmanız için doğru moddur. Diğer modda, dünyadaki diğer oyuncularla oynayacaksınız, yeteneklerinizi göstermeniz için bir fırsattır. Ayrıca, "OBServer Mode" u deneyebilirsiniz, işiniz maça katılmak değil sadece gözlemci olmaktır. En yüksek puana sahip 30 oyuncudan birini rastgele gözlemleyebilir, böylece en iyisinden öğrenebilirsiniz.


Little Big Snake Apk Android oyun CLUB


Maç sırasında mıknatıs, dürbün gibi rastgele eşyalar alabilirsiniz. Ayrıca, özel becerileri kısa bir süre için kullanmanıza olanak tanıyan Boost öğeleri olarak kabul edilirler. Evrim seçeneğini ziyaret ederek öğelerin kullanım süresini artırabilirsiniz. Burada, efektleri yükseltmek için altın kullanmanız gerekir. Oyundaki her oyundan sonra anahtarlar alabilirsiniz. 10 anahtarın hepsini topladığınızda bir sandık açabilirsiniz. Bu, daha fazla altın, yakut ve deri parçası elde etmenin en kolay yoludur. Efsanevi sandıkları açarken, yeni bir görünüm bile elde edebilirsiniz. Ayrıca, VIP hesabınız varsa, sandıkları açarken ödülleri iki katına çıkarabilirsiniz.


Little Big Snake hile Apk


Özel bir özellik, "Little Big Snake" 'in farklı platformlarda oyuncuların eşleşmesine izin vermesidir. Yani oyunun platformları için herhangi bir bölünme yok. Android'de oynuyorsanız, iOS veya PC sürümlerinde diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Ayrıca, deneyim sırasında rahatsız edici oyuncuları önlemek için hiçbir reklam yoktur. Diğer bazı oyunların aksine, reklam izlemeden ekstra hayat elde edeceksiniz.


Little Big Snake hile İndir


İyi oynanışın yanı sıra, “Little Big Snake” in grafikleri de sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oyunda yer alan yılan resimleri, birçok farklı stil ve renk ile çok sevimli bir şekilde tasarlanıyor. Her zaman gerçek yılanlardan korkuyorsanız bu oyun kesinlikle size bambaşka bir deneyim getirecek ve bu da sizi çok daha mutlu edecek. "Little Big Snake" kesinlikle size çok fazla eğlence, kilidini açacak çok şey, güzel grafikler ve son derece kararlı bir sunucu verecek en iyi io oyunlarından biridir.


Little Big Snake İndir (MOD, VIP Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Super Cats APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar