Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
GIF
Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46] 1 Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46] 2 Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46] 3 Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46] 4 Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46] 5 Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.46] 6

Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [1.46] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş yakın! Kadim sopa kabilesinin son okçususun.


Stickman Master Archer 1.46 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Reklamsız
Çöp Adam oyunları genellikle piyasadaki tüm oyunculara yönelik basit bir oynanışa sahiptir. Oyun ne kadar basit olursa, oyuncu sayısı o kadar fazla olur, ancak oyunun kendisi, oyuncuları çekmek için birçok komik öğeye sahip olmalıdır. Çöp Adam oyunları genellikle her şeyi optimize etmek için 2D stiliyle tasarlanmıştır. Düzey tasarımı yapmak veya diğer şeylerin güzelliğini vurgulamak için zamanı kısaltın. Tıpkı Stickman Master Archer oyununda olduğu gibi  oyuncular, şiddetli savaşlara katılmak yerine bu okçuluk oyununda hareketsiz oturup rahatlayabilirler.


Stickman Master Archer v1.46 MOD APK


Stickfight Master Archer'ın oynanışı çok basittir ve diğer özelliklerin çoğu benzerdir. Oyuncular heyecan verici okçuluk savaşına girecek ve düşmanları yok etmek için doğruluk dengeleme yeteneklerini kullanacaklar. Bu oyun gerçekçi fizik uygular, bu nedenle oyuncuların doğru atış yapmak için yayın kuvvetini ve açısını hizalaması gerekir. Aynı zamanda oyuncu hava durumu veya benzeri faktörlerden de etkilenecektir. Oyuncular yalnızdır, ancak rakipler, oyuncular için zor anlar yaratmak için sayılarla görünebilir. Kısacası, bu oyunun oynanışı, oyunun zorluklarının üstesinden gelebilmek için oyuncuların yüksek doğruluk ve çevikliğe sahip olmasını gerektirir.


Stickman Master Archer Para Hilesi


Oyuncunun macerası birçok farklı bölüme ayrılacak. Her bölüm, oyuncuların deneyimlemesi için sayısız küçük mücadeleye bölünecek. Zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar büyük olur ve hava koşulları daha şiddetli hale gelir ve bu da oyuncuların işini zorlaştırır. Meydan okumada, oyuncuların ok atmak için yalnızca sürükleyip bırakmaları, kuvveti ve açıyı ayarlamak için yukarı ve aşağı hareket etmeleri yeterlidir. Oyun ayrıca oyuncuların doğruluğu daha iyi ayarlamasına yardımcı olmak için sanal bir görüş hattını da destekler. 


Stickman Master Archer Altın Hilesi


Oyuncunun rakibi birden fazla atışa dayanabilir. Oyuncular onlara ayaklarından vurursa, üç atış gerekir, göğüs için iki atış gerekir ve bir kafadan vuruş rakibi bitirir. Oyuncular rakiplerine kafa vurduklarında, ekipmanı geliştirmelerine yardımcı olmak için bir bonus kazanacaklar. Bu yüzden oyuncular mümkün olduğu kadar çok vesikalık atış yapmaya çalışmalıdır.


Stickman Master Archer Elmas Hilesi


Oyuncular mücadeleyi en iyi performansla tamamlarsa cömert bir ödül alacaklar. Bu ödül bir sandık veya işlenecek bir hammadde olabilir. Evet, oyuncular çöp adamlarını güçlendirmek için silah ve ekipman da üretebilirler. Silahlar farklı kategorilere ayrılmıştır, ancak yine de “Yay” kategorisinde olacaklar, temel fark görünümleridir. Silahın seviyesi ne kadar yüksek olursa, güç o kadar büyük ve görünüm o kadar güzel olur.


Stickman Master Archer Hile Apk


Ekipman, bir oyuncunun rakibi tarafından öldürülmeden önce daha fazla hasara dayanmasına yardımcı olmak için gücünü artırabilir. Bu oyun karakterin hareket etmesine izin vermediğinden, oyuncular hayatta kalmak için sadece şansa güvenebilirler. Düşman birlikleri belirli bir sayıda rastgele görünecek. Ayrıca daha gelişmiş ekipman kullanabilirler ancak istatistiklerini değiştiremezler. Böylece oyuncular sadece dekorasyon olarak hizmet ettiklerini anlayabilirler.


Stickman Master Archer Apk indir


Oyunu daha ilginç hale getirmek için 2 oyuncuya da sahip. Oyuncular meslektaşlarına veya arkadaşlarına katılabilir ve okçuluk becerilerinde birbirlerine meydan okuyabilir. Oynanış tek oyunculuya benziyor ancak 2 kişinin mesafesi çok uzak olacak ve mesafeyi tahmin etmek ve isabetli atış yapmak zor. Ancak işlemi tekrarlamak ve açıyı değiştirmek doğruluğu artırabilir. 2 oyuncu modu, arkadaşlarla eğlenmek için çok uygundur.


Stickfight Master Archer indir (MOD Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun MR RACER Premium Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar