Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802] 1 Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802] 2 Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802] 3 Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802] 4 Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802] 5 Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [v4.802] 6

Tanks A Lot Sınırsız Mermi Hileli MOD APK [4.802] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indir. Herkesin çok sevdiği bir tank oyunu.


Tanks A Lot 4.802 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi. Dikkat bu modu kullanırken banlanabilirsiniz.

1916'da Birinci Dünya Savaşı'nın Batı Cephesi'ndeki Somme savaşının dünya tarihindeki en kanlı savaş olduğunu biliyor muydunuz? 141 günde, yeni bir savaş makinesi olan tank nedeniyle 1 milyondan fazla asker öldürüldü ve yaralandı. Muhtemelen artık bizim için yabancı değil, bugün tanklar en ünlü askeri silahlardan biridir, ancak oldukça ağır görünmesine rağmen savaş alanında son derece etkili. Bu yıkıcı makinenin üzerine bir kez oturup uzun süre hayal kırıklığına uğradığınız her şeyi yok etmek ister misiniz? Tanks A Lot! - Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Savaş Arenası ve en sevdiğiniz tanklardan birini çevrimdışı olarak seçin.


Tanks A Lot v4.802 MOD APK


Tanks A Lot, BoomBit Games'in yayıncısı tarafından sunulan ünlü bir tank atış oyunudur. Bu oyunda yer alan oyuncu, oyuncunun karşılaşması gereken düşmanların en güçlü olduğu tehlikeli görevler üstlenecek. Başlangıçta oyun bize oyunu başlatmak için varsayılan bir tank sağladı. Oyuncular, oyunun gerekliliklerini yerine getirmeli ve daha güçlü hale gelmeleri için arabanın parçalarını yükseltmeli veya değiştirmelidir. Varsayılan araba zayıf ve yavaş olduğundan, ritim seviyeye yükseldiğinde, araba çok zayıfsa düşman tarafından kolayca yenilecektir.


Tanks A Lot Mermi Hilesi


Oyun, yüzlerce çeşit aksesuar ve kendilerine ait yenilikçi tanklar sunuyor. Ancak, oyuncuların tanklara aksesuar satın almak için diğer oyuncularla kaynak savaşlarına girmeleri gerekecek. Ayrıca, oyuncu bir teknoloji takipçisiyse, o zaman Tanks A Lot Oyuncuların araçlarına monte etmeleri için çeşitli silahlar, bombalar, plazma topları veya ray tabancaları sağlar.


Tanks A Lot Para Hilesi


MOD dört ana oyun modu vardır: savaş modunda çekim yapmak, kaynaklar için savaşmak veya ölüm kalım savaşı. Özellikle bu oyunda oyuncular yine futbol modunu yaşıyor! Topu ağa sokmak için tankı kullanma hissini denemek istiyorsanız, tereddüt etmeden hemen indirin ve oynayın!

Tank, kuruluşundan bu yana sadece 100 yıl geçti ve her milletin vazgeçilmez silahı oldu. Bu ağır silahı kontrol edin ve düşmanla savaşarak yenilmez bir güç haline gelin, Tanks A Lot'taki her savaş alanına hakim olun! - Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Savaş Arenası!


Tanks A Lot İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki modlu Android oyun The Sun Origin APK indirmek için ziyaret edin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar