Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 1 Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 2 Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 3 Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 4 Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 5 Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 6

Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hileli MOD APK [1.4.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size tarih öncesi hayatın yepyeni bir açısını gösterecek ücretsiz bir tema parkı inşa etme simülatörüdür.


Stone Park Prehistoric Tycoon 1.4.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. 
  2. Sınırsız altın hilesi.Lütfen banknotlarda gösterilen küçük değeri dikkate almayınız.
Modern çocuklar her zaman Pazar gününü dört gözle beklerler. Hafta sonları aileleriyle birlikte dinlenmeye ve eğlenmeye başlarlar. Çocuklarını önemseyen ebeveynler için bu boş zamanı onlar için harcayacaklar. Genellikle eğlence parklarına veya hayvanat bahçelerine giderler. Tarih öncesi çocukların böyle eğlenceli bir sürece ihtiyacı olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu aslında oldukça gülünç bir şey ama son derece ilginç bir fikir getiriyor. Bir lunapark modern oyunlarla donatılmış olsaydı nasıl görünürdü? Stone Park Prehistorik Tycoon size en doğru cevabı verecek.


Stone Park Prehistoric Tycoon v1.4.3 MOD APK


Sadece basit bir eğlenceye ihtiyaç duyanlar için bu gerçekten kayda değer bir isim. Temelde oyunu oynamak için çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Yönetici olarak gelişen her şeyi takip edin. “Stone Park: Prehistorik Tycoon” boşta oyun stilini takip ederek oyunun ilerlemesinin otomatik olarak gerçekleşmesini sağlar. Yani oyuncular her yerde özgürce oyun oynayabilir, siz oynamasanız bile parkınız normal şekilde gelişmeye devam eder. Oyuncu yalnızca, işleri devam ettirmek için kesin talimatlar veren bir menajeri oynar.


Stone Park Prehistoric Tycoon Para Hilesi


Aynı türdeki diğer birçok oyun gibi, “Stone Park Prehistoric Tycoon” da başlarken size oldukça küçük bir arazi parçası veriyor. Sahip olduğunuz tek şey, bir hız treni için temel olarak kullanılan çok küçük bir raya, bir dinozor tarafından desteklenen bir jeneratör. Aslında, bu zamanın başlangıcında, parkınıza gelen ziyaretçi sayısı çok sınırlıydı, sadece birkaç kişi. Bu nedenle topladığınız para miktarı çok fazla değildir. Gereksiz yatırımları boşa harcamayın, seviye atlamak için EXP satın almaya odaklanın. Belirli seviyelere ulaşıldığında, oyuncuların yatırım yapabilmesi için birkaç şeyin kilidi açılır. Ayrıca level atladığınızda saniye başına gelirde ani bir değişiklik olacaktır. Sabit bir sermayeye sahip olduktan sonra başka şeylere yatırım yapmayı düşünün.


Stone Park Prehistoric Tycoon Altın Hilesi


Oyundaki eşyalar geçici olarak 3 kategoriye ayrılabilir. Bunlardan ilki para kazanmak için kullanacağınız eserler olacaktır. Bunlar oldukça pahalıdır ve yalnızca belirli seviyelerde açılır. Bu nedenle, yeterli seviyeye sahip olduğunuzda hemen satın alabilmeniz için buna göre para biriktirmeniz gerekecek. Çünkü bu yapılar oyun oynamayı kolaylaştırmak için çok fazla gelir yaratmanıza yardımcı olacaktır. İkincisi, sahip olduğunuz binalar yükseltilebilir. Örneğin oyunun size eşlik ettiği roller coaster rayları daha birçok aksesuarla donatılabiliyor. Bu, gezi biletlerinin maliyetinin yanı sıra kapasiteyi de artırır. Genel olarak, hala paraya hizmet ediyor.


Stone Park Prehistoric Tycoon Apk Hile


Sonunda, süslemeler olacak. Aslında bu maddeler doğrudan para kazandırmaz, ancak iki fayda sağlar. Birincisi, kendi tarzınızı şekillendirmenize yardımcı olmasıdır. Parkınızı arkadaşlarınıza göstermek için getirdiğinizde, kesinlikle stili tanımak için özel bir vurguları olacaktır. Ayrıca güzel dekore edilmiş park da müşterileri mutlu ediyor. Daha sonra parkta daha uzun süre kalacaklar ve size daha fazla para harcayacaklar.


Stone Park Prehistoric Tycoon Apk indir


Stone Park Prehistoric Tycoon gibi bir oyun için en acil gereksinim, oyuncuların mümkün olduğunca fazla dikkatini çekmektir. Ve bu tür oyunlar stresi azaltmak için kullanılır, bu nedenle dramatik bir atmosfer yaratmasına gerek yoktur. Bu nedenle tasarımı da oldukça sevimli ve parlak renkler. Bu oyunda özel olan şey, tarih öncesi bir tema kullanması, her şeyin çok benzersiz bir bozulmamış stili takip etmesidir. Ana karakter tarih öncesi bir adam, enerji üreten makine dinozorlar tarafından destekleniyor, müşteriler birçok özel kostümü olan tarih öncesi insanlar. Parkınızı daha yüksek bir seviyeye yükselttiğinizde, bölgeyi genişletebilirsiniz. Son derece ayrıntılı görüntülerle keşfedebileceğiniz birçok yer var. Tarih öncesi çağların en zengin adamı olabilir ve Dünya tarihinin en ilginç eğlence parklarından birini yaratabilirsiniz.


Stone Park Prehistoric Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Roller Ball X Bounce Ball Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar