Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24] 1 Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24] 2 Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24] 3 Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24] 4 Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24] 5 Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [v1.0.24] 6

Volleyball Challenge Para Hileli MOD APK [1.0.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Voleybol oyunları arasından en iyileri arasından gösterilen 2021 yılında piyasaya çıkmış bir voleybol oyunudur.


Volleyball Challenge 1.0.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Volleyball Challenge oyun topunu etrafında döner. İnsanlık tarihinde uzun zaman olmuştur ve günümüze kadar sevilmiştir. İzleyicileri ve video oyunlarını çeken saha dışı maçlar birçok oyuncuyu cezbediyor. Voleybol, çok sayıda taraftarı olan birçok kişi tarafından değerlendirilmektedir. Bu konuda yapılan video oyunları da ilgilenen pek çok kişi. Ancak piyasadaki diğer birçok ürün gibi, yaratıcı bir unsur yoksa, son derece hızlı bir şekilde "ölüyor" gibi görünüyor ve şiddetli rekabet piyasasında kendisini yok ediyor.


Volleyball Challenge v1.0.24 MOD APK


Volleyball Challenge, voleybol oyununu yeniden icat eden liderlerden biri olmaktan gurur duyuyor. Benzersizliği sayesinde, Google Play'de 1 milyondan fazla oyuncu indirmesi elde etti. Oyun yayıncısı Simplicity, oyununun piyasadaki tek ürün olduğunu, bunun gibi çekici bir oynanışa sahip hiçbir oyun olmadığını duyurmaktan gurur duyuyor. Bu doğru! Arcade oyunlarına özgü benzersiz bir tasarıma sahiptir. 2D formatı, oyunun çok daha esnek görünmesini sağlar çünkü her şey basitleştirilmiştir. Stadyum ayrıca çok fazla kaynak kullanmayacak ve dikkat dağıtmayacak şekilde inşa edildi. Bununla birlikte, can sıkıntısını önlemek için karakteriniz çeşitlendirilecektir. "Volleyball Challenge" resmi bir spor oyunu değildir, bu yüzden özgürce özelleştirebilirsiniz. İsterseniz Vikingleri, Robotları ve hatta Karayip korsanlarını bile giyebilirsiniz.


Volleyball Challenge 1.0.24 Para Hile Apk


Bir arcade oyununda, Voleybol Mücadelesi oyuncunun ruhuna baskı yapmaz. Oyunun tek amacı oyuncuyu olabildiğince rahat hissettirmektir. Sadece neşelenmeli ve YOLO tarzı oynamalısın. Bazen bunu yapmak, oyuna çok fazla girmekten daha kolay kazanmaktır.


Volleyball Challenge Elmas Hile Apk


Bir maç, takım arkadaşlarının yardımı değil, iki kişi arasındaki bir yüzleşme olacaktır. Savaşın sonucu, birisi daha fazla puan aldığında belirlenecek. Basit oyun stili, oyuncuların eğlence dolu bir oyuna katılmalarına izin verecektir. Kontrol sistemi 2 parçadan oluşmaktadır, solda hareketin kontrol fonksiyonu, sağda ise parlatmadır. İki ileri ve geri düğmesiyle, bu 2D arenada hızlıca hareket etmeniz gerekecek. Topun konumuna bağlı olarak, oyuncunun doğru yere gitmesi ve düşmanın saldırısına tepki vermesi gerekecektir. Sağda, oyuncuların zıplamasına ve topa vurmasına yardımcı olacak iki işlev düğmesi olacak. Parlatma zamanı ve açısı, uçuş yönünü belirleyecektir. Rakip topun düşmesine izin verirse, gol atacak ve topla oynama hakkına sahip olacaksınız.


Voleybol oyunu nasıl oynanır


Oyuncular ödül aldıklarında, bunu karakter deneyimlerini yükseltmek için kullanın. Temel olarak, oyunda etkili bir şekilde çalışmanıza yardımcı olmak için her karakterin kendi benzersiz istatistikleri olacaktır. Saldırı Gücü, Hizmet Etme, Dayanıklılık, yükseltmeniz gereken üç ana istatistiktir. Daha etkili bir şekilde savaşmak için onları geliştirmek için parayı kullanmanız gerekecek. Yeterince para biriktirirseniz, farklı karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Belki de üstün istatistiklerini elde etmek için bazı karakterlerin kilidini açarsınız veya bazen oldukça komik kostümlere sahip oldukları için.


Volleyball Challenge İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bullet Knight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar