HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 1 HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 2 HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 3 HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 4 HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 5 HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 6

HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [0.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları hızlı ve taktiklerle dolu 4'e 4 silahlı savaşlara getiriyor.


HeyHa Royale 0.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız mermi hilesi
  3. Yeniden yükleme yok
  4. Geri tepme yok
HeyHa Royale, oyuncuları hızlı ve taktiklerle dolu 4'e 4 silahlı savaşlara getiriyor. Oyuncular bu türün tipik kontrol stilini kullanacak ve gördükleri düşmanları yok etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, kilidini açtığınız silahlarla birlikte beceriler de gelecek ve performansı artırmak ve yeni beceriler elde etmek için yükseltmeler yapabilirsiniz.


HeyHa Royale v0.4.1 MOD APK


HeyHa Royale seviyesinin başlangıcında, oyuncular 4'e 4 bir savaşı kazanmak için diğer oyunculara eşlik edecek. Her karakter baştan bir silahla donatılmıştır, bu yüzden takımlarının kazanabilmesi için puan sayısını artırmanın yollarını bulacaktır. Aynı zamanda, bu oyunun getirdiği ilginç bir nokta, puan sayısının bir sınırının olması ve bir takımın kazanması için diğerinden önce sadece otuz puana ulaşması gerektiğidir. Oyunda kuşkusuz heyecan verici bir savaş olacak.


HeyHa Royale Mermi Hilesi


Ortamın boyutu oldukça sınırlıdır ve bu tamamen sürekli oynanan savaşlara yöneliktir. Spesifik olarak, oyuncular oyundaki ortamı hızlı bir şekilde kavrayabilir ve içinde rahatça hareket edebilir. Aynı zamanda düşmanlarını hemen bulabilir ve onları yok etmenin yollarını aramaya başlayabilirler. Her öldürmeden sonra yeniden dirilebileceksiniz ve herhangi bir yerde tehlike olduğunda savaşa girerken dikkatli olmanız gerekir.


HeyHa Royale Para Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, HeyHa Royale'de her karakter bir silahla donatılmıştır, bu yüzden istedikleri zaman savaşa güvenle katılırlar. Aynı zamanda, diğer atış oyunlarına benzer şekilde, karakterin tüm hareketlerini ayrıntılı olarak kontrol etmek için kontrol becerilerini kullanmaya zorlanırlar. Bu oyundaki bir maç, hedef oldukça küçük olduğu için hızlı bir şekilde sona erecek ve dövüş seviyesi sürekli olarak hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.


HeyHa Royale Hile Apk


Bu oyunun oyunculara kazandırdığı ilginç bir nokta, getirebilecekleri çeşitli silah ve becerilerin sayısıdır. Spesifik olarak, oyuncu düşmanlardan korunmak ve saldırılarını engellemek için bir duvar oluşturabilir. Alternatif olarak, deneyiminizi değiştirebilir ve tıpkı sizin gibi bir ayrı yaratırken ayrı gibi taktik becerileri kullanabilirsiniz. Yetenek sistemi, oyuncuları meraklı hissettiren şeydir.


HeyHa Royale Apk indir


Oyun ekranını kazanmak, oyuncuların görmezden gelemeyeceği beklenmedik unsurlarla etkileyici ödüllerle gelecek. Özellikle, oyun onlara birçok kapalı kart verecek ve onların işi istedikleri kartı seçmek. Herhangi bir ipucu olmayacak ve hepsi rastgele yapılıyor. Aynı zamanda bu ödüller altın paralar, silah parçaları ve diğer çeşitli ödüller olabilir.


HeyHa Royale Hasar Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi oyuncular HeyHa Royale'de silah değiştirirken becerilerini değiştirebilirler, bu yüzden oyun içerisinde farklı silahları toplamak isteyeceklerdir. Aynı zamanda, bu oyundaki silahlar kalite açısından bölünmüştür, R en düşük seviyedir ve bu silahların hepsi geliştirmeye çalışacağınız stat özelliklerine sahiptir. Bu, düşmanları daha hızlı öldürmenize yardımcı olur ve silahın potansiyelini geliştirebilir.


HeyHa Royale Apk Son Sürüm


Oyuncular, yükseltilmiş ve yükseltilmiş iki yükseltme mekanizması bulacaklar ve mekanikleri farklı. Spesifik olarak, yükseltme, istatistikler açısından yalnızca bir yükseltme mekanizmasıdır ve kullandığınız silahın istatistiklerinde bir değişiklik olması için birçok enerji kaynağı ve altın tüketir. Teşvik ayrıca silah sınırını aşarken ve yeni becerilerin kilidini açarken istatistikleri değiştirir. Ayrıca, bu promosyonun ana bileşeni silahın parçalarını kullanmaktır.


HeyHa Royale indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Miami Crime Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar