Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9] 1 Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9] 2 Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9] 3 Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9] 4 Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9] 5 Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9] 6

Last Guy Reklamsız Hileli MOD APK [1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dinamik ve sonsuz zorluklarla gündelik nişancı oyunu.


Last Guy 1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.

Last Guy, kısa oynanış ve neon ışıklı karakterlerle karakterize edilen hızlı tempolu bir 2D nişancı ve aksiyon oyunudur. Misyonumuz, tüm oyunlarda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır.Last Guy APK'yı indirdikten sonra kırmızı düşmanlara karşı savaşması gereken mavi bir karakter rolünü üstleneceğiz.


Last Guy v1.9 MOD APK


Last Guy oyununda, savaşta düşmeden (kaçınılmaz olarak) önce mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmalıyız. Amaç, öldürülen düşmanlar ve hayatta kalma süresi rekorumuzu kırmaktır.


Last Guy Para Hilesi


Mavimsi kahraman, menzilinde düşmanları olduğunda otomatik olarak ateş ettiğinden , oynamak çok kolaydır . Bu nedenle görevimiz, rakipleri aramak ve saldırılarını atlatmak için sahnedeki ilerlemelerini kontrol etmektir.


Last Guy Apk android oyun club


Özetle, bize hızlı ve dinamik oyunlar sunan basit bir başlıktır . Avantajı , epeyce reklam içermesine rağmen Last Guy'ın oynamasının ücretsiz olmasıdır . Neyse ki internet bağlantısı olmadan çalışıyor, bu nedenle reklamlardan kolayca kaçınabiliyoruz.


Last Guy Hile Apk


Cesur bir mavi kahramanın rolünü üstlendiğiniz ve bölgeyi kızıl adam dalgalarının saldırılarına karşı savunduğunuz gündelik nişancı türünde yapılmış eğlenceli bir zaman öldürücüdür. Bu oyun sizi sonsuz zorluklar ve artan karmaşıklık, çeşitli silahları kullanma yeteneği, tepki hızınızı ve dikkatinizi gösterme, kahramanınıza her yönden saldıracak rakip kalabalığını yok etme ile memnun edecek.


Last Guy Apk indir


Ekranda olup bitenlerin yüksek dinamiklerini bekliyorsunuz ve zaferi elde etmek için dikkat ve refleksleri kullanmalısınız. Oyunun temel amacı düşmanları yok etmek ve mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmaktır ve ilerledikçe daha aktif, dinamik ve çok sayıda rakip size saldıracaktır.


Last Guy Altın Hilesi


Sadece saldırı ve tıklama yönünü belirtmeniz gereken tek dokunuşlu rahat kontroller, parlak ve renkli görsel tasarım, anlaşılır arayüz, öğrenmesi kolay ve oyunun şirketinde, her yerde ve her zaman vakit geçirebilme yeteneği sizi bekliyor.


Last Guy indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Burger Please APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar