Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55] 1 Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55] 2 Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55] 3 Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55] 4 Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55] 5 Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [v0.55] 6

Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hileli MOD APK [0.55] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Truck Simulator Europe 2 olan bu tır sürme oyununda çok eğleneceksiniz.


Tır Simülatörü Avrupa 2 0.55 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Yüksek Level Hilesi
  3. Reklamsız
Simülasyon oyunları, belirli bir alanda insanlara bilgi sağlarken en başarılı oyunlardır. Örneğin, bir araç tipinin sürücüsü gibi alanlar, oyuncuların endüstriyel bir araç kullanma deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlayan en gerçekçi oyunlardır. Herkes gerçek bir araç kullanma imkanına sahip değildir ancak simülasyon oyunları sayesinde belirli bir araç tipini kullanmak için gerekli bilgi veya deneyime sahiptirler. Endüstriyel araçların sürüş simülatörlerinden biri, üstün grafikleri, özgün ve tüm oyuncuların beklentilerinin çok ötesinde olan Tır Simülatörü Avrupa 2'dir.


Tır Simülatörü Avrupa 2 v0.55 MOD APK


Tır Simülatörü Avrupa 2'nin oynanışı, esas olarak oyunculara sonsuz yollarda endüstriyel bir kamyon sürme konusunda otantik bir deneyim sunuyor. Heyecan verici olan şey, oyunun içindeki dünyanın Avrupa'da inşa edilmiş olması ve bir açık dünya olarak tasarlanmış olmasıdır. Evet, oyuncu gerçek bir kamyon şoförü olacak ve kamyonlarıyla uçsuz bucaksız ulusal otoyolları geçecek, pahalı römorkları sürükleyecek ve Avrupa çapında maceraya atılacak. Bu oyunda oyuncular, gerçekçi grafikler ve simülasyon yetenekleri sayesinde Avrupa'daki kültürü, manzarayı ve ünlü yerleri keşfetme fırsatına sahip olacaklar.


Tır Simülatörü Avrupa 2 Para Hilesi


Bu oyun, oyunculara tamamen yeni bir kamyon kontrol mekanizması getirecek, gerçeğe sadık kalacak ve bir kamyon şoförü deneyimi getirecek. Evet, oyuncu bir kamyonu çalıştırmak için vites kutuları, hızlandırıcılar ve diğer pek çok şey gibi mekanizmaları koordine etmelidir. Yol boyunca, oyuncular dönüş yapmadan önce yol sinyalini de kullanmalıdır ve oyuncular ayrıca hayatta yaygın olarak görülen trafik cezalarıyla karşılaşacaklar. Oyun, oyunculara oyuna en gerçekçi deneyimi ve geçerli uluslararası sürüş yasalarını verecek. Tabii ki, bir oyuncunun kamyon kullanma becerileri birçok seviyeye ayrılacak ve sürücü ehliyeti ne kadar yüksekse, oyuncu yeni kamyonlara sahip olabilecek.


Tır Simülatörü Avrupa 2 Kamyon Hilesi


Oyuncu artık gerçek bir sürücü oldu ve sözleşme alma hakkına sahip. Ancak oyuncuların yine de sürücünün sağlığı ve kamyondaki benzin miktarı gibi bazı pratik kurallara uymaları gerekiyor. Oyuncu, çeşitli benzin istasyonlarında sürücüyü beslemeli, uyumalı ve eğlendirmeli ve aynı zamanda uzun bir yolculuğa hazırlanmak için kamyona yakıt ikmali yapmalıdır. Bunun yanı sıra, oyuncular kamyonları periyodik olarak nasıl tamir edeceklerini bilmeli ve gelecekte daha sağlıklı olmaları için sürücüleri eğitmelidir.


Tır Simülatörü Avrupa 2 Hile apk


Oyuncular oyuna geldiklerinde, üreticileriyle birlikte gerçek kamyonlardan simüle edilen devasa bir kamyon deposuyla tanışacaklar. Kamyon hayranları için bu oyun cennettir ve aynı zamanda en sevdikleri kamyonları kullanmalarına da olanak tanır. Tüm kamyonlar, daha iyi bir deneyim sağlamak için renkler, ekipman ve daha fazlası gibi özelleştirilebilir. Tabii ki, bu oyunda vazgeçilmez olan kamyonun içidir ve milimetreye kadar doğru olacaktır. Oyuncular ayrıca birinci şahıs bakış açısıyla bir kamyonun içinin tadını çıkarabilir ve oyuncular içini gerçek bir kamyona benzer şekilde dekore edebilirler.


Tır Simülatörü Avrupa 2 apk indir


Tır Simülatörü Avrupa 2, oyunculara çeşitli ve canlı bir sözleşme sistemi sunacak. Tüm sözleşmeler, malları belirlenen yere taşımak için aynı koşullara sahiptir. Ancak, sözleşme oyuncunun coğrafi konumuna göre otomatik olarak değişecek ve oyuncunun sonraki sözleşmeleri yeni bir yolculuğun başlangıç ​​noktası olacaktır. Oyuncular bir sözleşmeye başladıklarında, kamyonu treyler ile doğru konuma sürmeleri ve en üst düzeyde özenle ve sınırlı bir süre içinde taşımaya başlamaları gerekir. Mesafe ne kadar uzak ve navlun ne kadar değerli olursa, oyuncu o kadar fazla para kazanır. Oyuncular ayrıca varışta kendilerini park etme veya ek bonuslar için otomatik olarak park etme arasında seçim yapabilir.


Truck Simulator Europe 2 Hile apk


Oyun, oyuncuların birçok farklı kameradan geçmesine izin verecek ve bunun nedeni, ilk görünüm en gerçekçi olduğu için her kameranın benzersiz bir deneyim getirmesidir, üçüncü görünüm ise kamyona genel bir bakış sunacaktır. Oyun sadece iki birinci ve üçüncü görünüme sahip değil, aynı zamanda kullanıcıların aracı daha doğru ve güvenli bir şekilde kontrol etmelerine yardımcı olan birçok başka görünüm türüne de sahip. Tır Simülatörü Avrupa 2 özellikleri, oynanışı ve grafikleri sayesinde en gerçekçi kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Oyun, oyunculara sadece kamyon kullanma bilgisini vermekle kalmaz, aynı zamanda oyuncuların kamyon şoförleriyle ilgili mükemmel bir deneyim yaşamasını da sağlar.


Tır Simülatörü Avrupa 2 İndir (MOD, Sınırsız Para / EXP Hilesi)


Bir önceki android oyun Crash Drive 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar