Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
GIF
Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 1 Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 2 Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 3 Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 4 Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 5 Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 6

Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular üreterek kaynak toplamanın yanı sıra Demir Çölü'nde çeşitli savaşlar da buluyorlar.


Iron Desert 6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek Vuruş (binalar için)

NOT: MOD, PVP modunda bile çalışır ancak yasaklanma olasılığı çok yüksektir.

Iron Desert – Fire Storm, oyuncuların bir savaş üssü inşa ettiği ve birçok fetih savaşına katıldığı bir oyundur. Kendinize ait bir arsanız olacak ve seviye şartlarını sağlıyorsanız istediğiniz kadar bina yapabilirsiniz. Aynı zamanda savaşa hizmet etmek için birçok farklı birlik yetiştirme hakkına da sahipsiniz. Her savaş, oyuncu için bir kaynak getirir ve birçok durumda harcanır.


Iron Desert v6.6 MOD APK


Iron Desert'da etkileyici bir alana sahip belirli bir üssünüz olacak ve halihazırda bir Karargah ve kaynak üretim binaları inşa edeceksiniz. Oradan, bir üs inşa etmek ve onu diğer düşmanların istilalarından korumak için gerekli unsurlara zaten sahipsiniz. Oyunda yapmanız istenecek ilk iş, ana üssü yavaş yavaş ortaya çıkan tanklardan korumak için bir kule inşa edebileceksiniz.


Iron Desert Para Hilesi


Seviyeyi tamamladıktan sonra diğer özellikleri deneyimlemeye başlayacaksınız. Önemli binaların zarar görmemesi için bu tesis için inşa edebileceğiniz birçok unsur bulacaksınız. Buna ek olarak, yeni binaları mantıklı, kontrol edilebilir ve açık bir şekilde düzenlerken herkes tamamen estetik bir temelle ilgilenecektir. Bir strateji oyunu için genel bakış her zaman yardımcı bir bakış açısıdır.


Iron Desert Vuruş Hilesi


Iron Desert'da birçok bina inşa etmenin yanı sıra savaşta ve fetihte kullanabileceğiniz silahlara ve araçlara tamamen özen göstereceksiniz. Güçlü bir ordu istiyorsanız, yeni birlikler yetiştirmeniz gerekecek. Her birliğin farklı özellikleri var ve elbette belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekecek. Bu nedenle oyun içi aktivitelerle seviyenizi yükseltmeniz gerekecek. 


Iron Desert Apk Hile


Ancak birlikler oluşturmak kaynak alacak ve zaman içinde belirli miktarda kaynak bulmanın bir yolunu bulacaksınız. Özellikle, oyunun iki ana kaynak üreten binasını görebileceksiniz. Bu iki binayı üretmek için bir süre sonra kaynak toplayabilirsiniz. Diğer bir faktör ise, Karargah seviyesi artırıldığında diğer binaların seviyesinin de iyileşeceğidir. Yani çok paranız olsun ve çok şey satın alıp inşa etmek istiyorsanız, gerekli binaları geliştirmelisiniz.


Iron Desert Apk indir


Oyuncular üreterek kaynak toplamanın yanı sıra Demir Çölü'nde çeşitli savaşlar da buluyorlar. Bu maçların kuralları basittir: bir düşman karargah alanı ve diğer binaları göreceksiniz. Göreviniz birliklerinizin ortaya çıkması ve o ortamdaki her şeyi yok etmesidir. Seviyeyi tamamladıktan sonra, kaynaklar dahil olmak üzere birçok etkileyici ödül alacaksınız.


Iron Desert Apk Son Sürüm


Bu seviyede, oldukça uzakta duran devasa bir tank göreceksiniz. Düşman binalarına güçlü saldırılar yapacak araç olacak, ancak saldırıyı gerçekleştirmek için belirli bir miktarda enerjiye ihtiyacı olacak. Ayrıca, eğittiğiniz birlikleri kullanacaksınız ve düşman bölgesine hareket etmek için kendinizi rahat hissettiğiniz bir pozisyonda görünmelerine izin vereceksiniz. Oradan, diğer binalara saldırmak için dev tankları kullanmalarını izleyeceksiniz.


Iron Desert – Fire Storm İndir (MOD, One Hit)


Bir önceki android oyun Auto Theft Gangsters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar