Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268] 1 Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268] 2 Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268] 3 Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268] 4 Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268] 5 Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [v0.5.15268] 6

Dungeon Boss Heroes Mega Hileli MOD APK [0.5.15268] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu sıra tabanlı strateji RPG oyununda Patron olmak için savaşın!


Dungeon Boss Heroes 0.5.15268 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek Vuruş Hilesi
  2. Tanrı Modu
Dungeon Boss Heroes, farklı özelliklere sahip karakterlere eşlik ederken büyüleyici bir oynanışa sahip. Ek olarak, rastgele çağırma mekanizması, oyuncuya belirli bir miktarda ilgi getirir ve her kahramanın gücü, dikkate alacağınız birçok faktör tarafından belirlenir.


Dungeon Boss Heroes v0.5.15268 MOD APK


Dungeon Boss Heroes'da güçlü ve çeşitli düşmanlardan bir zindan savunucusuna dönüşeceksiniz. Ekibiniz, gelecekte toplamak için zaman harcayacağınız farklı güç ve niteliklere sahip 4 kişiden oluşacaktır. Aynı zamanda, her tur oyuncunun uygun bir strateji seçmesini ve düşmanı yenmek için saldırmasını gerektirir. Böylece, PVE ve PVP'ye bağlı olarak güçlü bir takım oluşturmak için taktiklere ve koordinasyona karar verecek olan siz olacaksınız.


Dungeon Boss Heroes Hasar Hilesi


Oyunun başında iki farklı ırktan iki karakter bulacaksınız: Bir cüce olan Rogar ve hızlı bir haydut olan Willow. Hiçbir düşmanın hayatta kalmasına izin vermemek amacı ile önünüze çıkan düşmanlara saldırmak için bu karakteri kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda, bu oyunda dünyanın birçok farklı ırkı olduğunu da fark edebilirsiniz, bu yüzden onu keşfetmek için zaman ayıran siz olacaksınız ve ortaya çıkan her yeni karakter size taze bir his veriyor.


Dungeon Boss Heroes Hile Apk


Dungeon Boss Heroes'da oyuncular iki takımın karşı karşıya geleceği 4vs.4 maçlara katılacak. Sıra herhangi bir karaktere geldiğinde, portrelerinin göründüğünü ve sahip oldukları becerilerin sayısını göreceksiniz. Her turda kullanılabilen temel bir saldırı becerisi ve tek kullanımdan sonra bekleme süresi gerektiren büyük hasar veren benzersiz bir yetenek bulacaksınız. Yani amaca bağlı olarak, uygun saldırılar başlatabileceksiniz ve bazı seviyelerde patron olan güçlü varlıklar yer alacak.


Dungeon Boss Heroes Apk indir


Kampanya modunun yanı sıra, gücünüzü test etmek ve düşürülebilecek etkileyici ödüller almak için başka oyun modları da bulabilirsiniz. İlk mod, oyuncuların sınırlarını bulmak için diğer oyuncularla karşılaşacakları bir PVP modudur. Tower of Pwnage her kata tırmanmanıza izin verecek ve tabii ki yüksek istatistiklere sahip düşmanlar orada sizi bekliyor. Dolayısıyla, bu zorlukların üstesinden gelmek için güçlü bir kadroya sahip olmanız gerekecek.


Dungeon Boss Heroes Apk Son Sürüm


Dungeon Boss Heroes'u deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, çağıracağınız savaşçıların çeşitliliğidir. Böylece portala giriyorsunuz ve içinde büyük ve kahramanca çağrılar dahil olmak üzere iki çağırma yöntemi olacak. Çağırmadan önce kaynaklarınıza ve bırakabileceğiniz kahramanlara bakacaksınız. Ayrıca, eğer şanslıysanız, ekibinizin gücünü artırmak için etkileyici becerilere ve istatistiklere sahip karakterleri karşılayabileceksiniz.


Dungeon Boss Heroes Hasar Hilesi


Herhangi bir karakteri çağırdığınızda, zaten o karaktere sahipseniz alacağınız jeton sayısını göreceksiniz. Bir sonraki yükseltme için doluysa, bu karakterler için yeni güçlerin kilidini açmak için bir yükseltme mevcut mesajı alacaksınız. Ayrıca karakterin genel bilgilerini görebileceksiniz ve yavaş yavaş yeni beceriler açabileceksiniz. Aynı zamanda, karakterin gücü, onları donattığınız rünlerin sayısına da bağlıdır.


Dungeon Boss Heroes indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun War of Rafts APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar