Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39] 1 Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39] 2 Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39] 3 Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39] 4 Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39] 5 Criminal Case Mega Hileli MOD APK [v2.39] 6

Criminal Case Para, Enerji Hileli MOD APK [v2.39] - Android için son sürüm Macera aşığıysanız ve davayı çözmek istiyorsanız hemen ücretsiz indirin.


Criminal Case 2.39 APK AÇIKLAMASI


Criminal Case (genellikle "CC" olarak kısaltılır) Pretty Simple tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir bulmaca macera oyunudur. İlk olarak Facebook'ta 15 Kasım 2012'de yayınlandı. İOS ve Android cihazlar için sürümler 2014 ve 2015'te geldi. Criminal Case, 2013'ün başından bu yana Facebook'un en değişken ve bağımlılık yapan evrensel oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Criminal Case, 4 milyondan fazla oy ve yüz milyonlarca indirme ile 4.5 / 5 puana ulaştı. Macera aşığıysanız ve davayı çözmek istiyorsanız, ne bekliyorsunuz, bu heyecan verici oyunu hemen indirin.


Criminal Case v2.39 MOD APK


Oyuna katılarak, kötülükler ve yolsuzluklarla dolu korkunç şehirdeki olay yerini araştırmak için test edileceksiniz. Arkadaşlarınla ​​oynayabilir, ipuçlarını bulabilir ve en iyi dedektif olabilirsin. İpuçlarını araştırma ve örnekleri analiz etme işlevi, failleri mahkum etmek için kanıt bulmaya yardımcı olur. Kanıtları araştırarak, katili adalete teslim etmek için tanıkları ve şüphelileri yargılayabilirsiniz.


Criminal Case Para Hilesi


Criminal Case, 6 bölüme ayrılmıştır. İlk bölüm, oyuncu New York City merkezli kurgusal Grimsborough kentindeki cinayetleri araştırıyor. Grimsborough altı bölgeden oluşur: Sanayi Bölgesi, Finans Merkezi, Tarihi Merkez, Üniversite, Maple Heights ve Havaalanı. 


Criminal Case ipucu Hilesi


İkinci bölümde, oyuncu Los Angeles, California merkezli kurgusal bir şehir olan Pacific Bay'e transfer edilir. Pacific Bay, Ocean Shore, Bayou Bleu, Inner-city, gibi on tipik bölgeye ayrılmıştır .. Dünya Baskısı adı verilen üçüncü bölüm, oyuncular dünyanın farklı bölgelerindeki suçları çözmekle görevlendirilir. Avrupa, Güney Asya, Doğu Asya, Afrika gibi…


Criminal Case Enerji Hilesi


Geçmişin Gizemleri'nde, dördüncü bölüm, oyuncuların Amerika Birleşik Devletleri'nin kurgusal Concordia kentindeki cinayetleri araştırması gerekiyor. Beşinci bölümün adı Komplo, bir kez daha Grimsborough'ya dönüyorsunuz. Bu sefer üçüncü bölümdeki olayların ardından geri geliyorsunuz. Grimsborough'nun yeni versiyonu on ilçeden oluşuyor: Fairview, Money Mile, The Greens, Old Town, Maple Heights, Misty Grove, University, Spring Field, Airport ve Newmark. Zamanda Yolculuk adı verilen altı bölümde, oyuncuların Antik çağlardan Rönesans'tan günümüze birçok aşamadaki cinayetleri çözmeleri gerekiyor.


Criminal Case Yıldız Hilesi


Bu oyun çoğunlukla tek oyunculu ama bazı sosyal özellikler içeriyor. Oyuncu, her olay yeri incelemesine katılmak ve bonus almak için kendi "takım" listesinden bir "ortak" seçebilir. Vakayı araştırırken, oyuncu çeşitli bulmaca unsurlarından da geçmelidir. Bulmacalar tarzında gizlenmiş suçlu vakalarında olduğu gibi, durumu netleştirmek için birkaç basit tıklama ve sürükleme işlemi yeniden düzenlenmelidir.


Criminal Case'i İndir (MOD, Sınırsız Enerji / Para / ipuçları)


Bir önceki oyunumuz Worms Zone io APK indirmek için tıklayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar