Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0] 1 Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0] 2 Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0] 3 Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0] 4 Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0] 5 Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [v8.0] 6

Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası Para Hileli MOD APK [8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Vücut geliştirme meraklılarına özel bir oyun.


Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası 8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para

Hayatta pek çok şey yapabilmek ve birçok fayda elde edebilmek için herkes sağlıklı bir vücuda sahip olmak ister. Ama mükemmel vücuda sahip olmak hiç kolay olmamıştı, bunu elde edebilmek için çok yoğun bir eğitim sürecinden geçmeniz gerekecek. Ancak herkesin bunu yapmak için yeterli zamanı ve sabrı yok. Bu, oyuncunun hem fiziksel hem de zihinsel olarak dönüşeceği bir süreçtir, bu yüzden bunu başarmak çok zor. On kişi pratik yapmaya başlarsa, ihtiyaç duyduklarını elde etmek için sadece birkaçı yolculuğa devam edebilirdi. Ancak oyun dünyasında, oyuncunun zorluğu hissetmek için pratik yapmasına gerek yoktur.


Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası v8.0 MOD APK


Oyunculara heyecan verici bir eğitim deneyimi  yaşatabilecek oyun, eğitim sürecinin bir simülasyon oyunu olan Fitness Gym Bodybuilding Pump oyunudur. Bu oyun, oyuncuların spor salonuna gitmenin heyecan verici deneyimini yaşamaları için mükemmel bir araç olacak.


Fitness Salonu Vücut Geliştirme Pompası 8.0 Para Hile Apk


Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için inanılmaz derecede gerçekçi stil 3B grafiklere sahiptir. Bu grafik stili sayesinde oyun, oyuncuların zorluğu hissedebilmesi için oldukça gerçekçi hale geldi. Oyunda karakterlerden halterlere kadar her şey, oyuncuların hissedebilmesi için özenle tasarlandı. Oyunu bu kadar benzersiz kılan, oyuncuların deneyimleyebilmesi için pratik yaparken karakterlerin ifadeleridir. Oyunun tasarım ekibi tarafından, pratik yaparken kişinin duygularını ifade etmesi için özenle tasarlanmıştır. Her şey çok kolaysa, pratik yapmak için çok fazla çaba sarf etmediğinde yüzü biraz rahat ve rahat olacaktır. Fakat ağırlık çok ağır olduğunda karakter çok sert görünecek; Yüz kasları, zor bir şey yaparken kişinin duygularını ifade etmekten küçülecektir.


Fitness Salonu vücut geliştirme Pompası apk hile


Oyuncu sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsa, oyuncunun birçok farklı egzersizden geçmesi gerekir. İnsan vücudunda birçok farklı kas grubu vardır, bu nedenle bütünü geliştirmek için oyuncunun birçok farklı egzersiz yapması gerekir. Her egzersizin, göğüs kaslarını, ön kollarını, arka kollarını, sırtını ve vücudundaki diğer birçok şeyi geliştirmek gibi farklı bir etkisi olacaktır. Oyun, oyunculara birçok farklı hareket sunacak, böylece oyuncular kas geliştirme alıştırması yapabilirler. Ancak başlangıçta oyuncular sadece karın kasları, eller ve omuzlar gibi şeyleri geliştirmek için hareketleri kullanabilirler. Ancak oyuncu güçlendiğinde diğer birçok kas grubu için bazı egzersizlerin kilidini açmak mümkün olacaktır.


Fitness Salonu Vücut geliştirme Pompası APK indir


Doğru bir hareket yapmak, sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen herkesin yapması gereken bir şeydir. Oyuncu yanlış bir hamle yaparsa, diğer birçok şeyi etkileyebilir, bu nedenle oyuncunun bir kazayı önlemek için bunu doğru yapması gerekir. Oyunda, oyuncunun harekete geçmesi için üzerine tıklayacağı düğmeler olacaktır. Oyuncuların bu işlemi bir kez tamamlayabilmeleri için gerekli seviyeye uymaları gerekir. Oyuncu gerekli sayıda tamamlayabildiğinde, başka bir hamle yapmaya hazırdır. Oyuncuların düğmeye basmak için zamanlaması gerekir, doğru yapılırsa karakter yeterince performans gösterecektir. Oyuncu iki elle hareket ederse, her şey çok daha zor olacaktır çünkü oyuncunun doğru yapmak için iki düğmeye eşit şekilde basması gerekir. Barbell bench press gibi eylemler için,


Fitness Gym Bodybuilding Pump APK


Oyuna geldiğinde, oyuncu bir apartman dairesinde yaşayacak ve aşağıda oyuncuların antrenman yapması için bir spor salonu olacak. İlk başta, bu sadece tipik bir evdi ve oyuncunun kullanabileceği başka bir şey değildi. Ancak uygulama oyunculara çok para verecek, böylece oyuncular burayı tamir edebilecek. Oyuncuların odalarını dekore etmeyi seçebilecekleri birçok şey var. Oyunun oyuncuya sağladığı masalar, yataklar, dolaplar ve oyuncuların kullanabileceği diğer birçok şey. Her biri, oyuncuların odaları için seçebilecekleri ve kullanabilecekleri birçok farklı tasarıma sahiptir. Spor salonuna gelince, oyuncular onları daha yeni hale getirmek için dekorasyon yapabilirler. Veya oyuncular seviye atladığında, spor salonlarını donatmak için daha fazla yeni aksesuar satın alabilirler. Daha fazla makineyle oyuncular daha fazla hareket alıştırabilir ve her şey daha verimli hale gelir.


Fitness Gym Vücut Geliştirme Pompasını İndirin (MOD, Sınırsız Para)


Bir önceki android oyun Infinity Ops APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar