Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2] 1 Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2] 2 Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2] 3 Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2] 4 Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2] 5 Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [v8.2] 6

Arrow Fest Ücretsiz Yükseltme Hileli MOD APK [8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oklarınızı kontrol etmenin, en iyi kapıları seçmenin ve yolunuzdaki herkesi yok etmenin zamanı geldi! Bir sürü para toplayın ve oklarınızı ve gelirinizi yükseltin!


Arrow Fest 8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Yükseltme hilesi. Upgrade

Arrow Fest – Uçan okları kontrol ederek, bitiş çizgisinde mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı vurmak için sayılarını artırmanız gerekir. Oklar bağımsız olarak ilerler, ok sayısını azaltan açıklıklardan kaçınırken onları çoğaltan yaylar boyunca yönlendirmeniz gerekir. Yol boyunca, karşılaştığınız düşmanları yok edin ve dev patrona uçun, sonunda iyileştirmeler satın almak için gereken maksimum paraları toplayın. Dikkatli olun, kemerler sadece artmakla kalmaz, aynı zamanda çıkarma ve hatta bölme, göreviniz doğru yerde uçmaktır, aksi takdirde bitiş çizgisinde, son savaşta yeterli ok olmayabilir ve kaybedersiniz.


Arrow Fest v8.2 MOD APK


Kontrol sezgi düzeyinde gerçekleşir, parmağınızı ekran boyunca kaydırmanız, okları yönlendirmeniz ve bozuk paraları kaçırmamaya çalışmanız yeterlidir. Uçacağınız kapının seçimi sadece size bağlıdır, ancak ana görevi, uçuşu maksimum sayıda dartla bitirmek için unutmayın. Arrow Fest oyunu tepki, hızlı zor kararlar verme yeteneği geliştirir ve size büyük bir hızla saymayı öğretir. İleri oku fırlatarak eğlenceye başlayın ve bekleme süresi fark edilmeden uçup gidecek.


Arrow Fest apk para hilesi


Şu anda oynamak için birçok eğlenceli engel oyunu mevcut. Bu tür oyunlara aşıksanız, bugün birçoğunun tadını çıkarabilirsiniz. Her biri, her seferinde farklı bir konseptle eğlenmenizi sağlayan benzersiz bir tema sunar, ancak hepsi birbirine benzer. Arrow Fest, günümüzün popüler engelli yarış oyunlarını andırıyor, ancak Rollic Games'ten benzersiz bir oyun! Burada seviyeyi tamamlamak için toplayabildiğiniz kadar ok toplamalısınız.


Arrow Fest apk android oyun club


Bu benzersiz ve yeni engel oyununda tek amaç, mümkün olduğunca çok ok elde etmektir! Başlangıçta bir okla başlayacaksınız ve daha sonra oklarınızı azaltabileceği veya artırabileceği birçok kapıyla karşılaşacaksınız. Kapıları seçmenin yanı sıra, yolunuzda okları kullanarak ateş edebileceğiniz insani engeller de var. Sonunda, var olan her rakibi yok etmek için yeterli oklara sahip olmalısın!


Arrow Fest apk oyun indir club


Günümüzde okları seven çok sayıda insan olduğu için ok içeren çok eğlenceli oyunlar var. Şimdilerde çoğunlukla sporda kullanılıyorlar ama aynı zamanda ölümcül bir silah da olabilirler. Filmlerde ve oyunlarda destansı silahlar olarak tasvir edilirler ve eğlenceli de olabilirler. Ama benzersiz bir engelli yarış oyunu arıyorsanız, Arrow Fest en iyisidir! Bu, toplayacağınız ve kullanacağınız ana şey olarak okları içeriyor.


Arrow Fest apk hile


Burada sadece bir okla başlayacaksınız ve seviyenin sonuna kadar elinizden geldiğince ok atmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, farklı etkilerin meydana gelebileceği birçok kapıyla karşılaşacaksınız. Bazı kapılar oklarınızı ekleyecektir; başkaları onları bölecek, başkaları çoğaltacak ve başkaları da azaltabilecek. Mümkün olduğu kadar çok ok almak için her seferinde akıllıca seçerseniz yardımcı olur. Bazı düşmanlar ara sıra yolunuza çıkacak, ancak onları vurabilirsiniz. Bugün burada birçok eğlenceli seviyenin tadını çıkarın ve ok toplarken eğlenin!


Arrow Fest apk indir


Oklar, bugün kullanabileceğiniz eğlenceli silahlardır. Arrow Fest'te mümkün olduğunca çok ok toplayabilirsiniz. Keyifli Bir Yarış - Oklar artık tarih öncesi bir silah olarak kabul edilse de, hala spor etkinliklerinde, filmlerde ve oyunlarda kullanılmaktadır. Çok havalı oldukları için oklarla çok güzel şeyler yapıldığını görüyoruz. Bunun dışında Arrow Fest gibi mobil oyunlarda onunla birçok eğlenceli şeyin tadını çıkarabiliyoruz! Burada, rakiplerinizi yok edebilmek için toplayabildiğiniz kadar ok toplayabilirsiniz! Bu, mümkün olduğunca çok ok toplamanıza izin veren benzersiz bir engelli yarış oyunudur.


Arrow Fest Hile


Bugün burada benzersiz engeller sunan farklı seviyelerde oynayabileceksiniz. Engeller, topladığınız okları kullanarak vurabileceğiniz insanlar olabilir. Veya oklarınızın sayısını artırmanıza veya azaltmanıza izin verecek kapılar da olabilir. Buradaki birçok seviyeyi geçmek için yolunuzu akıllıca ve hızlı bir şekilde seçmelisiniz! Sonunda, büyük düşmanları vurabilmeniz için oklarınız yeterli olmalıdır.


Arrow Fest Altın Hilesi


Bol eğlenceli seviyeler – Arrow Fest'te bugün birçok eğlenceli seviyede oynayabileceksiniz! Bugün farklı engellerle karşılaşmanıza izin vereceği için her seviye benzersizdir. Ayrıca bugün bu oyunda oynayacağınız, denizin altında, ormanın üzerinde ve gökyüzünde oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz eşsiz mekanlar da var! Sonunda birçok düşmanla karşılaşabileceğiniz zorlu seviyelerle burada eğlenin. Şimdi birçok seviyeyi tamamlayın ve daha fazla para toplayın.


Arrow Fest Apk Son Sürüm


Çok sayıda engel – Bu oyunda farklı seviyelerde birçok engelle karşılaşacaksınız. Oklarınızın sayısını azaltabilecek insanlar gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Oklarınızı korumak için onlardan kaçınmanız yardımcı olacaktır, ancak kapılar gibi başka engellerle de karşılaşacaksınız. Burada farklı türde kapılar mevcuttur ve her seferinde doğru kapıya gitmeniz gerekir. O zaman hangi kapının sizin için daha faydalı olduğunu hesaplayabilmelisiniz! Bunun nedeni, her kapının oklarınızı toplayabilmesi, çıkarabilmesi, çarpabilmesi veya küçültebilmesidir.


Arrow Fest indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stone Miner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar